IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Слаткаристика Будалоо
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Слаткаристика Будалоо

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака Обратен редослед
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Слаткаристика Будалоо
    Испратена: 04.Јануари.2010 во 17:53
aman vishe so toj ,,slatkarне%20слушам
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 15:45
Originally posted by zamislena zamislena напиша:

 
 
   Иако многу озборуван и оспоруван,  Слаткар си е навистина
  оригинален и си тера по свое , затоа ми се допаѓа, иако секогаш
  кога ги слушам неговите песни.....црвенеење........
е ова не е
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 09:37
 
 
   Иако многу озборуван и оспоруван,  Слаткар си е навистина
  оригинален и си тера по свое , затоа ми се допаѓа, иако секогаш
  кога ги слушам неговите песни.....црвенеење........
Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2009 во 17:13
Ако он е Слаткар неговите луѓе се колачи... има таква песна ако ја најдам на YouTube ќе ставам линк

Изменето од Jovan.74 - 06.Декември.2009 во 17:13
Кон врв
Nanicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nanicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2009 во 01:53
ne znam so mu e na tipot ama definitivno ne e za na tv. kako moze da go sakaat decava, sekoja pena mu e navreda za zenskata populacija, pcovki i sl. najbolno e toa so deca go slusaat i posle odat po ulica i recitiraat...strasno... ...
Tesko mene bez tebe, uste potesko na tebe bez mene
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2009 во 22:49
Jas mislam deka temava treba da se prefrli vo muzika ili trac... голема%20насмевка
sepak mnogu mi e tracerska..

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
shady3 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај shady3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2009 во 22:27
Ха. Слаткар = смешки. Нека бега америка или кај ќе одеше.

Ќе каже нешто, и ќе се согласиш со тоа, наредното што ќе го каже е срам за рационалното размислување.
Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 23:01
Originally posted by DDarko DDarko напиша:

Moj soklasnichki se zatreskano vljubeni vo Slatkarov... Za mene e nikoj i nishto, porano beshe koga peeshe vo EO - HC underground rap, sega otkako se iskomercijalizira propadna, nikoe mashko ne go slusha, samo zheni, a sho zheni? Za dzabe, kade i da e kje mu pomine modata. лутинаTerajte si go filmo batalite Slatkar...намигнување


да додека беше EO - HC беше ств добар... ама се затреска по пари па се искомерцијализира... уффффф го мразаам
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2009 во 19:55

Слаткар - ФМ

споредено со

САФ - Виши ментал


Лирики, инструментал, видео. Разликата е евидентна.




Изменето од Izzi - 01.Декември.2009 во 19:56
Кон врв
Glammur Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glammur Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2009 во 18:29
Младнива многу се заљубила во Слаткар. Незнам зошто...!? Не сфаќам како може да им се допаѓаат неговите песни.. во секоја песна има по најмалку 15 вулгарни зборови! За мене неговите песни се некој вид на навреда за женската популација. Но сепак секој има свое мислење.
Кон врв
MaRgRini Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaRgRini Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2009 во 11:26
a nego top mu e neznaj da bidi ozbilen .. xD Saka da pcue i cenzura ne mu treba .. demek iskren e i ostaj go da si peeeee


p.s. Bi potpisala i jas

Изменето од MaRgRini - 01.Декември.2009 во 11:29
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2009 во 18:44
малиот е оргинален...
безобразен...
но оргинален...
ако ништо друго...

 
Кон врв
mungos80 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
АНАРХИСТ

Регистриран: 21.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mungos80 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2009 во 17:54
Секоја будала можи да патува низ светот
Кон врв
NaturalBlonde Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
Doll Domination

Регистриран: 20.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NaturalBlonde Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2009 во 12:48
е нема веќе што да го забрануваат, нели ќе идел за Америка?
Our bodies are prisons for our souls. Our skin and blood, the iron bars of confinement. But fear not. All flesh decays. Death turns all to ash. And thus, death frees every soul.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.