IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Танга,..си е тангa!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Танга,..си е тангa!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 23:36
pozdravot e primen,....i vraten na ,..isprakjachot!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
ref_m Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ref_m Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 05:01
A STO MISLI PONEZNIOT POL ZA MASKA TANGA, ILI MASKI VO TANGA
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 09:22
Originally posted by ref_m ref_m напиша:

A STO MISLI PONEZNIOT POL ZA MASKA TANGA, ILI MASKI VO TANGA
 
 tangite se prekrasna rabota bez razlika dali stanuva za maska ili zenska tanga tie poveke odkrivat odkolku sto pokrivaat i imajki vo predvid daka vo prosek maskite imaat poubavi gazinja navistina e raj za ociнамигнување prekrasno e da se vidi dobro masko gaze vo bela tanga so bela pantolonaтрепкањеa moze i bez pantolonaнамигнување
no za zal toa e retkost bidejki maskite bez razlika kolku laat tie se sepak samo jaki na zbor i nemaat hrabrost za da se setaat so tanga sekojdnevno(se plasat od reakcijata na okolinataплазење)
Кон врв
kristofer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kristofer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 14:13
"BRZA" sto bela mi napravi, pola pat kako sto gi gledav slikive mi se vzesti, pritisokot mi se kaci a i srceto pocna brzo da mi raboti od vozbuda, sreka apcinata ne mi beja daleku se napiv nekolku pocekav pritisokot da mi spadni, i srceto da mi se smiri pa da prodolzam, no bez sreka, cekav koncite da gi izvadat od okoly kolkot mi se vzesti pak, pa izlegov od tamy, mozi da odam pak po nekoje vreme so misla koncite do togas ke gi imaat izvadeni  a i crceto poarno ke mi je, neznam dali namerno si go imala napraveno ova za da me otepas, abre sega sum nov clen sto me mrazis tolku.задоволствосреќаголема%20насмевкаизненадувањезбунетосттагатагатагане%20вреденболенболенболен   
vrtyuwged
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 23:05
pa i maskite nosat tanga ama po doma koga se so devojkata no nadvos gi stram seuste
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 01:36
kakva tanga be?!,...normalni li ste?смеење
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
ref_m Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ref_m Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 06:23
Originally posted by zeznata zeznata напиша:

Originally posted by ref_m ref_m напиша:

A STO MISLI PONEZNIOT POL ZA MASKA TANGA, ILI MASKI VO TANGA
 
 tangite se prekrasna rabota bez razlika dali stanuva za maska ili zenska tanga tie poveke odkrivat odkolku sto pokrivaat i imajki vo predvid daka vo prosek maskite imaat poubavi gazinja navistina e raj za ociнамигнување prekrasno e da se vidi dobro masko gaze vo bela tanga so bela pantolonaтрепкањеa moze i bez pantolonaнамигнување
no za zal toa e retkost bidejki maskite bez razlika kolku laat tie se sepak samo jaki na zbor i nemaat hrabrost za da se setaat so tanga sekojdnevno(se plasat od reakcijata na okolinataплазење)
 
 
 
JAS CESTO PATI NOSAM TANGA I IC NE MI E GAJLE ZA TOA KAKO STO TI VELIS DEKA NI/MI E SRAM OD OKOLINATA I SE PLASAT/PLASAM OD OKOLINATA STO KE KAZAT TIE,
TANGA NOSAM I SO BELI (TENKI , PROZIRNI) PANTALNO I SO SEKAKVI, A BOGA MI CESTO PATI ZNAM DA IZLEZAM I SAMO PO PANTALONI (ODOZDOLA NISTO). ODLICNO CUVSTVO E MORAM DA PRIZNAM.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 09:48
Vakvi komsiki sakam, davam tri od moite za edna vakva
Кон врв
AmonRa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AmonRa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2007 во 18:30
tangata e sexy,no mislam deka devojkite treba da pocnat da go praktikuvaat zapadot,izleguvanje bez dolen ves,pa neli tangata e predvesnik na golotijata ?
Tifusot
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 00:20
Originally posted by brza brza напиша:

a,mora li i tanga da ima,...
 
 
...E... ZAGORE, ZAGORE...VO NASE VREME NEMASE VAKVO NESTO ...DOBRO VINO ...KAZI BE...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
ekaterina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekaterina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 00:23
no comment
people are strange
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 00:24
hahahah,..kazi,a?,...ja vadish chashata so vino,...........i go stavash.....,.....голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 01:18
голема%20насмевкаuf dobra slika nema sto:)
se zbuniv i jas
:)
dobra zadnica :)
 
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2007 во 19:40
Tocno e tanga si e tanga. Samo sepak sekoj treba da se pogledne vo ogledalo pred da si dozvoli takov luksuz
трепкање


Изменето од Lady Blue - 28.Октомври.2007 во 19:40
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,267 секунди.