IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Верувате ли на зборот ИЗВИНИ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Верувате ли на зборот ИЗВИНИ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 19>
Автор
Порака Обратен редослед
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 16:09
Прифаќам извинување, но ако многу ме повредиле тогаш и извинувањето нема некој ефект, а јас се извинувам тогаш кога е навистина потребно
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 14:44
Јас се извинувам скоро на се и сештосреќа нирмално па дури и за мала забуна да е работата...но секое извини си има своја тежина големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 14:38
Zavisi,od kogo e kazan.
Ima ludje koi nikogash,ili mnogu retko de izvinuvaat,nivnoto "izvini"
go prifakam i veruvam deka e iskreno,za razlika od drugi...koi se
izvinuvaat na se i seshto...

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 14:37
sorry seems to be the hardest word
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 14:23
Samo ako e kazhan iskreno od srce, a inaku ako e samo zaradi k*rtoazija bash i ne mu obrnuvam vnimavie!
always look on the bright side of the life!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 13:59
Многу често го слушам тој збор, верувајте не е омилен во моите уши....! Се трудам што побрзо да ја заборавам причината зашто е кажано ИЗВИНИ за да можам да продолжам напред, но некогаш чашата знае да се прелие, е тогаш ИЗВИНИ е премногу малку.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Stamena Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Stamena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2007 во 02:32
vistinsko izvinit ne postoit da si znaite a vija polemizirajte do sabajle
Stamenka
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2007 во 16:49
Koga treba se izvinuvam i go prifakam koga ke mi go kazat
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
mara Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mara Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2007 во 15:49
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

lele sega ja vidov temava i mora da si kazam nesto...vecerva gleam eden tip sto mi znacese porano(ok,uste).i se bese super,ama mi kaza nesto sto epten me secna(da ne recam povredi)...i koga sfati deka e glup i deka ne mu treabalo,mi kaza IZVINI i ja se praev deka se e ok,ama....uf....

nije svejedno!

ne ti e svejedno bideki tipov ti znacel mnogu, i te povredi so nesto sto nesmeel da go kazi ili da go napravi.
 
 Licnost koja mnogu znaci ako te povredi mozis da mu prostis no ne da zaborajs bideki, ti nikogas ne si go povredila a i ti ne ocekuvas on tebe da te povredi. Zato e potesko da zaboravis.
Barem jas taka mislam.
 
Zborot izvini, ne site luge go svakat za serozna rabota.Nekoi luge cesto go koristat od navika a ne bideki navistina im e zal za nesto so go napravilre.
 
Pozdrav
 
 
Da saks znaci da zivees megu iljadnici luge, a da mislis samo na eden!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2007 во 04:02
Kako sto lesno prostuvam taka sakam i da mi prostuvaat 
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2007 во 19:05
Зависи како е кажан
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2006 во 04:20
ЕДНАШ се верва и се прифајка тој збор ,ако е искрен никогаш нема да се пофтори ако има втор пат.. ... Confused Confused Confused тогаш ништо ке има и трет Confused 
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 12:05
Veruvam vo Izvini ..veruvam vo sebe ..veruvam vo se ...ako veruvas se slucuvaat cuda...bez verba nema nadez...bez nadez nema idnina :)
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
svetlana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetlana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 09:23
нема што да се верува или не на зборот, времето ќе си покаже колку вредел зборот...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.