IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Дали жените заслужуваат ќотек?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали жените заслужуваат ќотек?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 31>
Автор
Порака
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 01:43
" Дали жените заслужуваат ќотек?"
се додека постојат луѓе кои го поставуваат а уште пожално прават ова...само ќе пропаѓаме....без среќно семејсво нема здрави деца..без здрави деца нема светла иднина...
а за оние што си ги тепаат жените само едно Ј'зк нека им е и нека не забораваат дека секој за се што направил си плаќа кога и да е ,порано или подоцна

Изменето од realna - 12.Март.2008 во 01:43
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 08:31
A ako e sado mazo ? Moras da ja tepas oti ke te ostavi
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 09:48
глупава тема..............авторот да не има мува на капата па си ја брка???
инаку....стапот има два краја....не еден.....
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 10:40
жените се инспирација за најубавите нешта во животот...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 10:54
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 12:31
[QUOTE=Makijaveli] KOLKU GLUPAVA TEMA..NAVISTINA NE JA ZNAM CELTA NA AVTOROT SO POSTAVUVANJE NA VAKVA TEMA...no sepak ke dadam moj kratok komentar..
...NIKOJ...APSOLUTNO NIKOJ NE ZASLUZUVA KJOTEK..NI ZENITE NI MAZITE,NI DECATA,NI STARITE I IZNEMOSTENI LICA...A NAJMALKU HENDIKEPIRANITE OSOBI (zatoa sto kaj nas ovaa pojava e zacestena)...MI SE GADI OD LUGE KOJ KORISTAT NASILSTVO KON POSLABI OD NIV..AKO NA NEKOJ MU E DO TEPANJE.NEKA MI SE OBRATI NA MENE PO LP...SO ZADOVOLSTVO KE PRIFATAM!!! ti rekov imav post

Изменето од Makijaveli - 12.Март.2008 во 12:32
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 01:58
ПОСЛЕДНОТО ТАНГО...
http://www.youtube.com/watch?v=ZJ500_07nL4



...Е НЕЕЕЕ,ТАКА МИСЛИ ОНА.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 12:04
.................E SELJAK EDEN................MAJMUN...........
MAME MU E*AM..............NEGO DA GO ISAMARA NEKOJA ..............PRED TOLKU LUGE PA DA VIDI KAKO E...............E SEGA SE IZNASMEAVголема%20насмевка..A I IZNERVIRAV..........лутина
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 15:38
Каква е воопшто оваа тема?
Дали жените заслужувале ќотек!!!
лутиналутиналутинаДали воопшто некој заслужува ќотек?

(Иако во една друга тема, која ја чувствувам како офис, прочитав и спротивно, т.е. оправдание дека ќотекот е дозволен и се применувал како лек, демек ако била жената садисттрепкање)
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 01:22
Dali zenite zasluzuvaat Kjotek????
NIKAKO !!!
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2008 во 14:08
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Каква е воопшто оваа тема?
Дали жените заслужувале ќотек!!!
лутиналутиналутинаДали воопшто некој заслужува ќотек?

(Иако во една друга тема, која ја чувствувам како офис, прочитав и спротивно, т.е. оправдание дека ќотекот е дозволен и се применувал како лек, демек ако била жената садисттрепкање)



секој има право да си живее како сака,... па ако сака нека биде и садист голема%20насмевка
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2008 во 23:33
Eeee..kolku me nanervira temata zatoa sto zanam deka ima prostaci sto gi tepaat zenite.Jas sum protiv sekoj oblik na nasilstvo.Gledav ednas preku prozor eden maz-djubre- ja tepase zenata na ulica, samari, kloci..odvratno, me potrese eve i sega taka se cuvstvuvam dodeka go pisuvam ovaлутина
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 22:47
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Eeee..kolku me nanervira temata zatoa sto zanam deka ima prostaci sto gi tepaat zenite.Jas sum protiv sekoj oblik na nasilstvo.Gledav ednas preku prozor eden maz-djubre- ja tepase zenata na ulica, samari, kloci..odvratno, me potrese eve i sega taka se cuvstvuvam dodeka go pisuvam ovaлутина


A DALI IMAS VIDENO NEKOGAS KAKO ZANA SI GO TEPAT MAZOT???
DA VIDIS TOA KOLKU LI E ODVRATNO AMA MISLAM DEKA VO TAKOV SLUCAJ NABLJUDUVACITE NEMA DA SE GROZAT TUKU KE SE ISSMEJUVAAT!!!
car's freack
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 00:02
i toa kako,.....nekoi !голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,187 секунди.