IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е најлесен начин до дечко?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е најлесен начин до дечко?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
Автор
Порака
vasi44 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vasi44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кој е најлесен начин до дечко?
    Испратена: 18.Ноември.2006 во 13:12
za tie so neznaat
Кон врв
R-C-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 368
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај R-C-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2006 во 13:20
pa  da  si  kupis  za  pari
M O J O T    I Z B O R    E    I S L A M    N E K A    E    I     V A S
Кон врв
vasi44 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vasi44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2006 во 13:22
Originally posted by R-C-F R-C-F напиша:

pa  da  si  kupis  za  pari
ama ne ti ide sekoja za pariOuch
Кон врв
R-C-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 368
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај R-C-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2006 во 13:24
pa  prasajneto  ne  e  za  sekoja  nego  e  opsto
   i   nepostoi  covek   sto  moze  da  ja  osvoi  sekoja
M O J O T    I Z B O R    E    I S L A M    N E K A    E    I     V A S
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 23:09
ima poveke
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
anne Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anne Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2006 во 09:32
EDNOSTAVNO SO DVA POGLEDA I SAM KE POCNE DA PISUVA SMS ILI KE TI SE PRIBLIZI NO KAKO I DA E ZA SE TREBA STRPLENIE!!!!!!!!Clap
i love mu love, mu love is you
so I LOVE YOU???
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2006 во 09:45
Wink
Originally posted by anne anne напиша:

EDNOSTAVNO SO DVA POGLEDA I SAM KE POCNE DA PISUVA SMS ILI KE TI SE PRIBLIZI NO KAKO I DA E ZA SE TREBA STRPLENIE!!!!!!!!Clap
 
да ако си јака женска ако не ...LOL... ке треба нешто поке Tongue  Wink  LOL од 2 погледи...Tongue


Изменето од bone - 16.Декември.2006 во 09:45
Кон врв
mara Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mara Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2006 во 14:50
Ima poveke nacini da dojdes do decko. preku drugari ili koga si izlezena mozis da najdis kolku sto ti dusa saka deckovci ama tesko e da go najdis onaj koja ke ti go ukrade srceto i ti negovoto
Moe mislenje
Da saks znaci da zivees megu iljadnici luge, a da mislis samo na eden!
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 15:19

do decko....pa spored mene dovolni se eden topol pogled i edna blaga nasmevka za da mu dades na znaenje deka moze da ti prijde...obicno maskite go pravat prviot cekor no ne e loso nekogas devojkata prva da prijde(na pr. ko jas-sekogas im priogjam na maskite...pa i oni se lugje i se sramat)...

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 19:16
eeeeee za decko li e problem

pa ke sednes vo nekoj kafic, ili so mora da sednes u kafic , dodeka se setas na ulica, ako ti padne nekoe masko u oko, ke mu se doblizes i ke go pitassloboden li e vecer da izlezete i gotovo, a ustvari so mora da go pituvas koa mozes direktno da go zalapas, pa da si razmenite tel broevi i takaBig%20smile
Кон врв
GUOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GUOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 19:20
poslednata varijanta mi zvuci mn poznato....Ermm
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 19:22
poslednata varijanta e za tie so imat hrabrost toa da go napravat, a ne kako mene sto u zemja propagjat 
Кон врв
GUOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GUOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 19:25
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

poslednata varijanta e za tie so imat hrabrost toa da go napravat, a ne kako mene sto u zemja propagjat 


a mislis nie nema da propadneme (hmmmmm....GeekConfusedEmbarrassedLOL) ako nekoja ke ne zalapa na sred ulica....mislam onaka von null auf hundert??
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 19:29
pa ne znam, mislam deka vie maskite ste poveke' schick' i nema da vi preci ako nekoja toa go naprave pa makar i na sred ulica, ne mora da e u nekoe kjose.....em ubavo ke vi dojde i na dvajcata

samo ne sum sigurna deka i toa pali, oti temata e najlesen nacin da se dojde do decko, pa mojta varijanta bi bila za edna nok
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.