IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Фатална Привлечност
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фатална Привлечност

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака Обратен редослед
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Фатална Привлечност
    Испратена: 24.Февруари.2008 во 23:19
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

Vi se desilo li nekogas da se zaljubite vo nekoj toolku mnogu a duri da neznaete zasto .....
 
Fatalna privlecnost????



Ако е фатална тогаш не привлечност.
Но уште нешто да појасниме. Во овој случај насловот би требало да е  ,,кобна љубов,,. Или ,,изнудена љубов,,.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 00:57
СУДБИНСКО НЕШТО СЕ ВПЛЕЛО ОД ВЕКА
БОГАТИОТ ДА ЈА ПРИВЛЕКУВА БОГАТАТА
А СИРОМАШНИОТ СИРОМАШНАТА.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 00:52

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:05
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

Vi se desilo li nekogas da se zaljubite vo nekoj toolku mnogu a duri da neznaete zasto .....
 
Fatalna privlecnost????
да да , холивуд , само смрди тоа збунетост
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 15:51
МОРЕ ДОСТАПЕН Е, АМА КАКО ЗА КОГО
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 15:34
Па досега не
па како тоа некој да ме привлече без да знам со што нели секогаш и за се си има причина има зошто
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 01:10
Da, be ja nea ubavo, a ona saka mene posle krc !
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 23:22
...fatalna privlachnost-opasna stvar...трепкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 00:16
Зар е можно да сме со некого а да не знаеме зашто???  и како што е насловот фатална привлечност...ете ти причина со него си зашто те привлекува. крај на моабетот . голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2007 во 00:02
Да да ама глеај пострашно цпоред мене е ти викам вака човек да се затреска,, онака патиш сакаш да го воидиш , а не ни знаеш и засто толку е силен копнежот , тоа пред се физичко привлекување,,,,
 
аууу имам мноооги за обајснување но мислам и вака ме сваќашLOLLOLLOLWink
 
а Љубовт па како не и таа тивок убиец ама оваа привлечнот е настаната и  некој да не го сакаш у душа ,,,, него доволно ти е самп физикус и страстен сексBig%20smile
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 23:53
абе да али образложив став за фатална привлечност па милсам и најсамоуверениот човек може понекогаш и непромислено да прави и глупости и се и сешто токму за да се биде со некој кој што ФАТАЛНО те привлекува!! Мислам дека е повозудливо и пострашно во споредба со  некоја тивка и миран љубов...

Изменето од SeXY - 01.Февруари.2007 во 23:56
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 23:47
Originally posted by T-viki T-viki напиша:

....е кога се плашиш од фатална привлечност што ке биде понатаму со тебе 
 
 
еј не замарај ти потемиве важи??
 
Си осетила ли фатална привлечност па да сватиш што е суштината на постот???
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 23:39
Се плашам од фатална привлечност.... Cry  Cry  Cry 
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 12:55
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Vi se desilo li nekogas da se zaljubite vo nekoj toolku mnogu a duri da neznaete zasto .....
 
Fatalna privlecnost????


Ne,, ne mi se desilo toa, ocekuvam u idnina da se desi EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
 
 
Paziii da ne ja zabegas ko meneLOLLOLLOL
 
Jas od koga ja otvoriv temeta sum obzemene od taa energija magicna koj te tera po nekoj na nekoj non stop da mislis da sakas da si so nego, ....
 
No vsusnost i ne znaes ni zasto e tooolku jako custvoto koe te tera se povekje i povekje da se zadlabocuvas so mislite za nekoja licnost....
 
 
Ednostavno yste koga go / ja gledas mislam deka nema mnogu muabet nego se skoro se sveduva na beskrajni i strastveni baknezi koi se pvekje stanuvaat potreba no ne i nesto slicno kako baknezi na nekoja licnost so koja si vo vrska !
 
Ova e zatreskuvanje samo na fizikus koj e tooolku jak i duri ne ni mozes da ja najdes pravayta pricina zasto tooolku se zanaeubvas vo taa licnost nego ednostavno koga ke ima dogovor za sredba brez nikakvi izgovori prvo na samite sebe si a potoa i na nego/nea vednas odletuvame na dogovorenoto mesto za batrem samo da se vidis i da se pocustvuvas so toj /taa ....
 
Ehhh ova e malce i slozeno no ne i tooolku za da svatis deka e opasno....
 
 
 
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.