IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ALL STARS
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ALL STARS

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 593594595596597 1869>
Автор
Порака
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:01



[/QUOTE] e dobro de..se licat eden na drug...koj po vise koj najvise dupki po pat [/QUOTE]


poarno dupki da ima otkolku magarinja da shetaat po ulici, kako sho znam vo nekoi od nashive "metropoli"

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:02
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by la fille la fille напиша:

Mladicu, tezok izbor imasтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањеsite vredime za pregratkiнамигнување
...glupite biraat, mudrite...hmmmmmmmmm...mudro si molchat...голема%20насмевкагазење%20од%20смеење...abe poishe zasuzuete sekako od gushkanje, ama eve...neka bide zabelezano...so pechat de sve kao sho e redno...трепкање
chinovnik
...e de, sho da uchini za tebe baba, chinkadzijata...heheheheeeeeтрепкање
vise nego dosta skromnosta mi e vrlina


...eve baba nesho za tebe...od mene...трепкање

http://www.youtube.com/watch?v=vBuk0BSWnOo&feature=related

Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:03
Originally posted by IQ IQ напиша:




e dobro de..se licat eden na drug...koj po vise koj najvise dupki po pat [/QUOTE]


poarno dupki da ima otkolku magarinja da shetaat po ulici, kako sho znam vo nekoi od nashive "metropoli" [/QUOTE]

...da da, sho poishe dupki, to bolje...голема%20насмевкагазење%20од%20смеење
Кон врв
irenka2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1954
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај irenka2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:04
MILI MOI DOBRA NOK
MAKEDONIJA BILA I KE BIDE
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:08
Originally posted by irenka2 irenka2 напиша:

MILI MOI DOBRA NOK


...epa cao Ira...ne kazuesh nisho ti, dobra ti nok...големо%20гушкање
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:09
well ..za Boris i Kemal..blagodaram
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:09
Originally posted by irenka2 irenka2 напиша:

MILI MOI DOBRA NOK
ne ti e malce rano? ..dobra nok
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:10
Originally posted by granny granny напиша:

well ..za Boris i Kemal..blagodaram


...nisho be baba...nemash gajle...трепкање

ps.skromnina mi je vrlina
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:13
e ova me zafrkavas sega
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:13
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by IQ IQ напиша:




e dobro de..se licat eden na drug...koj po vise koj najvise dupki po pat



poarno dupki da ima otkolku magarinja da shetaat po ulici, kako sho znam vo nekoi od nashive "metropoli" [/QUOTE]...da da, sho poishe dupki, to bolje...голема%20насмевкагазење%20од%20смеење[/QUOTE]



za kogo kako

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:13
Ne kazuvaj Irena dobra nok
ne odi doma rano ti
Najdobro vreme e vo nokta
prekrasna e ova nok za starsнамигнувањенамигнувањенамигнување
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:14
tuu pa vie..ste se fatile za dupki...ako i nema dovolno..kao tesko da se otvorat novi
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:15
Originally posted by la fille la fille напиша:

Ne kazuvaj Irena dobra nokne odi doma rano tiNajdobro vreme e vo noktaprekrasna e ova nok za starsнамигнувањенамигнувањенамигнување
poetot u La fij
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:22
Ova kafeto doaga do izrazзадоволствозадоволствозадоволство
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 593594595596597 1869>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.