IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Дали се сеќавате на "Втората смена"?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали се сеќавате на "Втората смена"?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака Обратен редослед
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали се сеќавате на "Втората смена"?
    Испратена: 18.Септември.2011 во 11:29
Pa koga si voopshto i rabotel neshto korisno vo zjivotot. Cel zjivot go istera parazitski na tugj grb.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
paton Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 789
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paton Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2011 во 23:52
не
Кон врв
ANITKA111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 608
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITKA111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2011 во 12:59
da
Кон врв
Astrid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 31.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 532
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Astrid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2011 во 02:13
Се сеќавам и јас, на дамата со свирчето и масерот

http://www.youtube.com/watch?v=skIKEhL41Eg&feature=related


Изменето од Astrid - 29.Јули.2011 во 02:13
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2011 во 17:52
Еве еден коментар на Јутјуб во врска со серијава од некое од денешниве деца, стварно ми паѓа жал за денешниве млади (деца и тинејџери) што немаат вистинко детство и младост... тага
 
 
eve jas imam 14 godini i stvarno mi e zal so nemozam ili porano ne sum mozel vaka da letuvame da se smeeme da se zafrkacame so se vika so deca i so vikas nikogas nema da ja osetime taa magija za zhal :/ sega site se na facebook koga ke vidis deka deca od prvo odd imaat facebook se e jasno :/ I sega imame se nasi telefoni, komjuteri, televizori i so uste ne ama nemame DETSTVO :/
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2011 во 12:05
треба да им дадеме предлог да ја пуштат пак втората смена....

леле Големи и Мали прекрасна беше книгата неколку пати ја читав..и серијата супер...голема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2011 во 11:57
Јас се сеќавам на Големи и мали, не пропуштав епизода
многу добра книга и серија...
на Мтв редовно ја репризираат, но оваа Втората смена не сум ја фатила.
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2011 во 11:51
леле шац...среќа
ова беше хит на времето...кај како во магла се секавам...ама еве се потсетив..
А башка и книга имаше...таа ми ја дадоа за награда оти поминав одлична во второ оделениеголема%20насмевкацрвенеење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2011 во 11:35
Не се сеќавам, не сум ја гледалане%20знам
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2011 во 09:21
газење%20од%20смеење............naj jak mi bese policaecot istegan vo tesna pantalona....газење%20од%20смеење

togas mi bese filmot za voodusevuvanje...a sega koga gledam smea me faka kolku mi e bezveza....

megutoa sepak go odbeleza naseto detstvo....да

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2011 во 09:13
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

еве јааголема%20насмевка

http://www.youtube.com/watch?v=Zd68gjf6B-M
 
Гледате во комунизмот какви риби имаше... голема%20насмевка
 
Која сцена 1:58 - 2:13 смеење


Изменето од LiDivio - 20.Јули.2011 во 09:17
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2011 во 12:04

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2011 во 14:21
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Па таа Симона го сакаше Никола....Ама овој рецка не и маваше......и после он и се тупуеше на оваа Маргарита....ама оваа не го ебаваше ич....и така никој никого не мавна.....
 
Симона го сакаше Никола, Никола Маргарита, Маргарита Симона... изненадување Сега после 20 години заклучив дека Маргарита била лез... плазењеголема%20насмевка
затоа никој никого не ,,мавна,, тага


Изменето од LiDivio - 18.Јули.2011 во 14:25
Кон врв
Anja1989 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Јули.2011
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anja1989 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2011 во 00:37
втора смена јаооооооооо пред сто години било тоа , ми текнува како низ магла на таа Маргарита и на Мартин
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.