IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Верувате ли на зборот ИЗВИНИ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Верувате ли на зборот ИЗВИНИ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 19>
Автор
Порака Обратен редослед
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2006 во 00:52
 ќе простиш или само веруваш  ?
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
bagio Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bagio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2006 во 00:48
ako e iskreno i ako toj so vikat IZVINI vistina mislit taka vervam
I`m back in the game
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2006 во 00:44

верувам во постапките, дека сепак има некакво оправдување за тоа што се направило иако може е погрешно за некого. нечие дело може да се согледа најдобро со очи на тој што што го прави.

ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 15:09
interesna rabota e toa
Ako se kazuva precesto ne veruvam vo nego
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
Jelena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 151
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jelena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 12:06
Da veruvam!
Sekoj gresi (nekoj svesno a nekoj pak namerno)
Dokolku nekoj nenamerno me povredi..sekako deka ke prifatam izvinuvanje..... a za sve ostanato so umisla i plan....sqamo OSVETA. suetata ke mi bide povredena  i bi sakala da se osvetam. Buntovnik sum iako znam deka inatot na nikogo ne donel nisto dobro...
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 09:29
ako e iskraen zborot izvini togas treba da se veruva sepak nie ja znajme licnosta sto ke ni se izvini i sami ke presudime dali navistina go misli zborot izvini ili samo e fol
mbm
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2006 во 23:10
Jas go izgovaram samo togas koga iskreno go mislam i zatoa obicno im veruvam na lugeto koga ke kazat izvini
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 01:51

lele sega ja vidov temava i mora da si kazam nesto...vecerva gleam eden tip sto mi znacese porano(ok,uste).i se bese super,ama mi kaza nesto sto epten me secna(da ne recam povredi)...i koga sfati deka e glup i deka ne mu treabalo,mi kaza IZVINI i ja se praev deka se e ok,ama....uf....

nije svejedno!

Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 13:45
Veruvam vo zborot izvini, bidejki jas ko kazuvam togas koga ke sogledam deka nekomu sum mu zgresila
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 13:36
ako e nenamerno postoi izvinuvanje , ako e namerno trebalo da se razmisluva pred da se napravi greska , vo mafijata nema gresenje heheh .
ova me potseti na eden vic :
sto e slicno so lizenje p**ka i mafija ?
ako napravis eden pogresen poteg so jazikot , vo gomna si
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2006 во 14:44

treba da se veruva .........veruvaj Dana..........zatoa sto nema covek koj ne napravil greska i baral da mu se prosti ..........a da prostiss , da go prifatiss zborot izvini ........toa te pravi golema licnost

......
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2006 во 14:38
Posle e**nje nema kaenje, treba da se mislis pred da se napravi.. no postojat iznimki.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2006 во 14:29
vo dolga vrska zborot izvini mnogu cesto go gubi znacenjeto...
Ednostavno ako se upotrebuva precesto podobro kjuti i ne go upotrebuvaj:)
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2006 во 13:42
Ako doaga od srce da no ako toj zbor go zloupotrebuva nema prostuvane 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.