IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Корпа
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Корпа

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака Обратен редослед
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Корпа
    Испратена: 27.Декември.2010 во 21:05
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:


Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

korpa si e ,,korpa,,голема%20насмевка


Nekoj od korpi kariera moze da napravi... Pa po zaslug kje mu dodelat i narandzsto-fluoroscentna nametka...
ti Marko sve pretvarash u karieraизненадувањеголема%20насмевка


"Lesna noga" iam... koga odi, odi... za zal, samo za vakvi "komunalni" raboti.
Incredible Blue
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 09:27
корп**ка,корп**ка имам си веќе друга ѕвездичка голема%20насмевка
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 09:13
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

korpa si e ,,korpa,,голема%20насмевка


Nekoj od korpi kariera moze da napravi... Pa po zaslug kje mu dodelat i narandzsto-fluoroscentna nametka...
ti Marko sve pretvarash u karieraизненадувањеголема%20насмевка
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2010 во 22:05
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

korpa si e ,,korpa,,голема%20насмевка


Nekoj od korpi kariera moze da napravi... Pa po zaslug kje mu dodelat i narandzsto-fluoroscentna nametka...
Incredible Blue
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2010 во 18:25
korpa si e ,,korpa,,голема%20насмевка
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2010 во 18:02
Originally posted by JOCKER JOCKER напиша:

shto e toa "korpa"голема%20насмевка
 
 
 .....hanna4ever .....голема%20насмевка
 
 
Испратена: 24.Септември.2008 во 19:30
Da da tocno procitavte..temata se vika korpa, ama ne onaa vo koja go frlame gjubreto ili ja koristime za alista , tuku onaa koja nikoj od nas ne ja posakuva.
Eh sto me natera da pisuvam na ovaa tema.. pa vaka dosega kolku neverojatno i da zvuci ne sum dobila "korpa". No kako sto rekol nekoj pameten covek za se ima prvpat, pa eve i mene mi se sluci
Znaci podelete so forumot nekoe svoe iskustvo i na koj nacin ste ja dobile korpata.
Eve da go skrsam mrazot ke spodelam so forumot kako mene mi se sluci (se uste ne mozam da poveruvam deka me otkaci tip koj vsusnost i ne mi bese tolku privlecen )
Izlegovme na sostanok..vecera, vino, dolgi razgovori. Duri pomisliv-pa dobro vistina tipot ne e Antonio Banderas, no super si pominuvame zaedno, zosto da ne mu dadam sansa. Vecerta pomina za mig i od razgovorite zakluciv deka imame mnogu zaednicki raboti, a i Toj mi dodeli nekolku komplimenti, duri za vreme na vecerata mi ja zema rakata i ja drzese vo negovata. Vo eden casot go zatvorija restoranot i moravme da si odime. Dodeka izleguvavme od tamu, niz glava mi se vrtea kup misli, deka konecno sum nasla nekogo koj mi odgovara vo se, kako e vnimatelen, kulturen, pameten, itn. Vo stomakot cuvstvuvav peperutki, zosto znaev deka koga ke zamineme od restoranot, ke se sluci prviot baknez. Otidovme na parkingot kade bese parkirana kolata, Toj mi ja otvori vratata kako prav gentlemen i sedevme vo kolata i razgovaravme dodeka Toj mi ja drzese rakata. Posle izvesno vreme predlozi da odime na Vodno, a jas pomisliv, sigurno saka malku romantika i ubav pogled za da go skrsi mrazot i da me bakne    .
Stignavme na Vodno i parkiravme (odamna ne sum bila tamu no primetiv deka imase mnogu zamagleni stakla ). Na CD-to vo kolata bea pusteni nekoi glupavi pesni od 80-tite, no voopsto ne gi ni slusav, bev premnogu nervozna vo iscekuvanje na prviot baknez. I taka sedime nie i zjapame vo svetlata na Skopje i zboruvame za nekoi nevazni temi, koga Toj me pogledna vo oci. OK si velam sega e momentot koga ke me bakne . I togas Toj mi ja zema rakata i mesto mene ja bakna nea . Sedevme tamu na Vodno dodeka drugite okolu na veliko prakticiraa baknezi i mnogu poveke, a nie samo zboruvavme .
Posle dva casa, me isprati doma, mi kaza kako si pominal super i zapoznal prekrasna dama i ottogas ne se javi
Кон врв
JOCKER Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)
Special One

Регистриран: 15.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 38
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JOCKER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2010 во 17:53
shto e toa "korpa"голема%20насмевка
WhO KnoWs?NoT Me!I'Ve NeVeR LosT CoNtRoL...
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2010 во 16:09
жал ми е за корпите..
ама кога се мора се мора...изненадување

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
stevce_ris Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stevce_ris Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2010 во 12:22
последната не беше корпа контејнер цел
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2010 во 02:35
Ехееее.....не сум добила за среќа..сеуште....али млада баба сум, има време

Изменето од ФорумскаБаба - 13.Декември.2010 во 02:35
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2010 во 02:34
Korpa e mnogu...poim od osnovno.
Porano ja smetav za big deal, ama realno gledano ne e sramota da bideš odbien(a), sramota e da ne probaš.
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2010 во 18:39
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

А шо излажа дека има женска?
Е тоа е веќе корпа на кубен.

П.С: Ми падна жал за Џо.


please don't...газење%20од%20смеење
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2010 во 15:27
pa sega i ,,korpata,,e za lugjetoголема%20насмевка
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2010 во 12:46
А шо излажа дека има женска?
Е тоа е веќе корпа на кубен.

П.С: Ми падна жал за Џо.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,531 секунди.