IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Бисери на професорите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бисери на професорите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 16>
Автор
Порака Обратен редослед
lagrima Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lagrima Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2006 во 18:48
Edinstveniot profesor po Istorija vo skoloto na sred cas go otvara dzamot (do katedrata) i pali cigara. Drugarot od poslednata klupa izleguva na posledniot dzam i toj pali cigara.
 Prifesorot go prasuva :   - A sto imate vie ? ( mislejki deka e ucenik od drug klas)
 i ovoj mu odgovara: - ISTORIJA profesore
Profesorot:  - I nie imame istorija - i prodolzuva mirno i spokojno da si pushi
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
LOL
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2006 во 17:03
Пред некој ден професорката англиски на сред писмена ни кажа дека некои американци кога ги учеле да зборат македонски еден наместо да рече јас многу сакам македонско сирење, американецов рекол ЈАС МНОГУ САКАМ МАКЕДОНСКО СЕРЕЊЕ.  LOLLOLTongue
LOL
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 16:09
Сега ми текна англиски еднаш што кажа... Зборевме нешто на час и цело време викаше дека то ае лошо и пошо има обичај да збори и на англиски и на македонски рече NO ДОБРО.... LOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 02:44
Професерот по Физика изнервиран, дека другарката ништо не знае и вика: Девојко ке ти го ставам и има девет месеци да го носиш. ( мислеше на кец)LOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 01:07
профана по социологија:
-...афричките племиња од америка...
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2006 во 19:49
LOLLOL Не бе, професориве не се нормални.... По колку киксеви лупаат на ден, не се свесни..... Не ми текнува сега ниеден Unhappy Али у основно пишувавме тетратка Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 23:06
prof. po makedonski: "znaci, sto rekovme deka e najvazno?" na drugarka mi i tekna, krena raka i vikna: "JAS!!!". prof.: "ti voopsto ne si vazna" LOL
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 23:04
prof. po istorija: "ima nekoj crveno penkalo?". cel klas: "jas imam!". prof.: "sozdravje da si gi koristite" LOL
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 23:03
bese mnogu zesko vo ucilnicata i prof. po mat. rece: "otvori malku vozduh" (mesto pendzere). drugar mi otkoga se iznasmea rece: "turi malku vozduh vo casava" LOL
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 23:00
na cas kaj klasnana pocna da dzvoni mobilen i nekoj rece "poraka".
a klasnana na to: "po raka, po noga, ama ako vi go zemam nema vrakjanje!" LOLConfusedBig%20smile
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
lagrima Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lagrima Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2006 во 22:56
Slusnete go ova... :
Klasnata i se obraka na drugarkami (koja sedi do mene i place zs ima kec po matematika i treba da odi na polaganje) i i vika:
Aj neplaci, ne se sekiraj, sega razgovarav so kolegata, ke poftarash. Confused Confused    LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2006 во 13:24
nas. Krstinka: Na nikola stamov, ajde staposki
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2006 во 23:51
Bolero(po fizika): Deca sega nie ke vi kazmie deka ova nie ne go znaeme zatoa vie ke si prasate srtucno lice, izbrisi ja tablata tamu to sto ni treba oti nema da ni treba. LOLLOL
Кон врв
diva Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diva Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2006 во 23:41

NASTAVNICKATA FIZIKA OVA USTE VO OSNOVNO BESE SE NERVIRA I SO CEL MOZOK VIKA

UCENIKU VO POSLEDNA KLUPA NE SE VRTI NAPREDLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
BE AFRAI TO LIE DONT BE AFRAID TO LOVE
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,282 секунди.