IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Во која...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Во која...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 23:52
ufffffffffff.........cekaj da razmislam..........
auuuuuuuuuuuuuuuuu daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

toa bese 1997......bevme na nekoja zurka kaj edno devojce okolu 40km od mene.......aj drustvotot sakase da si terase na kaj doma,ama mene me drzese povise na drugarkata od drugarkata na sestra ta od taa sto ja praise zurkata......e dobro bidna rabota ama kako nekolku pati stoam negde na svetot(i togas bev uste protiv mobilni a makar imav drugar u blizina sto ziveese tamo negde),i pojma neam kako do mojto krevetce....dobro prvoto bese nekako da stignam do glavnata bea okolu 5km....kakao vikat svabite "ni svinja ne me kaci" do tamo i peski......dobro stignav na glavnata i palecot u vozduh......tang...prvata kola zastana i me kaci.......dobro u muabet neli koj si sto si....eve idam na rabota...sto rabotis....polizei!!!!...................................... ....................................................
ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.....voj toj moment mi se smeni mislam bojata na mojte mali obravcinja.....deka louweed ne go nosi imeto bez veza...tasnite bea kako sekoj pat polni so..........................
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 23:56
Aman be kako mozeshe da naletash na takov
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 23:59
dobro...nekoj ne znaat kako izgledav......dolga kosa,iscepeni farmerki,bakenbardovi preku pola lice....od pogled na policaec....NIKAKOV ili SUMLJIV!!!!!!!!
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 00:06

Bea toa vreminja koga mozes da avtostopiras.Sega e dosta opasno neznaes kakva budala ke te sobere.

Jas pak nemam mnogu setano, no bi sakala da gi posetam Arapskite zemji i isto da naucam Arapski.

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 00:13
i mene mi se odi ponekogas za arabija....negde marokko......za mene dobar prestoj garantiran ako najdam crn marok i crna marokanka...........
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 12:42
ooo, nema nisto poubavo od toa da se setas niz svetov...:-)) jas nemam setano mnogu mnogu. a bi sakala da odam vo Indija, Rusija, Egipet, Kina, Rusija, Norveska, Holandija..... i na mnogu drugi mesta.
Кон врв
Zlatnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zlatnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2005 во 15:26

Originally posted by maja maja напиша:



Dalechnata 1985?????Pa jas sum bila vo pred shkolska ustanova.!!
Kako beshe so auto stop da shetash po Italija ili Germanija daj kazi nekoja anegdota.

Vo red, ja svativa aluzijata. Ne si tolku stara! Ako imate vreme za chitanje eve ja ispolnuvam zzelbata na Maja!

Jas so mojot dotogashen cimer Dule(sega moj kum), patuvavme cel mesec, od 12 Juli do 12 Avgust. Za celo vreme na nasheto pateshestvie imashe dosta dobri sluchki. Loshi rechisi i da nemashe. Edna od niv (dobrite), koja dlaboko mi se vrezza vo moeto sekjavanje, beshe vo Shvajcarija. Izlegovme od Lucern ( apropo, ovde chekavme najvekje za nekoj da ne kachi, celi 40 minuti. Inaku prosek na chekanje beshe 4-5 minuti) i chovekot ne ostavi na edna benzinska pumpa nekolku kilometri pred tunelot Gothard (najdolg tunel vo Evropa). Tamu se razdelivme so cimerot, jas na eden kraj od pumpata, a toj na drug, pa koj prv kje najde prevoz go dovikuva drugiot. Jas zdogledav edna babichka od edno 60-tina godini i i se "tupiv" ! Taa me vide onaka ubav, zgoden, sharmanten korpulenten ...... i prifati da me prefrli do Lugano, na granica so Italija. Jas vednash go povikav cimerot, i koga ovaa go vide i nego primetlivo se zagrizzi, bidejki toj e dvapati pokorpulenten od mene, a plus imashe pushteno brada, a nekoj den pred toa jas go oshishav "luster". Mozzete samo da pretpostavite kakva kombinacija bevme. I mazz da go fati strav, a ne zzena! No, sepak, zzenata se soglasi da ne odnese do Lugano. Po pat poleka se razvrza razgovor i zzenava poleka se osloboduvashe od prvichniot pritisok. Voodushevuvajki se na ubavinite na Shvajcarija( od levata strana vrvovi prekrieni so sneg, pod niv prekrasni predeli pokrieni so shuma, a na desnata strana ezero po chija povrshina lugjeto si edrat ... ubavini, prekrasno... vo eden moment zdogledav eden objekt nalik na zamok i, ja prashav babichkata shto e toa, a taa mi reche deka tamu bil zakopan eden poet po ime Hese. Koga jas ja prashav dali se raboti za Herman Hesse, taa malku zachudeno mi odgovori "da" i pak me prasha dali sme chule za nego. Koga i rekov deka toj e naturaliziran shvajcarec, inaku po poteklo od Germanija, i koga pochnav da i gi nabrojuvam negovite dela koi gi imav prochitano (Stepski volk, Sidarta, Demijan ...) zzenava beshe, blago recheno, shokirana. Koga vide deka ima rabota so fini dechki sosema se oslobodi od pritisokot shto go imashe pred toa i pritoa ni kazza deka taa bila kukjna prijatelka so nego i deka seushte zziveela so negovata sestra. Kako zasluga za nasheto dobro odnesuvanje, babichkata reshi da ne odnese direktno na granica, edno 4-5 km nadvor od gradot.

Ima i drugi sluchki, no da ne ve "davam" povekje, ionaka i ova e premnogu! Ostanete mi so zdravje.

 

 

 

Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2005 во 15:30

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

PS: ja pogodi...............

hehehehe kako ste vie toa konspirativni........ se lebdi vo vozduhot....

apropo muabetov......znam koj ti e omilen film.....

samo backo edno e teorija a drugo praksa.....i ne za dzabe polagame i pismeno i usno na fakultet hahaha

Motivation is game in my hands
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 21:57
tunis ,egipet i amerika i ne znam veke kaj sakam da odam sekade skoro
Точачиња.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 11:06
 edinstvena zemja kaj sto imam zelba da idam e INDONEZIA
Кон врв
vatrena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 607
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vatrena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 13:50
dubai...peru.....kuba....
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 14:05
е јас обавезно пак сакам да одам за барселона
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 14:07
ТИБЕТ
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 19:03
Куба би сакала да ја посетам.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,230 секунди.