IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - ЗА КАРАКТЕРОТ НА ЛУЃЕТО...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗА КАРАКТЕРОТ НА ЛУЃЕТО...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 16:02
Направи си една ретроспектива на самиот себе си,ќе се изненадиш од резултатите,зарем не ти се случило да кажеш....Ех да ми бил овој памет тогаш и тогаш?!

Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 16:04
нееееее не ми текнало на ова па ти велам јас не сум се сменил али ова не значи дека треба да менувам нешто не се жалам јас што не сум се сменил и се надевам дека нема да се сменам на (полошо)

Изменето од bingo - 21.Мај.2010 во 16:04
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 16:14
Многу фактори имаат влијание  врз  надградбата и менливоста на нашите карактери,а тие се веќе спомнати во  некои постови,почнувајќи од  наследните гени,па домашното воспитување ,па  работата итн.

И немој,не се менувај..... не на полошо!да
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.