IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - idiFOTOvidi izlozba
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

idiFOTOvidi izlozba

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
Автор
Порака Обратен редослед
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: idiFOTOvidi izlozba
    Испратена: 25.Септември.2007 во 22:09
Mie ke si gi zememe od TBC izlozbata голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка Steta sto ne e temata pozitivna pa doma da gi zakacham. Da bese temata "Ubavinite na MK", ke si napravev foto tapet смеење

Изменето од D'Dalton - 25.Септември.2007 во 22:10
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
bobicar1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1099
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobicar1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 18:59
Originally posted by whoeverest whoeverest напиша:

Еј, знае некој дал ќе ни ги дадат принтовите или ќе си ги задржат ?

Сеуште не знаеме
Кон врв
whoeverest Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај whoeverest Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 18:34
Еј, знае некој дал ќе ни ги дадат принтовите или ќе си ги задржат ?
I'm so broke I can't pay attention!
Кон врв
Sanja84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 16:59
Samir,milo mi e sto mojata fotografija ti ostavila golem vpecatok. Ova posebno mi znaci,bidejki mnogu te cenam kako fotograf. Se gledame naredna prilika. Pozdrav среќа
Кон врв
pinholephoto Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 13.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pinholephoto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 14:41
Uspeav vo sabotata da ja pogledanam izlozbata vo Mala stanica.
Cestitiki za site ucesnici i za organizatorite.
Moram da vi kazam deka nekolku pati se navrativ da gi poglednam slednite dve fotografii koi mi sotavija najgolem vpecatok.

BR 1: Sanja Nikolic - IGRATA ZAVRSI
BR 2: Milena Stanislevic - Sleepy Burton


Mnogu mi e krivo sto neuspeav, od opravdani pricini da gi dostavam do organizatorite moite dve fotki koi vlegoa vo izborot.
Zdravje dogodina, ako imam nekoja uspesna fotka.

Pozdrav,
Samir


www.chkrap.blogspot.com
www.chkrap.com
Кон врв
Parki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: New Zealand
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 01:54
Edit:

Isabele ne beshe planirana za da se objavi !

Toj shto pogreshi se popravil blagodaram shto se trgna fotografijata


Изменето од Parki - 24.Септември.2007 во 02:28
Кон врв
dimo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 00:55
Fala Bobi na informacija , ja znam taa slika :)
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 23:58
Originally posted by branko_k branko_k напиша:

голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка



abe vie za se gi krivite organizatorite- ne ste vo pravoголема%20насмевка


Изменето од anakin - 23.Септември.2007 во 23:58
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
KoKi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KoKi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 22:48
dali izlozbata ke trae i utre? (pisuva do 24ti, toa e utre)
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 19:41
Krivo mi e sto nemozev da prisustvuvamтага
Кон врв
vrzalec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vrzalec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 19:38
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Sofie! Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sofie! Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 13:35
Moze, dogovoreno. голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка Ama ova pienje ke bide vo poinakvi okolnost....NEMA DA MORA DA CESTAM JAS плазење
Кон врв
Sanja84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 13:12
a da ideme na pienje nezavisno od se?газење%20од%20смеење
Кон врв
Sofie! Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sofie! Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 12:32
газење%20од%20смеење Mene sega mi e strasno smesno, ama koga go otvoriv katalogot mi se stemni среќа. Najgolem poblem mi bese kako sega da objasnam od kade zabunata. Koga mi stigna mailot od organizatorite pisuvase da se stavi nikceto ili ime i prezime, jas se odluciv za nikot bidejki od start ne sakav da figuriram so ime i so prezime od mnogu licni pricini. Od istite pricini ne go navedov i korektnoto ime i prezime na mailot, koga vo katalogot sto da vidam namesto nik stoi ime i prezime, koe organizatorite si go prepisale od mailotтагатагатага.
Najdobro bese koga tatko mi go otvori katalogot na izlozbata i pocna da se smee, ne gleda so Branko i vika "abe da ne ima nesto novo kaj vas pa posle izlozbava da ne treba da odime na pienje "газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Nikogas ne pomisliv deka moja fotografija moze da bide pokaneta na izlozba, se pocna kako vezba za kompozicija, pamet za drug pat среќа, a mailot si ja dozivea promenata голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.