IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Какви пози најмногу сакаат жените?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Какви пози најмногу сакаат жените?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 15>
Прашање: ODBERI POZICIJA ZA SEX
Одговор Гласови Статистика
39 [48,75%]
1 [1,25%]
0 [0,00%]
20 [25,00%]
7 [8,75%]
5 [6,25%]
5 [6,25%]
3 [3,75%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака Обратен редослед
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2009 во 02:12
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Originally posted by Calipso Calipso напиша:

Нееееееееее,таман работа
daj transakciona pa da vidis намигнување

Мислев на такви што земаат,а не што даваат.
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2009 во 02:11
Originally posted by Calipso Calipso напиша:

Нееееееееее,таман работа
daj transakciona pa da vidis намигнување
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2009 во 02:08
Нееееееееее,таман работа
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2009 во 02:07
Originally posted by Calipso Calipso напиша:

Originally posted by zezok zezok напиша:



najomilena za zenite


Малку вакви мажи ве ималутина

Mislisсвиркање
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2009 во 02:06
Originally posted by zezok zezok напиша:



najomilena za zenite


Малку вакви мажи ве ималутина

На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
zezok Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zezok Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2009 во 02:05
od pozadi 90%
Кон врв
zezok Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zezok Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2009 во 02:04


najomilena za zenite
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2009 во 22:04
Абе кога ќе ти зоврие крв то како ти се сака во моментот така се вртиш, одозгора, одоздола од страна, отпозади само акција да има, да врви работата.голема%20насмевка
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Ивона02 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1149
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ивона02 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2009 во 01:02
jas ja obozavam pozata koga on e pozadi mene
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2009 во 21:43
Originally posted by pagane pagane напиша:

Originally posted by renatax renatax напиша:

Sve e do momentot ,nivoto na hormoni i kreativnosta na partnerot.
Ako dovolno te vozbuduva  i  najnevoobichaenite pozi znaat  da te dovedat do ludilo.


Рени се види дека сме од една крвна група.задоволство


Ehh....povekje pati potvrdena rabotaнамигнување
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2009 во 21:35
Originally posted by renatax renatax напиша:

Sve e do momentot ,nivoto na hormoni i kreativnosta na partnerot.
Ako dovolno te vozbuduva  i  najnevoobichaenite pozi znaat  da te dovedat do ludilo.


Рени се види дека сме од една крвна група.задоволство
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2009 во 21:28
Sve e do momentot ,nivoto na hormoni i kreativnosta na partnerot.
Ako dovolno te vozbuduva  i  najnevoobichaenite pozi znaat  da te dovedat do ludilo.
Кон врв
kompas Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kompas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2009 во 01:21
Originally posted by Praski4ka Praski4ka напиша:

Abe so e ova?Spored ova shto go 4itam se 4ustvuvam kako da nespagjam vo zenski pol ili ko da ne sum od ovaa planeta!!!Mene mi e najbolje koga on sedi i jas mu sednuvam(e jbg ne im gi znam iminjata,a i ne mi se vazni)taka imam kontrola,mokj!!!A filingot e vo toa sto on e pripien do tebe pa taka ima neverojatna stimulacija na klitorisot,a toa e ona sto me doveduva do orgazam.Jas definitivno najveke vo vakva poza uzivam,t.e bez vakva poza ne mi proagja niedna seks partija,a ako slu4ajno se slu4i da projde,isto ko da ne bila!Znaes ko ona,ti mrtov gladen,pregladnet a nekoj ti pruza 4ash4e voda.....

pa ako ne se lazam taa se vika cowboy girl ako si svrtena kon nego .. ako si svrtena so grbot kon nego taa e reverse cowboy girl ... mora da kazam pozata e ludilo ....
Кон врв
Praski4ka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Praski4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2009 во 00:42
Abe so e ova?Spored ova shto go 4itam se 4ustvuvam kako da nespagjam vo zenski pol ili ko da ne sum od ovaa planeta!!!Mene mi e najbolje koga on sedi i jas mu sednuvam(e jbg ne im gi znam iminjata,a i ne mi se vazni)taka imam kontrola,mokj!!!A filingot e vo toa sto on e pripien do tebe pa taka ima neverojatna stimulacija na klitorisot,a toa e ona sto me doveduva do orgazam.Jas definitivno najveke vo vakva poza uzivam,t.e bez vakva poza ne mi proagja niedna seks partija,a ako slu4ajno se slu4i da projde,isto ko da ne bila!Znaes ko ona,ti mrtov gladen,pregladnet a nekoj ti pruza 4ash4e voda.....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,295 секунди.