IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Во која...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Во која...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
Автор
Порака Обратен редослед
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 13:39
може да организирате добротворен форум и парите да ги потрошите на билети
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2006 во 21:00
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

mi se ide u Brazil 

girl ajde da ideme ...



moze strumfce, ne ti e losa idejata, samo koj ke ni go plati biletot do tamu?
Кон врв
CANA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 226
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CANA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2006 во 11:33
JAS SAKAM DA ODAM NA HAVAITE TAMU E MNOGU PREKRASNO, UBAVO I NEZABORAVNO I PLUS DA TI SE POGODI I PARTNEROT MISLAM EPTEN UBAVO KE SI POMINEME
PTICA
Кон врв
Kaneo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kaneo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 06:11

Заборавив да одговорам каде не сум била, а би сакала да одам: Куба, Африка би ја прошетала цела, Латинска Америка исто цела, Италија (само Рим сум го видела, сакам се’да видам), Париз и јужна Франција, Португалија, и т.н. Има уште, ама многу долг испадна списоков...

Ask not what your country can do for you - ask what you can do for your country.
Кон врв
Kaneo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kaneo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 06:06

Во најдобро сеќавање - Шпанија! Барселона - преубав град, сакам таму да живеам.

Во најлошо сеќавање - Бугарија! Сега ќе ме нападнат Бугарите на форумов  Не ми е ич тенденциозна изјавава, ама кој ќе ми верува?

Ask not what your country can do for you - ask what you can do for your country.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 22:27
Еве ви нешто од Италија од Jesolo-Venecija.Овде веке 10 год. по ред го поминувам годишниот одмор.Но само погледнете ги прекрасните фигури кои секоја година се прават од песок од вештите раце на италијански уметници и тоа аматери покрај една од најубавите плажи во ЈЕСОЛО.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2006 во 23:31
mi se ide u Brazil 
Кон врв
simonce* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај simonce* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2006 во 19:13
na tenerufe bi sakala da odammmm
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 13:50
hmmmm  sakam da sum vo Mexico
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 13:39

 

 Pa vaka da pocnam od pocetok : Italija , Spanija, Francija moze i na nekoe safari ustvari segde bi se nafatil samo doma da ne sum. 

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 01:23
Сакам да одам во Рио де Женеиро, но не во февруари кога е фестивалот, туку во мај или јуни. Општо, Бразил ме фасцинира.
Но во овој животен век најверојатно само во градовите од Европа, што и не е така лошо.
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 01:07
sega mi se odi kaj bilo samo daleku od tukaaaaaaaaaaaa!!!i nejkam doma!
respect my authoritaaa
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2006 во 23:49
Originally posted by Cvekence Cvekence напиша:

abe ja bi negde mikronezija,indonezija(zemji so zavrsuvaat so ezija)tamu nedge okeanija na ostrovi kaj so covek nema stapnato



   lele me potseti sega na nesto od minatoto (ljubovna maka)
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 19:02

 

 A sto vikate za Italija. Ete i Maja e tamu pa moze da ja iskoristime kako turisticki vodic.

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.