IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Извини
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Извини

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 13>
Автор
Порака Обратен редослед
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 23:20
dA SE IZVINISH AMA DA GO MISLISH TOA...ZASHTO IZVINI E SAMO ZBOR OD 6 GLASA I NISHTO NEZNACHI AKO MISLISH DEKA SEKOJ DEN SO NEKOE IZVINI KE SI GO OTVORASH PATOTTongueBEZ VISTINSKO KAENJE
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 17:35
Originally posted by аџија аџија напиша:

Moglo bi bit da je lakse umrit
Nego ljudima reć': "Oprosti"



OOOOOOOprostiiiiiiiii...mi ja pogodi omilenata pesnaThumbs%20Up

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 17:23
Moglo bi bit da je lakse umrit
Nego ljudima reć': "Oprosti"


Изменето од аџија - 28.Март.2007 во 17:23
Кон врв
Bufce Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bufce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2007 во 17:32
Izvini .... so nemozam da ti ja kazam vistinata!ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
put crepe bows round the white necks of the public doves...
Кон врв
zlatko cernobil Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatko cernobil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 12:55
abe nema sto da se izvinuvam,cim sum kazal taka ili sum napravil taka. apla moze za procka toa da se desi radi denot inaku sekogas sum u pravo.  Wink
A.Z.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 08:33

Poveke se trudam da  na ne pogresham,a ako pogresham normalno se izvinuvamSmile

Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2007 во 21:27
Sekogas....duri i nekogas koga posledicite ne se  moja vina,a na nekoj nacin sum bila zamesana.
No vo toj slucaj odnosot kon licnosta na koja"bezpotrebno"sum se izvinila go menuvam.

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2007 во 09:13
се извинувам секогаш кога веќе ми поминала, лутината, кога ќе почувствувам дека можам да го изговорам тоа. и не е битно дали јас сум згрешила прва или мене ми згрешиле...сакам расчистени работи, ќе се извинам, но тоа не значи дека ке продолжам со истиот одонс кон личноста што ми/сум и згрешила.
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 17:40
znam da go koristam toj zbor, duri i preteruvam, vo almanahot sakaat da mi napisat P.S. IzviniLOLLOLLOLLOLLOL
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 00:15
Се извинувам. Немам проблем со тоа. Тоа го правам само ако така чувствувам. И кога некој ќе ми се извини, се чувствува дали е искрено од срце или про-форма. Кога е од срце, се си доаѓа на свое место и работите повторно се во рамнотежа.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 01:34
PARDON!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 18:54
ne.....
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 18:45
Originally posted by clemclem clemclem напиша:

od moe iskustvo
Sto poveke kazuvas izvini toa poveke ke stradas


abe ako iskreno go kazuvas toa izvini, ako go kazuvas koga sam mislis deka treba nema so da ti e potesko...
so poiskren si, toa potesko ti e?
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 18:00
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by clemclem clemclem напиша:

od moe iskustvo
Sto poveke kazuvas izvini toa poveke ke stradas



do nekade si vo pravo Ermm
ne ako drzis do sebe...
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.