IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Стенкање за време на секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Стенкање за време на секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 14>
Автор
Порака Обратен редослед
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 02:19
Obozavam koga nekoja tivko mi stenka
Кон врв
LOSA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LOSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 02:18
ЛАКИ_БУ СИТЕ СТЕНКААТ А ТИ СТЕНАКШ ???
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 02:12
a koja ne stenka neka mi pise
Кон врв
LOSA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LOSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 01:50
АХАХАХА ЛЕЛЕ ОВДЕ БИЛО ИНТЕРЕСНО СО ТЕМИВЕ КАЈ БЕВ ЈА ДО СЕГА. СТЕНКАЊЕ Хмммм ПА ТРЕБА ДА ВИДИТЕ ПРВО ДАЛИ ПАРТНЕРОТ САКА СИЛНО СТЕНКАЊЕ ИЛИ ТИВКО ИЛИ НЕ ЗНАМ КАКВО СТЕНКАЊЕТО Е РЕЛАТИВНО СЕ ПРИЛАГОДУВА ИМА НЕКОЈ УЖИВА ДА ГО СЛУША ПАРТНЕРОТ КОГА СТЕНКА ГЛАСНО НЕКОЈ ПАК НЕ УЖИВА ВО ТОА ТАКА ДА ЈАС СЕ ПРИЛАГОДУВАМ НА ПОТРЕБИТЕ АЛИ АКО МИ ДОЈДЕ ОНАКА ЛЕЛЕ
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2008 во 18:49
stenkanjeto e ubavo

mnjkl
Кон врв
poluden Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јуни.2008
Локација: Yugoslavia
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај poluden Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 22:01
Originally posted by fiks fiks напиша:

не сакам да вика,ми го одзема вниманието,на машко за добар секс му треба концентрација.
 
obidi se so koncetrat ... za kokoski nosilki намигнување
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:47
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Dolzinata cela...na moeto telo

tvoja, polegni ja...

no dozvolimi teshko da disham za moment

... muzika glasna da napravam... i vo nea cel da potonam...

трепкање
 
Koj si znae si znae ...kaj si be ti dosega a????? газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
 
знаеш деголема%20насмевка
Кон врв
zasrknan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zasrknan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:40
Originally posted by fiks fiks напиша:

јас сакам да биде тивко бе,сакам да ја слушам како воздивнува а не како се дере ко да ја колат



и јас би играл така, може по некое гласче како да те стимулира или да ја стимулираш, ама не претерано да вика!
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:12
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Dolzinata cela...na moeto telo

tvoja, polegni ja...

no dozvolimi teshko da disham za moment

... muzika glasna da napravam... i vo nea cel da potonam...

трепкање
 
Koj si znae si znae ...kaj si be ti dosega a????? газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:11

Dolzinata cela...na moeto telo

tvoja, polegni ja...

no dozvolimi teshko da disham za moment

... muzika glasna da napravam... i vo nea cel da potonam...

трепкање
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:09
во ред бе мило,ама јас сакам да биде тивко бе,сакам да ја слушам како воздивнува а не како се дере ко да ја колат


Изменето од fiks - 24.Ноември.2008 во 20:13
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:06
Originally posted by fiks fiks напиша:

не сакам да вика,ми го одзема вниманието,на машко за добар секс му треба концентрација.
 
Eeeeeeeeeee....ako mu ja mislis tolku nisto ne pravis...odma da ti kazam...na seksot mu e potrebna spontanost a ne plan milo трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:05
не сакам да вика,ми го одзема вниманието,на машко за добар секс му треба концентрација.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:03
Originally posted by fiks fiks напиша:

леле колку сакам да испушта по некое гласче,онака нежно
како само тоа ме стимулира
 
A sto bi ti se slucilo koga bi pocnala da vika ....... ako neznoto te stimulira ......  газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.