IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку често се бакнувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку често се бакнувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 17>
Автор
Порака
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 23:54
Originally posted by james dean james dean напиша:



Може ли јас тука нешто да прашам за да не отварам нова тема за џабе?????

Кога веќе спомнавте кармин и бацување... зошто женските, кога ќе договорш дејт, на кој се знае што ќе падне, доаѓат изнамачкани со три-четири слоја од тоа најјакиот највпечатливиот кармин???????????

Кога ќе ја видиш си викаш .... еј оваа гарант со ова сака да каже - "не дирај ме ночас!!"



toa e neizbezen del od spremanjeto,doteruvanjeto ,sakam,nejkam ke stavam,pa makar i labelo
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 23:56
mnogu cesto se celiva to je najubo
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 00:34


Фала ви за објаснувањето.... ама во секој случај мене ми е непријатно!!!

Имам траума од детството.   

Еден другар кога се врати у приколка, кога бевме на одмор, изгледаше како оној што се бричеше во спејс шатлот на Има ли пилот во авионот! Целото лице му беше размачкано!!!    Не знам таа што му праела!!!



Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 00:36
na site mazi im e neprijatno od karmini, ne si samo ti

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 00:40
Originally posted by james dean james dean напиша:



Фала ви за објаснувањето.... ама во секој случај мене ми е непријатно!!!

Имам траума од детството.   

Еден другар кога се врати у приколка, кога бевме на одмор, изгледаше како оној што се бричеше во спејс шатлот на Има ли пилот во авионот! Целото лице му беше размачкано!!!    Не знам таа што му праела!!!



 
Го Шмукала.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 00:40
да не може чоек на раат кармин да си стај голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 00:49
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

да не може чоек на раат кармин да си стај голема%20насмевка


А бе ставај ти кога ќе идеш у шетња или на некој бал, а не на дејт!!!     
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 00:52
Џејмс а увек коа ке излезам со дечко ми да не ставам? па ја увек секаде идам со дечкото (коа имам)
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 00:54
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Џејмс а увек коа ке излезам со дечко ми да не ставам? па ја увек секаде идам со дечкото (коа имам)



Е па не си размислувала дека некогаш можеби го лишуваш од некое задоволство???



Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 00:57
Originally posted by james dean james dean напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Џејмс а увек коа ке излезам со дечко ми да не ставам? па ја увек секаде идам со дечкото (коа имам)



Е па не си размислувала дека некогаш можеби го лишуваш од некое задоволство???


У ствари добро... за ова можеби грешам.... Повеќе мислев за прв состанок на кој треба да падне нешто... (дејт)!!!





Изменето од james dean - 05.Мај.2008 во 00:58
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 01:07
a sjaj za usta isto tolku smeta kako karmin?

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 01:08
е добро на прв...ама ако идеш со него со години голема%20насмевка кармин нема да видиш голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 01:10




МА МОЗЕ, МОЗЕ..... !!!! САМО ДА ИМАМЕ КОГО ДА БАКНУВАМЕ... ПА СТАВАЈТЕ ВИЕ ШТО САКАТЕ НА УСНИТЕ!!!


Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 01:11
eeee taka kazi

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.