IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Дали се сеќавате на "Втората смена"?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали се сеќавате на "Втората смена"?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака Обратен редослед
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2009 во 14:12
ја обожавав книгата, а со неа и серијата голема%20насмевка
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
fiore Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiore Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 19:58
Da sekako,ja gledav i se sekavam
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 14:42
Vtorata smena........ ja dobiv knigata vo vtoro ili treto odelenie kako nagrada neli za odlicen uspehсреќаголема%20насмевкаee vreminja bea toa,,inaku redovno ja gledav na tv,,epten ubava serija Nikola i Margarita... marga... megi

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2009 во 17:48
Ќе остане за трета смена тоа...мислам мавнувањето.....
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2009 во 17:48
Па таа Симона го сакаше Никола....Ама овој рецка не и маваше......и после он и се тупуеше на оваа Маргарита....ама оваа не го ебаваше ич....и така никој никого не мавна.....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2009 во 14:21
Да бе Маргарита,никако не ми текнуваше,
Фала Православиеголемо%20гушкање

Таа Симона не ми текнува која беше,ама Маргарите ми остана во сеќавање бреголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2009 во 14:18
Originally posted by fiks fiks напиша:

А како се викаше таа главната женска во која беше заљубен многу овај Матрин?
Девојката со долгите виткани коси се викаше Маргарита, а таа малата и слатката девојчица се викаше Симона
 
 
Неодамна ја даваа серијата на МРТВ... пред неколку седмици
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2009 во 14:10
А како се викаше таа главната женска во која беше заљубен многу овај Матрин?
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2009 во 14:04
Ха ми текнува како не..кога ја даваа за прв пат бев ептен малечка па и не ја разбирав баш,али затоа потоа вторпат кога ја даваа не се пропушташе..мн.убави детски серии имаше на времето,беше тој период вистинско уживање во вистинско детство а не као на сегашниве клинци..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2009 во 16:36
Колку само ја сакав... и книгата ја имам прочитано неколку пати... еххх... една од подобрите серии од нашето детство - верувам слично мислат повеќето од вас
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2009 во 03:25
Ми текнува на мене,добра серија од моето време.голема%20насмевка
Мислам беше снимана у Охрид со Мартин Трпчевски,Николче мислам се викаше.
Кон врв
streetbond Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај streetbond Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2009 во 21:13
Kako mal mnogu ja gledav i ja sakav, me potsetuva na ubavoto detstvo koga bevme bezgrizni i mnogu posrekni.
Ako na nekogo ne mu teknuva za sto stanuva zbor, toa bese serijata so martin trpcevski vo glavna uloga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.