IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Емисија Бакалница на К-15
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Емисија Бакалница на К-15

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака Обратен редослед
гјувеза Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гјувеза Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Емисија Бакалница на К-15
    Испратена: 26.Април.2009 во 04:21
не Ви се свигаше што децата не се од Скопје или...ако некој го поднесува скопскиот српски сленг што е тешко да се прифати македонски дијалект?Па и Бубо каров и Васко(Тошо) да не ги зборуваа нивните дијалекти немаше да бидат скечевите толку јаки...........
Ако некој прави чекор назад ....не се радувај ...можеби зема залет....


Кон врв
Nanicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nanicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2009 во 01:01
emisijata stvarno bez veze bese, ama akcentot ne go glumat, posto imase luge koi ne se od sk patem receno...hehe...
Tesko mene bez tebe, uste potesko na tebe bez mene
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 22:57
Originally posted by fiore fiore напиша:

Nema steta sto ja ukinale emisijata


I agree , totaly !!!
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
fiore Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiore Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2009 во 21:11
Nema steta sto ja ukinale emisijata
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2009 во 19:18
Емисијата ја укинаа, патем.
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2009 во 17:53
Dali za k-15 postoi internet strana kade sto mozam da ja gledam???
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2009 во 17:47
Fini si se decata,nekogas e interesno,ponekogas ne tolku mnogu...solidno
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 16:13
Емисијата како емисија е ок стварно....ама тие што ја водат...."со сила" ќе го направат човек да не ја гледа.....Мислам дека "не се дораснати" за да бидат водители макар и на една relax free емисја
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 14:53
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

koj ropak mi e toj sto cepa na dijalekt so toa sukanicite...tezok ropak...prav bukefal...nema sto...jadno...mnogu jadno

го глуми дијалектот,затоа ми делува невкусно
само еднаш малку видов од ова
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 12:50
Mi se dopagja emisijata, interesna mi e, ja gledam, posebno mi se dopagja Dzordz, ali i ostanatite se super.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2009 во 04:47
koj ropak mi e toj sto cepa na dijalekt so toa sukanicite...tezok ropak...prav bukefal...nema sto...jadno...mnogu jadno
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2009 во 23:07
Просечна емисија, а за попладневен термин ОК е.
Кон врв
Klapsomun Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2050
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klapsomun Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2009 во 20:56
Емисијата е срање у боја глумат некое лудило немаат везе по глупо несто здравје. Бар јас така мислам немора да е тоа така тоа е само мое мислење
Кон врв
macka8 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macka8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2009 во 14:28
emisijata im e top dobri temi imaat ali nekad i neznaat da gi branat dovvolno. i ne mi se sviga koa ke kazat pa nie morame da ja odbranime temava iako ne mislime taka ali kako i da e se snaogaat odlicno 5+samo napred
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.