IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал > Фан клубови
  Активни теми Активни теми RSS - Фан клуб Jувентус
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фан клуб Jувентус

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 17>
Автор
Порака Обратен редослед
Инкогнито Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Инкогнито Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 16:17
Нов член на форумов, али не и нов фан (симпатизер) на Јуве. Навивач нема да бидам се дур не отидам на стадион и да го осетам жарот, навивање, препукување etc.
Иначе околу играва што ја играат во моментов, незнам што би прокоментирал, МИЗЕРИЈА! Играчиве ко да не им се игра, па пријатели ние баравме тренер за шампионска титула и го земавме Ферара, Раниери можда не е толку добар стратег за шампиони ама барем он со помизерен тим од овој стигна до тоа второ место. Еве сеа и со Рома не плеска, незнам во кого е проблемот играчите или Ферара, али нешо дефинитивно треба да се мења. Хидинк им бил прескап, се иам чувство ко да сакаат да праат пари преку Ферара. Изглеа Хидинк е прав професионалец и нема да подлегне под барањата на управата да мести утакмици и одма ќе си отиде, а Ферара е тој што го командаат други. Како и да е се надеваме оваа сезона бар на второ/трето место пошто борбата за титулата дефинитивно е завршена.
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 09:39
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2010 во 19:33
http://www.corrieredellosport.it/live/SerieA/probabili-formazioni-302055.shtml
MOZNI SOSTAVI

Изменето од aLbaneso - 22.Јануари.2010 во 19:35
Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2010 во 13:25
Se prasuvam sto mu se slucuva na Juventus...so se ova od vcera, navistina e premnogu...ne sum fan, ama barem interesno ke bese da bidat poveke timovi vo igra...jas iskreno ne bi go otpisala taka lesno, ama so ovaa igra sto ja ima(nema) ke vidime....
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2010 во 13:05
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

ne se luti, se salam samo malkuголемо%20гушкање

Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 19:19
ne se luti, se salam samo malkuголемо%20гушкање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 09:10
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by aLbaneso aLbaneso напиша:

Ajde sega e na red Milan ke go rasturime 3-1

 

 

 

газење%20од%20смеењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка kako ne sum go videla ova poranoголема%20насмевкаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

pa blisku si bil so rezultatot...mislam vo brojkiteголема%20насмевка samo redosledot obraten... 0:3 li bese ili....среќасреќанамигнување
Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 03:36
Originally posted by aLbaneso aLbaneso напиша:

Ajde sega e na red Milan ke go rasturime 3-1
 
 
 
газење%20од%20смеењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка kako ne sum go videla ova poranoголема%20насмевкаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
pa blisku si bil so rezultatot...mislam vo brojkiteголема%20насмевка samo redosledot obraten... 0:3 li bese ili....среќасреќанамигнување
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 01:32
Juventus - Napoli 3-0
FORZA BIANCONERI
Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
Alex10 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alex10 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 04:17
Trezege se povredi mes.i nesto..
Кон врв
pane_juventus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1048
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pane_juventus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2010 во 19:21
Neka ni se mnozat pobedite.

Parma-Juventus-1:2

FORZA JUVEEEEE!!!!!
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2010 во 17:53
Ajde sega e na red Milan ke go rasturime 3-1
Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
pane_juventus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1048
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pane_juventus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 23:36
FORZA JUVEEEEE!!!!!
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 16:00
Juventus vs Ac Milan ███ 20-45 10.01.2010
Forza Juventus konecen rezultat 3-1
Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.