IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ALL STARS
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ALL STARS

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 675676677678679 1869>
Автор
Порака
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 23:33
Originally posted by marija1000 marija1000 напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

duri tamu oseti miris na kafe... jas caj pijam navecer...se spie po dobro

o ja ponekoja veçer oçajavam,ali veçerva mi se pie kafeсмеење
ama Ira zaboravi izgleda
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 23:35
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by granny granny напиша:

se pokrivte li?
...sakash da zirnesh pod "jorgan planina" baba...mmmmmmmm???...трепкање
ne xirkam jas
 
ne se luti Granny ,çim e rabotata za zirkanje a ne se gleda onaka ,togas...............газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 23:35
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by granny granny напиша:

se pokrivte li?
...sakash da zirnesh pod "jorgan planina" baba...mmmmmmmm???...трепкање
ne xirkam jas


...pa sho prashuesh togas...ubaci se samo, ako prashuesh znaesh ke kaze nekoj ne a moz da misli da i ke se zeznaesh taka...плазењегазење%20од%20смеење
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 23:37
e za drug pat ke znam...vleguvam bez da tropnam na vrata...ama ako naletam na prizor....vie ke se sramite
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 23:45
Originally posted by granny granny напиша:

e za drug pat ke znam...vleguvam bez da tropnam na vrata...ama ako naletam na prizor....vie ke se sramite


...ahahahahaha...da ne naletash na prizrak samo pazi si ti baba...плазењегазење%20од%20смеење
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 01:21
ne me pismani sega...pa da ne vlezam ic
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:00
Moira....samo da kazam deka e pusto bez tebe
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:17
Originally posted by granny granny напиша:

Moira....samo da kazam deka e pusto bez tebe


...baba, ne zezaj...bez sekogo se moze...aj sea kazuj...sho i naprai na snata blago ???намигнување
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:23
i dadov med...mislam sin moj...maz nejzin sladok ko med...sto po vise ke saka?
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:27
Originally posted by granny granny напиша:

i dadov med...mislam sin moj...maz nejzin sladok ko med...sto po vise ke saka?


...lelelelelee babaaaa...srce si...cek da te gushnam...големо%20гушкање


...chitaj sea ova nema vrska so toa sho ti go kaza, ama ima vrska so zenite...

...go prashuvaat eden sho ke i kupi na zena mu za rodenden ovaa godina...i on mrtov laden ko od pushka vika...TEGLA MED... zasho be tegla med...mnogu nevoobichaeno reagirale kolegive...i choekov ljut si kazal...

..."pa tegla med be ko za promena, preku cela godina jade govna, pa da promeni malce-poslatko"...плазењегазење%20од%20смеење


ps...ne zezaj sea, napraj i na snaata baklaa da to bide blaga, ke te slusha poishe veruj mi-kazi i kakva saka da i napraish i deka spec za nejze ja praish...намигнување
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:32
hahaahahah..me nasmea...
a be so snaata sum na ultra dobri odnosi....ja sakam me saka ...zamisli ,bez baklava ozbilno super odnosi imame...mislam deka se zavisi od domasnoto vospituvanje...sto ke posees toa ke go znees...
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:34
Originally posted by granny granny напиша:

hahaahahah..me nasmea...
a be so snaata sum na ultra dobri odnosi....ja sakam me saka ...zamisli ,bez baklava ozbilno super odnosi imame...mislam deka se zavisi od domasnoto vospituvanje...sto ke posees toa ke go znees...


...opaaaaaaaa...kaj tebe znashi ostriloto za zneenje igra-srp i chekan a?...ahahahahahahah...e dobro shom e taka...da se znae gazda u kuka koja e...голема%20насмевка
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:49
Originally posted by granny granny напиша:

Moira....samo da kazam deka e pusto bez tebe


....Granny mila eve me...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:50
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by granny granny напиша:

Moira....samo da kazam deka e pusto bez tebe
...baba, ne zezaj...bez sekogo se moze...aj sea kazuj...sho i naprai na snata blago ???намигнување



......ti taka za mene...... noz u grb....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 675676677678679 1869>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.