IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Најубава жена според вас!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најубава жена според вас!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 30>
Автор
Порака
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 15:19

    

najuba zena spored mene e ZENA MI!!!! TE SAKAM NAJMILO!!!
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 15:29
Natali Wood e obicna skapanica kamen pijana padna od brod i se udavi ne biva samo da si ubav nego da si i licnost
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:01
najubavata zena e onaa koja svojata dusevna ubavina vi ja pokloni vam licno, ne barajte nastrana, svrtete se okolu vas, mora da e tuka negde...... 

Изменето од Delfin - 03.Јули.2006 во 23:02
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:05

JASLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

SE SALAM.... NEMA NEUBAVI ZENI.....
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:06
Najubava zena ... sekoja zena e najubava i najgrda ... koj kako ja gleda nea kompletno ili delimicno...  koga si zaljuben se ti e ubavo na nea znaci ne e do zenata do tvoite ochi e... ma neobjasniva rabota...

Najubava zena e onaa koja ke me nasmee koga mi e tesko , koja ke me digne koga ke padnam , najubava zena e najubava i vo temnina i na pladne, taa zraci vo nokta siva , najubava zena e prosto najubava :)
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:06
Ајде бе... кој маж ја гледа внатрешната убавина, ако нема малку (или малку повеќе) и надворешна...

А најубава жена според мене е/беше принцезата Дијана



Изменето од Julija - 18.Јануари.2007 во 20:17
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:08
Najubava zena e onaa koja ke me nasmee koga mi e tesko , koja ke me digne koga ke padnam , najubava zena e najubava i vo temnina i na pladne, taa zraci vo nokta siva , najubava zena e prosto najubava :)
 ALAL DA TI E ZA OVA NINDZA.Clap
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:09
da tocno e toa , ama mene mi bile najubavi onie zeni koi za drugite ne bile najubavi od site moi zeni vo zivotot... sakam kazam nadvoreshnata strana bila preovladana od vnatreshnata ... ama sepak koa ke razmislam site moi zeni 90 % bile lepotici po opshti principi taka da stvarno nema neubava zena :)
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:14
LOLLOLLOLLOLLOLThumbs Up
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:17
E da be Ledi Di ...so kriv nos... :)

Taa gola da me brkala niz trgovski ke sum begal ... ma daj molim te:)

Se salam moze bila fina i kulturna , ete pomagala kolku tolku na siromasnite i toa e golem pokazatel za licnosta... moze i ke sum se zaljubel u nea da ja znaev od kaj znaes kakvoi cuda pravi u krevet , u kujna itd..:)
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:23
Според мене, таа е последната легенда на 20-тиот век... Убава, елегантна, добра мајка и добар човек... Да беше жива на 1 јули ќе имаше 45 години...   
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:27
Ja sum protiv sekakov vid na aristokratija zatoa nema da ja ispostuem ...

Spored mene e prodadena dusha ... oti koja budala moze da se omazi ako ne e od interes za onoj klapushot Charles ?

Taa ni znaela sto e ljubov niti nisto , i sto ne se zaljubi u nekoj postar nego u onoj Arapot Dodi pun kesh ... zatoa i ja svitkaa...

Nego da ne begam od temata :)



OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:31
Smile е ако де малку ...важно убава билаTongue
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 23:33
I toa sto vikash...no taa e ziv dokaz bas za temata deka nadvoresnata ubavina ne e presudna... poglednete ja samo ljubovnicata KAMILA i se ke vi bide jasno...

Onoj kralot nivni bil fraer sto ostavil kruna radi amerikankata e toa e veke najfraer i toj znae sto e ubava zena
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 30>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.