IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - После орален секс.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

После орален секс.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 20>
Автор
Порака Обратен редослед
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2006 во 22:21
Jasno deka ne treba da ima stegi vo seksualniot chin, pa da se izbegnuvaat site zadovolstva koi se del od nego.Kako bi izgledal samiot cin bez baknezi, pa neli se tie onie koi ja iskazuvaat strasta , zarem baknezot posle seksot ne dava vrv na seto ona sto sme go doziveale?Zarem nema da se osetite "poturnati" posle oralniot seks od partnerot ako ne vi vrati so baknez?Zarem so toa nema da ja osetite negovata sebichnost, zar nema da osetite kako toj od vas se stega.Iskreno ne bi sakala da se najdam vo vakva situacija.Koga se dava treba i da se vrati so ista mera.

Aham... izvini vaka Maja ....a tebe nekoj te ljubel so polna usta ... ili ni tebe ne ti ja napolnile... seuste ?

I ako veke polnele ...kolku od niv potoa te ljubele so polna usta ...sperma ?

Cisto statisticki prasuvam nisto licno i bi bilo ok devojkite da odgovorat statisticki da vidime ... da otkrieme vistinata po ova prasanje...kolku mazite se sebicni he he he


OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2006 во 20:21
Jasno deka ne treba da ima stegi vo seksualniot chin, pa da se izbegnuvaat site zadovolstva koi se del od nego.Kako bi izgledal samiot cin bez baknezi, pa neli se tie onie koi ja iskazuvaat strasta , zarem baknezot posle seksot ne dava vrv na seto ona sto sme go doziveale?Zarem nema da se osetite "poturnati" posle oralniot seks od partnerot ako ne vi vrati so baknez?Zarem so toa nema da ja osetite negovata sebichnost, zar nema da osetite kako toj od vas se stega.Iskreno ne bi sakala da se najdam vo vakva situacija.Koga se dava treba i da se vrati so ista mera.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
litka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај litka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2006 во 20:04

Не гледам зошто би имало гадење кога веќе има орален секс, нема проблем ни за бакнување.Со саканата особа нема проблем ниту никакво гадење, има само задоволство.

litka
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:53
Originally posted by Crnooka Crnooka напиша:

cel zivot e zbir od spontanosti.taka i oralniot seks kako delce od zivotot.


kako ubav del na zivotot.....
Кон врв
Crnooka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crnooka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:48
cel zivot e zbir od spontanosti.taka i oralniot seks kako delce od zivotot.
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:43
Originally posted by Crnooka Crnooka напиша:

ondak smisli nesto sto poslem oralen


toa ne moze da se smisli pred vreme,toa ide spontano.....
Кон врв
Crnooka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crnooka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:41
ondak smisli nesto sto poslem oralen
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:37
Originally posted by Crnooka Crnooka напиша:

sto si konfuzen, uste ne mi ja napolnale


ne sum konfuzen...zamislen sum....
Кон врв
Crnooka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crnooka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:35
sto si konfuzen, uste ne mi ja napolnale
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:33
Originally posted by Crnooka Crnooka напиша:

ona imala polna usta, ti si ja zalapal.bre taka pisa


pa da....I????
ti ne si lapala do sea so polna usta???
Кон врв
Crnooka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crnooka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:29
ona imala polna usta, ti si ja zalapal.bre taka pisa
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:25
Originally posted by Crnooka Crnooka напиша:

aj ne se zanesuvajte so polna usta ste ja lapale


obratno....ja nemav polna usta....
Кон врв
Crnooka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crnooka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:22
aj ne se zanesuvajte so polna usta ste ja lapale
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 16:04
Originally posted by nindza nindza напиша:

Abe dechinja mali chovechinja prasuvam jas:DALI SO POLNA USTA sakate da ve zalapa ?a ne posle polna usta ...e taka sekoj moze... ama aj da te vidam so polna bljak bljak <font style="font-weight: bold; color: rgb(204, 0, 102);" size="3">Ajde fraeri sea pisete koj go lapale so polna usta so negova s....a bljak bljak ???<br style="color: rgb(204, 0, 102);">aj ti duhce...i ostanatite pisete si sea



JAS LAPAV!!!!

ne si svesen kolku strastveno custvo e toa....

Изменето од LouWeed
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 20>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.