IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Рејтингот на свекрвите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Рејтингот на свекрвите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Прашање: Многу се омилени
Одговор Гласови Статистика
17 [2,82%]
2 [0,33%]
4 [0,66%]
7 [1,16%]
2 [0,33%]
2 [0,33%]
0 [0,00%]
569 [94,36%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака Обратен редослед
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2009 во 23:44
Originally posted by fiks fiks напиша:

кога ќе престанат свекрвите да мислат дека снаата им го украла синот и ќе разберат дека друга жена влегла на приоритетната листа на синот нејзин се ќе биде во ред .

Ова е мое мислење.
 
Мил бе тој, колку си умен ти, ренген детеголемо%20гушкање
 
п.с снаите да не се натпреваруваат насила да земаат прво место на Топ Листа оти фактички и не постои. Ама блесави се тоа женитесмешен што да им правиш
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2009 во 22:15
Свекрви од сите земји обединете сеголема%20насмевка
Свекрвите во Индија побараа заштита од снаите
Кон врв
lexus Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 05.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lexus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 17:28
Originally posted by zaguben zaguben напиша:

VIDI VIDI MORE   BLAZE SI IM NA SVEKRVITE (svekriva)

PA mnogu bile sakani duri 95,92% da ne ti se veruva
    lazat site be.koj saka svekrva ti se molam?obratno go svatile prasanjeto
Кон врв
zaguben Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3387
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaguben Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 12:34
VIDI VIDI MORE   BLAZE SI IM NA SVEKRVITE (svekriva)

PA mnogu bile sakani duri 95,92% da ne ti se veruva
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2009 во 08:30
Најубава релација...дојди ..види...оди си..голема%20насмевка
Разговори од типот...
-Ама знаете убаво би било да живееме заедно, барем додека НИЕ магистрираме...докторираме...ВИЕ да ни чувате деца...Неее
...Секој нека се мачи, нека види како се расте дете...
...Баба ако требало да чува, баба и ќе раѓалаголема%20насмевка
Заеднички ручеци...излегувања...Да..ама што е можно по редуцирани...
... 21 век... и се е можно...




Кон врв
MoriZeno Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MoriZeno Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2009 во 05:14
DA NE TE FRLI TEBE MAZOT PRVO.. NI EDEN SIN TOA NE GO DOZVOLUVA
Кон врв
MoriZeno Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MoriZeno Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2009 во 04:53
EPA SITE SI GI SAKAME SVEKRIVITE DA SE NASTRANA.. TOLKU STO TVRDIS DEKA JA SAKAS, PA OTI NE SEDIS SO NEA??? NEMA LOGIKA TUKA..
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 12:37
Originally posted by la fille la fille напиша:

Dali ste ja gledale serijata Site go sakaat Rejmond? Iskreno, mene takva svekrva da mi se pogodi, jas ke ja deportiram na Mars...ama ni 5 minuti nema da ja trpam doma

a ako e slabickaсреќа i so kafena kosa...
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 12:09
la fille znaci togasjh bi razbrala shto zboram jas
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 12:47
Dali ste ja gledale serijata Site go sakaat Rejmond? Iskreno, mene takva svekrva da mi se pogodi, jas ke ja deportiram na Mars...ama ni 5 minuti nema da ja trpam doma
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 12:43
кога ќе престанат свекрвите да мислат дека снаата им го украла синот и ќе разберат дека друга жена влегла на приоритетната листа на синот нејзин се ќе биде во ред .

Ова е мое мислење.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 12:38
сега ми текна еден муабет од баба ми
во смеа занеше да каже-
абе кога бев млада тоа свекрвиштата многу беа лоши,за никаде
како почнав да застарувам...мооооре чурук снаи по нашава улицанамигнување
Филе,познавам и јас такви кои од сабајле цел свет го мразат,а попладне се мразат самите...ама се научив со време на секој нивни коментар да се насмевнувам...тоа ги нервираѓавол
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 12:11
ne mora da znaci ako ne zivees so svekrvata i deka ke ja sakas...Majka mi 9 godini ziveese so baba mi vo zaednica i prekrasno se slozuvaa...imaa pocit edna sprema druga...Strina mi uste koga vleze vo kukja, pocna da se kara so kogo stigne...znaci, za majka mi svekrva i bese prekrasna, a za strina mi bese cudoviste...kako moze edna zena za ednata snaa da e dobra, a za drugata losa...vo ovoj slucaj, dvete zeni razlicno se postavija...No sum zapoznala zeni koi nikogo drug ne sakaat osven sebe...zboram i za snai i za svekrvi...
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2009 во 19:42
KOJ SE SVEKRVITE
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.