IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Влијаеше ли Форум на вас?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Влијаеше ли Форум на вас?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 15>
Автор
Порака Обратен редослед
bagzy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Декември.2010
Локација: Ireland
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bagzy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Влијаеше ли Форум на вас?
    Испратена: 29.Декември.2010 во 01:24
do nekade vlijae
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2010 во 12:52
Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:



пред да биде форумот ...
си пишувавме на сајтот на идивидитититото ...

имаше шмек тоа ...

после бевме принудени да бидеме во форумов ...

беше интересно ...
запознавме доста ...

форумот ...
без луѓе ... не е ништо

 

Точно така Марко,прво се пишување на коментарите на порталот,леле колку време помина од тогаш големо%20гушкање
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2010 во 12:45
da mene kalujdzer me napravi
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 23:47
Originally posted by Џо Џо напиша:


Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:




форумот ...
без луѓе ...
не е ништо

-и по дефиниција и по маса голема%20насмевканамигнување

forumot bez ljuge ne e nisto,no i be soznanieto za sebesi ne e nisto posebno:))
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 23:35
Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:





форумот ...
без луѓе ...
не е ништо



-и по дефиниција и по маса голема%20насмевканамигнување
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 22:37


пред да биде форумот ...
си пишувавме на сајтот на идивидитититото ...

имаше шмек тоа ...

после бевме принудени да бидеме во форумов ...

беше интересно ...
запознавме доста ...

форумот ...
без луѓе ... не е ништо

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 21:03
Da, forumot vlijaese pozitivno vrz mene.

Изменето од lotus flower - 27.Декември.2010 во 21:03
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 17:24
Za ruskiot jazik ima posebna temaда...ama......koga eden stranec uspeja da svati za sto se zboruva,ne e losho i TI da svatisда

da ne sum OFF......forumot me relaksira,iako ovaa tema ne mi e od omilenite.......ne sum po filozofija.......
Јас сум 99% сигурна дека луѓето ме озборуваат,но 100% сум сигурна дека баш "ме заболи" за тоа!!!
Кон врв
DragancoLeskoec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DragancoLeskoec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 17:07
Originally posted by zverka_ zverka_ напиша:


Originally posted by DragancoLeskoec DragancoLeskoec напиша:

Форум, кој форум ? Форум- от/ов?Форум- ите општо ?Списанието Форум ?
Dragane komplciras gi rabotite,kako po obicajнамигнување.......se znae za koj FORUM nameneta temaда


Е во македонскиот јазик имаме членување, ова не е руски.И рускио да е таму барем падежи има ќе разбери читателот на шо се мисли.
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 17:02
Originally posted by DragancoLeskoec DragancoLeskoec напиша:

Форум, кој форум ? Форум- от/ов?Форум- ите општо ?Списанието Форум ?


Dragane komplciras gi rabotite,kako po obicajнамигнување.......se znae za koj FORUM nameneta temaда
Јас сум 99% сигурна дека луѓето ме озборуваат,но 100% сум сигурна дека баш "ме заболи" за тоа!!!
Кон врв
DragancoLeskoec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DragancoLeskoec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 16:57
Форум, кој форум ? Форум- от/ов?Форум- ите општо ?Списанието Форум ?

Изменето од DragancoLeskoec - 15.Ноември.2010 во 16:58
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 16:54
да среќа
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 16:51
Dali imase nekakvo vlijanie forumot na meneразмислување........kategoricno NE......edinstveno moze da mi se podobri momentalnoto raspolozenie....i toa vo slucaj, ako ima dobar parner (ili partneri) za nekoja igricka.....inace toa sum,sto sumда
Јас сум 99% сигурна дека луѓето ме озборуваат,но 100% сум сигурна дека баш "ме заболи" за тоа!!!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 02:04

И сега го читам ова после толку време..и пак си стојам на истото..

....само што сега можам да кажам дека форумот кај мене пробуди нешто што одамна го немав почувствувано..чувството да заштитам неколку личности околу мене. На чуден начин влијаеше...и сега некој филозоф на ова што го пишав може сто замерки да му најде...ама тој филозоф не бил во моја кожа..
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.