IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Солзи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Солзи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 11>
Автор
Порака Обратен редослед
strurcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај strurcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 19:23
solzite doagaat koga ti se povredeni srceto i dusata Cry
Сега знам дека нисто незнам!

Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 18:17

Кога гледам филм со по "дирљива" содржина се откорнувам од плачење,ете и вчера си плачев на филм

П.С. Маж ми ми рече дека уште малку ќе сум почнела да плачам и на порничиLOLLOLLOL


Изменето од babyy - 07.Февруари.2007 во 19:34
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 17:39
bolkata neznaci da se predades zatao ne placi....
me imas mene i gusnime sto i da e ke pomine.....Hug


Изменето од nedopirliv - 07.Февруари.2007 во 17:49
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 17:06
Originally posted by nade nade напиша:

jas sum si plackaLOL za malku nervoza za bilo sto se nerviram i normalno nervozata i solzite kaj mene se tandemLOL

dobredojde vo klubot Smile
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 15:13
Originally posted by Dana Dana напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

imase edna pesna, ne mi teknuva bas ama vaka odese..." ne placi..milo libe, ne zali...." ne go znam nataka tekstot LOLLOLLOL
 
Ne zaliiii, jaaas pak ke se vrataaammm...


LOL LOL LOL LOLLOL  lele Dana Zakon si Heart
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 15:09
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

imase edna pesna, ne mi teknuva bas ama vaka odese..." ne placi..milo libe, ne zali...." ne go znam nataka tekstot LOLLOLLOL
 
Ne zaliiii, jaaas pak ke se vrataaammm...
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 15:05
imase edna pesna, ne mi teknuva bas ama vaka odese..." ne placi..milo libe, ne zali...." ne go znam nataka tekstot LOLLOLLOL
Кон врв
bajaderam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bajaderam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 15:02
pa nemoj nadce da si placka
dobro zensko si ama sepak
mora sda se trudis da si cvrsta nekogas
Кон врв
nade Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nade Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 15:00

jas sum si plackaLOL za malku nervoza za bilo sto se nerviram i normalno nervozata i solzite kaj mene se tandemLOL

Кон врв
bajaderam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bajaderam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 14:07
tocno taka
obicno se izraz na karakterot ako si cvrst ke znaes da se strpis ako si mek  ke pocnes da places
ama sepak gledaj da se smeskas sto e mozno poveke  
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 14:05
Originally posted by bajaderam bajaderam напиша:

nemoj da places

iako solzite se olicetvorenie na taga ili sreka
 
gledaj poveke nasmevki da davas



fala za sovetot, ama solzite prirodno si dovaagjaat, i da sakam da gi sopram nema da mozam 
Кон врв
bajaderam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bajaderam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 13:56

nemoj da places

iako solzite se olicetvorenie na taga ili sreka
 
gledaj poveke nasmevki da davas
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 13:36
Originally posted by laze laze напиша:

Sto mislite koga doagaat solzite?


jas sum takov tip na covek so za mala sitnica moze da mi se nasolzat ocite

najcesto placam koga mi e tesko na dushata, koga me faka nostalgija za doma , a najmnogu placam koga mislam na sestra mi.
Dobro sega, normalno placam i koga imam problemi so decko mi ( u smisol koga ne mi veruva za nesto, pa ne mozam da mu dokazam), srce me boli i si placam.

Inaku se deshava koga placam i od radost, primer da slushnam nekoja dobra vest ili nekoj ili nesto da me iznenadi i odma ocite mi se polnat so solzi.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 10:18
Originally posted by ivin ivin напиша:



SO SILA ZOLZITE NEDOAGATT


Хм...не вели двапати..Има вешти плачки кои знаат да ги стркалаат колку да се сожалиш врз нив..WinkWink
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.