IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со женет човек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со женет човек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7071727374 75>
Автор
Порака Обратен редослед
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 08:51
da Dogi on sedese do mene zatoa sto me vide sto pravam i sakase bas toa da go kaze a mislam i deka go kazal deka saka da se razvede - rabotata e sto jas ne mu dozvoluvam da ja ostavi zena mu ne mozam da napravam takvo zlo pa kolku i da me saka i da pati po mene
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 15:46
Јас колку што разбрав Сара_т и нејзиниот тип седат на компјутер заедно и прашуваат дали е во ред? Не ми е јасно. Па нели ти Сара имаше проблеми со совеста или тоа било само напад? А типот е одма до те*е и  ако нешто не слушаш, диктатура, а? Или ти му воведуваш диктатура? Он вели дека девојката сака он да се разведува. ???
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 15:44
грешка си е грешка
и двајцата згрешиле
едниот бидејки е во брак
другиот бидејки е со женет/мажена
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 15:32
e sto ako se i dvajcata vo brak...dali e ista tezinata na grevot....ako bi bilo ednit da e sloboden  a drugiot vo brak...
tuka nekade....
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 15:12
и не само на верноста
на многу други работи
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 15:10
Originally posted by mia1 mia1 напиша:

ZA TOA NE RESAVAS SAMO TI!!!!!!!!!
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

како тоа нежен
не разбирам
ама затоа кога ке решам да се женам тоа(да не се урочам)ќе биде засекогаш

No Zoki bara srodna dusha i se nadeva na nejzina vernost:)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 15:06
ZA TOA NE RESAVAS SAMO TI!!!!!!!!!



Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

како тоа нежен
не разбирам

ама затоа кога ке решам да се женам тоа(да не се урочам)ќе биде засекогаш

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 15:06
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

искрено се надевам и ке работам на тоа
секој проблем има решение
доколку не се решава на време
е тука доаѓаат празнините кои ја убиваат љубовта

E ova e nema sto OK,konechno nesto sto isto mislam so tebe.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 15:03
искрено се надевам и ке работам на тоа
секој проблем има решение
доколку не се решава на време
е тука доаѓаат празнините кои ја убиваат љубовта
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 15:01
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

како тоа нежен
не разбирам

ама затоа кога ке решам да се женам тоа(да не се урочам)ќе биде засекогаш

Daj Boze da e taka Zoki,koj ne bi sakal da e taka.EDNASH ZA SEKOGASH:)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:55
како тоа нежен
не разбирам

ама затоа кога ке решам да се женам тоа(да не се урочам)ќе биде засекогаш

Изменето од Zoki_S
Кон врв
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:53
ZOKI PA TI SI STANAL NEZEN SO PREDRASUDITE


Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

TI VALJDA RAZBIRAS MAKEDONSKI.SE ZNACI SE A AKO MISLIS NA ZENA MI ODMA KE JA OSTAVAM AMA DEVOJKA MI NE MI DAVA



ОВА БЕЗ ЉУТЕЊЕ, ВАЖИ?

Замисли(муабетов е за дечкото на Сара)дека еден ден на местото на сара се најде твојата керкичка
а?
во ред е тоа со сопругата
нема веке љубов и толку
ама расчисти со нејзе, па продолжи понатаму
детето твое ке добие лажна слика за тоа како треба да изгледа еден брак ако расте во средина каде нема љубов

со најдобра намера, поздрав

Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:50
Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

TI VALJDA RAZBIRAS MAKEDONSKI.SE ZNACI SE A AKO MISLIS NA ZENA MI ODMA KE JA OSTAVAM AMA DEVOJKA MI NE MI DAVA



ОВА БЕЗ ЉУТЕЊЕ, ВАЖИ?

Замисли(муабетов е за дечкото на Сара)дека еден ден на местото на сара се најде твојата керкичка
а?
во ред е тоа со сопругата
нема веке љубов и толку
ама расчисти со нејзе, па продолжи понатаму
детето твое ке добие лажна слика за тоа како треба да изгледа еден брак ако расте во средина каде нема љубов

со најдобра намера, поздрав
Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:44
maja i jas se slozuvam so tebe (toa pred malku jas ne go pisav tuku covekot sto mnogu me saka i sto e zenet)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7071727374 75>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.