IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е подобар во љубовта?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е подобар во љубовта?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2006 во 20:28
POSTOJAT DRZAVI KADE NEMA LJUBOV
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2006 во 20:29
Е тоа е веќе лошо.... OuchConfused
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2006 во 20:30
LOSO ZA NIV NE ZA NAS
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2006 во 21:07
Koga vaka bi analizirala koj e podobar dali jas ili partnerot , bi rekla deka e toj, toj e strpliv so mene, po nezen vo pogled na se, za nego ljubovta e se.

Jas i ljubovta , ma taa tolku me opkruzila sto mi e ubavo mi godi koga sum sakana , a osobeno koga na nego mu ja vozvrakam ovaa ljubov zosto ljubovta ne se cuva za sebe, taa se spodeluva so toj koj ja zasluzuva.Taka nie sme edno:)


btw..vajda sum na temata , sega kako ja svativ, koj e podobar vo ljubovta malku i naslovot me dvoumi sto i kako e...
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
anne Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anne Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 09:27
OBETE SE DOBRI MORI CUPE I MASKITE I ZENSKITE
i love mu love, mu love is you
so I LOVE YOU???
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 15:11
Originally posted by anne anne напиша:

OBETE SE DOBRI MORI CUPE I MASKITE I ZENSKITE
ok mori cupe
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 15:18
Originally posted by maja maja напиша:

Koga vaka bi analizirala koj e podobar dali jas ili partnerot , bi rekla deka e toj, toj e strpliv so mene, po nezen vo pogled na se, za nego ljubovta e se.

Jas i ljubovta , ma taa tolku me opkruzila sto mi e ubavo mi godi koga sum sakana , a osobeno koga na nego mu ja vozvrakam ovaa ljubov zosto ljubovta ne se cuva za sebe, taa se spodeluva so toj koj ja zasluzuva.Taka nie sme edno:)


btw..vajda sum na temata , sega kako ja svativ, koj e podobar vo ljubovta malku i naslovot me dvoumi sto i kako e...


Па на кој не му годи да биде сакан?Confused
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 15:39
mene ako jas nekogo ne sakam zasto ona da me saka:)
ne svacam i da me maltretira dosaga:)
a?
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 15:47
Е ај сега.... И мене еден ми досаѓа пошо ме сака и цело време ми се пушта кога ќе се видиме(многу е упорен) и малку ме нервира али сепак ми е убаво Big%20smile Знам дека некој ме сака Big%20smile Може глупо звучи али....
Али за кој како....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2006 во 04:08
нема правило кој е подобар,едноставно љубовта може да завладее и со момчињата и со девојките,едноставно двајцата треба да пружат љубов еднакво за да бидат среќни,нели за љубов се потребни двајца
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2006 во 04:17
Tongue pa da... ama mislam individualno e koj e podobar... nema vrska dali si masko - zensko...ima luge so se trudat i luge so si svajkat se onaka zdravo za gotovo...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2007 во 10:39
nema podelbi : i dvata pola podednakvo znaat da ljubat , nekoi toa pomalku go pokazuvaat , a nekoi poveke Heart
Кон врв
butterfly13 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterfly13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2007 во 11:59

Zenite sakaat so celosvoe srce - koga sakaat a mazite ne.
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2007 во 18:49

Mislam deka prasanjeto e pogresno formulirano....Smile.Trebalo da bide Koj ne e podobar vo ljubovta?ABE ILI TE BIVA ILI NE....ILI SI KJUTUCE ILI SI UMETNIK.KAKO GOSPOD KE TE DARI!!!LOLLOLLOL

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.