IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Најздодевен час
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најздодевен час

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
Автор
Порака
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 16:14
MATEMATIKA I FIZIKA...ZAEDNO POD RAKA..A HEMIJA GI SLEDI
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Sanja_Inter Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja_Inter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 17:33
BIOLOGIJA DEFINITIVNO!!
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 18:39
a da sanja i biologija,zaboraviv,gavri nikoj ne ja trpi!!!
kako ne iskrsi glava denes na skali?????
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 22:13
ај ќе идам по распоред:

Хемија- досадно
Биологија- досадно
Македонски- ај не е до толку
Математика- досадно, не ми даваше ни да си играм со приборот за цртање газење%20од%20смеење
Историја- досадно
Социологија- како и секогаш ни раскажува приказни од неговиот живот, некогаш интересно некогаш плачеш за ѕвонче
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 22:16
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

ај ќе идам по распоред:

Хемија- досадно
Биологија- досадно
Македонски- ај не е до толку
Математика- досадно, не ми даваше ни да си играм со приборот за цртање газење%20од%20смеење
Историја- досадно
Социологија- како и секогаш ни раскажува приказни од неговиот живот, некогаш интересно некогаш плачеш за ѕвонче

...od prikazanoto utvrdiv deka interesen beshe samo golemiot odmor...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 22:38
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

ај ќе идам по распоред:

Хемија- досадно
Биологија- досадно
Македонски- ај не е до толку
Математика- досадно, не ми даваше ни да си играм со приборот за цртање газење%20од%20смеење
Историја- досадно
Социологија- како и секогаш ни раскажува приказни од неговиот живот, некогаш интересно некогаш плачеш за ѕвонче



забавно ви е морам да признаам газење%20од%20смеење

кај мене со германски никој не може зевање самата помисла на тој час ме тера на спиење изненадување
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:38
mene najinteresen cas mi e matematika a na drugite ke umram do dosada ne se izdrzuva

mnjkl
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:39
najzdodeven cas mi si se siteсмеење

mnjkl
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:41
Најздодевни ми беа математика и хемија.

Најинтересни: македонски, француски, англиски, историја, биологија, физика, социологија и психологија.
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:43
MATEMATIKA E NAJZDODEVEN,POSLE E BIOLOGIJA!!!!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7008
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 19:04
Умиравме бе кај биологија... јас предметот навистина го сакам, ама професорката беше немогуче, а пак физика да не праиме муабет, цркнувачка беше, со тој неговиот монотон глас мислев дека ќе заглавам цел живот на тој час
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 19:43
mathtematika vo posledno ke zaspam na cas
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
nedopirliviot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 220
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliviot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 17:47
Класен час.
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 17:49
makedonski!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,469 секунди.