IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Охрид уште ли е aтракција за македонците?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Охрид уште ли е aтракција за македонците?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 13>
Автор
Порака
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 13:05
Па Охрид е нашето море.
Мора да е и атракција.
Многумина уште го немаат спознаено.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
zlatno srcence5 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatno srcence5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 19:42
Ne e definitivno...
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 20:07
Го сакам Охрид и секогаш со задоволство одам таму.
Убаво ми е без разлика на годишно време.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 23:58
Охрид е убав, но престанав да го сметам за атракција кога еднаш ми наплатија за користење хотелски услуги кои ми беа недостапни....
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 21:23
e i ke ostane
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
SINA PTICA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2008
Локација: Argentina
Статус: Офлајн
Поени: 109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SINA PTICA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 05:49
posle grckoto veto bi trebalo da stane uste pogolema turisticka atrakcija.
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:38
pa jasno,na tie sto nema da im dadat viza ke si otidat vo zlaten OHRID!!!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 19:11
ne e atrakcija toa tamu, kade sto si prisilen da odis!
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 19:16
Ма верувај никој не е принуден да оди никаде.намигнување
И како тоа, одеднаш им текна на луѓево за Охрид и другите наши знаменитостиголема%20насмевка
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 19:54
ako ne mozes da odis kade sto sakas,toa se vika prinuda, pa ti sfati si kako sakas!
Кон врв
Eliot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eliot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 22:14
Sepak Ohrid na Biserot Balkanski.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 20:40
Atrakcija ili ne,ova leto ke bide sigurno atraktiven
ako nishto drugo poradi guzvata.
 

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2008 во 08:34
atrakcila ili ne, bas ne me interesira, koj kako go gleda toa... za mene nema nisto poubavo! Da se vratam "doma" dlaboko da vozdisam od vozduhot, pokraj ezero nautro da prosetam... edvaj cekam, OHRID da pojdam/dojdam
Кон врв
Lancelot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lancelot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 13:15
абе да не се лажеме врти-сучи од охрид нема бегање, ама преку таквото ми е дојдено од тоа колку се нељубезни, неуслужливи и се така натаму... па да му е**ам мајката бе туристичка сезона фул се со туристи а однос никаков немаат (чест на ретките исклучоци) се крстев летово кога во продавница ми рекоа повели... а башка ако те чујат да збориш скопски готов си... од таа гледна точка охрид сакс, мада на крај краева и не ми е гајле јас идам да се одморам и да не се замарам а народот мање-више и така цело скопје е тогаш таму така да сеедно ми е се преживува некако
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,168 секунди.