IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - ВУДУ магија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ВУДУ магија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
Автор
Порака Обратен редослед
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 02:49
da...samo me karas paaaaaaaaaaaaaaa....
Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 02:46
јас не газам бре лелеееее  tra la al ala al a hahahah grgrgrgr
 и ти да јадеш свинско опавче, а не само јас слушна????????
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 02:38
aha...kako ne ...use ne me pregazi...ti izbegav.....tra la al ala al a hahahah grgrgrgr
Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 02:34
само преку те*е прегазена??? епа значи готооо завршена е работата
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 02:18
aaaaaaaahhhaaaaaaaaaa.....ke vidime to...ke trebit dosta vreme za da dokazis...samo preku mene ...pregazena...
Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 02:09
не се гледаме во суд мајке ми  невин сум јас шо те вртам
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 17:33
aaaaaaaaaa...znacit taka  sakas da resime situacija...se gledame vo sud
Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 15:24

кога сум рекол тоа бре???????  не е точно, адвокат ќе си викнам шо те вртам

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 04:07
PAAAAA...vaka sea...neli dvapati mi rece:aman izbsigo ona so go rekov gore, li takvo neso....so znaci ne si resitelen vo pisenjeto...ali aj hebiga...i mene ne mi tekvit za so bese bas fintata...skleroza e vo prasanje deteeeeeeeeeee...bez majtapi
Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 02:12
Originally posted by joki joki напиша:

ama denes neso ne si mi resitelen.... sve da brisam sakas....i posle ke trebit da pisam obrazlozenie...i .... so ke pisam...GHOST TAKA SAKASE?

sum ja ftnala bojata,, izvini so te oslepev...izviiiiiniiiii...ke ti pozajmam naocari...imam...na mene

богами сега можам да те прочитам али не можам да те разберам мајке ми  ај пробај со образложението, па ваљда тогаш ке подрзаберам овака полесно  склероза јеби га сеа

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
White Eagle Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај White Eagle Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 23:42
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

vudu magija postoi za onie koi veruvaat i koi znaat kako se pravi.....ama koj na drug loso mu pravi loso mu se vrakja!

spored mene najdobro e da ne se zafakjate so takvi raboti!!!!! stvarno e interesno da znaes kako se pravi i se okolu toa...ama da pokusas da napravis nesto takvo treba stvarno da ti fali nekoj straf vo glavata

 

Во право си ТАКА Е

Ако ти е лошо ич не се грижи,утре ќе биде полошо.

Ако си среќен ич не се сеќирај,ќе помине.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 23:15

ama denes neso ne si mi resitelen.... sve da brisam sakas....i posle ke trebit da pisam obrazlozenie...i .... so ke pisam...GHOST TAKA SAKASE?

sum ja ftnala bojata,, izvini so te oslepev...izviiiiiniiiii...ke ti pozajmam naocari...imam...na mene

Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 18:26
лелееееееееее.... чек чек да зеам ултра виолењтови цвикери, барем малку да го ублажат дречиловоооооо.... море ти не си тачна ме ослепееееееееееееее  еј, ај кажи ми плс шо пиша зашо нишо не читам мајке ми
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 18:24
ama denes neso ne si mi resitelen.... sve da brisam sakas....i posle ke trebit da pisam obrazlozenie...i .... so ke pisam...GHOST TAKA SAKASE?
Точачиња.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.