IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Дали признавате грешка?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали признавате грешка?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака Обратен редослед
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали признавате грешка?
    Испратена: 22.Октомври.2012 во 14:01
Ма ништо не признавам бе .....  газење од смеење
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2012 во 02:39
знам да признаам грешка, ама никогаш не успеав да ја увидам потребата од такво нешто... тоа не ја поправа грешката
што, некој ќе ми каже, грешев, опрости, извини, и после што? ќе ми биде исполнета душата од зборови? затоа и не барам извинување од никој, тоа што се случило, се случило, мене многу побитни ми се причините и мотивите за грешката, и решенијата за поправка, отколку збор од кој немам никаков ќар
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2012 во 17:45

некако  потешко него порано...сега се факам себеси во ситуации кога барам и други опции...ако постојат ..и ако ги најдам во добар тајминг..добро е ...ако не ...ништо...ќе си признаам и ќе знам за следниот пат ..да не грешам или пред да згрешам да си најдам опиција резерва.голема насмевка

...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7008
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2012 во 17:34
Па некогаш е подобро да ја признае човек 'грешката' отколку да биде цел ден тормозен.. мада кај мене ни ова не пали, ама барем тормозењето е во поблага форма смеење
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2012 во 17:30
Originally posted by panter123 panter123 напиша:

Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

Признавам..
..за жал и јас како екши почнав..да признавам секојдневно...крива или не...едноставно знам дека ако јас не ја признаам грешката нема понатаму....како и да е, крива сум стално



Dobro e da priznaes koga ke napravis greska so samoto toa si simnuvas eden tovar koj moze psihicki da te optovaruva(no toa ne go pravat site, ja nemaat taa doblest i hrabrost da priznaat deka pogresile) no sepak nemozes da priznavas i da bides postojano vinovna i da gi prezemas na svoj grb greskite sto gi napravil nekoj drug, netreba, nesmees da priznavas i da si kalemis greski napraveni od nekoj drugнамигнување


Абе јас сум свесна ама ај..ќе поминенамигнување Викаат мора да има барем еден виновникплазење

Originally posted by ekszi88 ekszi88 напиша:

И кога сум во право ја признавам изненадување

Е и ти како мене, браво само така (како што не треба)плазење 
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7008
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2012 во 17:25
И кога сум во право ја признавам изненадување
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2012 во 17:06
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

Признавам..
..за жал и јас како екши почнав..да признавам секојдневно...крива или не...едноставно знам дека ако јас не ја признаам грешката нема понатаму....како и да е, крива сум стално



Dobro e da priznaes koga ke napravis greska so samoto toa si simnuvas eden tovar koj moze psihicki da te optovaruva(no toa ne go pravat site, ja nemaat taa doblest i hrabrost da priznaat deka pogresile) no sepak nemozes da priznavas i da bides postojano vinovna i da gi prezemas na svoj grb greskite sto gi napravil nekoj drug, netreba, nesmees da priznavas i da si kalemis greski napraveni od nekoj drugнамигнување

Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2012 во 15:38
Признавам..
..за жал и јас како екши почнав..да признавам секојдневно...крива или не...едноставно знам дека ако јас не ја признаам грешката нема понатаму....како и да е, крива сум стално



Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7008
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2012 во 19:28
Priznavam greski, da... i toa sekojdnevno ох
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2012 во 19:24
4e priznaam koa ke zgresamсмеење
awe si priznavam,si priznavam..,,neli pola se dodavaголема насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2012 во 01:28
Yep ... 
Нема лошо во тоа ... си признаваш и исправаш .. 
Сум направил повеќе грешки , но нели од грешки се учи , ако не се направат некои нешта нема ни да се знаат
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7008
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2012 во 22:15
Сосема е во ред човек да си ја признае грешката, ама јас сум такво створење што често пати знае да "признаам" грешка што не е моја изнервираност у превод, да се осеќам виновна за ништо.
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2010 во 18:27
fala bogu !...greshkite se za...priznavanje!да
 
barem tie shto imaat muda...priznavaat!намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2010 во 18:26
 
 
  Не сакам  да признаам ....ух..ама   признавам ....ох.....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.