IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како заведувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како заведувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 27>
Автор
Порака
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 17:56
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

ја чепкам у уши.....тоа најмногу палело

e ova prv pat slusam
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 18:03
Originally posted by nikita nikita напиша:

Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

ја чепкам у уши.....тоа најмногу палело

e ova prv pat slusam


...da be, posho koa praisj toa na uvoto mu e poubavo nego na prstot, si znae zavodnikot aj ti...намигнување
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 18:52
Ja zjapam dur ne si otide....
Кон врв
hanna4ever Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hanna4ever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 18:56
Go ignoriram   
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 19:48
Zategnuvam ribarski konec, ona se sopnuva i mi paga vo pregratki...ednas mi zazvoni telefonot bas u toj moment i se trgnav za da se javam...samo taa ne ja fativ i poslem nekese da se vidime
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 20:12
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by nikita nikita напиша:

Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

ја чепкам у уши.....тоа најмногу палело

e ova prv pat slusam
...da be, posho koa praisj toa na uvoto mu e poubavo nego na prstot, si znae zavodnikot aj ti...намигнување

нема промашај играм на сигурно јас и стално излегувало 1 у 1 барем за мене.......сеа за другите не гарантирам
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 20:29
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by nikita nikita напиша:

Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

ја чепкам у уши.....тоа најмногу палело

e ova prv pat slusam
...da be, posho koa praisj toa na uvoto mu e poubavo nego na prstot, si znae zavodnikot aj ti...намигнување

нема промашај играм на сигурно јас и стално излегувало 1 у 1 барем за мене.......сеа за другите не гарантирам


...i feel so proud, my JEDI...голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 20:30
само без гушки молам тоа е дозволено само за женските
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 01:22
Ako ima dekolte i zjapam u cicki,
ako e vo minic i zjapam u noze,

 ako ne mi opne samarcina,
moja e,
ako mi opne samarcina,
luda e po mene ,
ama uste ne znae deka e taka...!!!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 08:55
Po mene zenive se navistina mokni i zavodlivi i tesko si na onoj komu ke se nameri...ma kakov karakter, nisto ne pomaga, si pagas kako vojnik na brisan prostor dur te reseta so baknezi
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 15:42
газење%20од%20смеење ali so tavata po glavaгазење%20од%20смеење
apce
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 16:57
...ma dosta e samo da te pogledne so trepkanje, i da te dopre nezno senzualno po rukata...gotov si-zaveden...odma reakcija praish-dzonson reagira molskavichno...плазењегазење%20од%20смеење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 16:59
го викам на ручек....некој ми шепна љубовта од стомак доаѓала...газење%20од%20смеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 17:05
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

го викам на ручек....некој ми шепна љубовта од стомак доаѓала...газење%20од%20смеење


...e ne, taka e...em najaden em napien em naonaden...toa e vistinsko zaveduenje, isto ko sho zenite sakaat da gi izmasirash pred seks, tuto kompleto...hihihihihih
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.