IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е најлесен начин до дечко?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е најлесен начин до дечко?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 10>
Автор
Порака
GUOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GUOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 19:32
 resenieto e: bidi samo ti,i nikoj drug!! 
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 22:01
Bidete direkni, toa ke im predlozam na devojkite, bidejki poveke  momci go sakaat toa Wink

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 22:38
FLipsi, ne te razbiram so sakas da kazes, daj objasni mi u koj smisol direktni ???
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 22:58
pa onolu kolku on sto saka :) ako me svacas :) ti treba da si dades granica pa i ... ako treba na sred ulica:)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 23:01
e da mi bese blisko sega plamenko, ke vidis ti sto ke ti napravam LOLLOLLOL  ke dojde i toj den  hahahhahahBig%20smile
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 23:15

fore more info pres alt+f4:)

vikas ide a:)
ce vidam :) imam oci :) za sto mi gi dal onoj od gore:)
 
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 23:21
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

fore more info pres alt+f4:)

vikas ide a:)
ce vidam :) imam oci :) za sto mi gi dal onoj od gore:)
 


dobro srci, nego da se vratime na temata...ne mi kaza ti nekoj lesen nacin da se fati 'riba' ???
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 23:36
pa ednostavno dobar crv :) dobro mesto pa i vreme se razbira i zelba:)
najlesen nacin so zacin:)
drugiot e kafana ama treba da zanes deka nema da se opijanis ti prv:)
ce ti otpliva inace:)
tretior go zaboraviv :) mi uspevaat prvive dva koga mi se potrebni:)
a tyretiot bese od praistorisko vreme udri zo bozdoganot po glava ,za kosa ,preku ramo u pestera eden varvarinski seks:)
i sredena rabota :) i toa tie  e to:)
 
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 23:40
plamenko, znaev deka ke pises nesto vo vrska so ribite, zatoa i pisav u mojot post 'riba' za da sozdadam  atmosfera na forumovLOLLOLLOL

nego so praeme ako ne dishe ribata ???? 
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 23:44
najlesen nacin do deckoto e
ako igras karti
gi ima tamu cetiri vo site boi
zamilsi da igras poker
em mozes da dobies ne eden nego cetiri
a i mozes da zarabotis pari

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 23:47
ako ne dise hm ima riba so beli droibovi ne si zanela :) vo kina i japonija i amazon ja ima koga vodata ce se isusi taa se zakopuva u kalta i tamu zivee ima i skrga i bel drob:)
nego sto pravime koga ne dise pa jas bi ja sprzil so brasno:) i prezle malce:)_

tuf tuf pa i belo vino lelel lele ce se stopi:)

a zanese deka za riba ce pocnam da pisuvam :)

kako da se znaeme jas i ti nesto ili mene taka mi se cini:)

 

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 23:56
pa mora ja i ti od negde da se znaeme, imam nekoe cudno predcuvstvo, nego mislev deka ke pishes deka ke i dades vestacko dishenej na ribata, ama ok sto ke ja przis, da me viknes kaj tebe na rucek zaedno ke ja jademe

a za idejata so igranje poker sto ja kaza anakon, ne sum razmisluvala, ama ne izgleda loso, samo steta sto ne znam kako se igra pokerConfused
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2007 во 00:12
pa ako ne znaes igrajte na soblekuvanje on neka tepa ti soblakajse ce mu tekne:)
sto e rabotava:)
hehe vestacko disenje na riba da i dadam ma jok poslem nikoja cura da nejce da me baci da smrdam na riba :)
LOL
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2007 во 00:15
lele me umre plamenko, aman puknav od smeenje, se poduv ko balon LOLLOLLOLLOL

nego moz nekoj i na toj miris se pali Big%20smile


p.s. Se nadevam deka utre koga natalija ke se ukluce na forumot nema da gi izbrishe ovie postovi oti koga nekoj ke gi cita ke se smee od srce kako sto se smeam sega jas

Pozdrav od meneWinkWink
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.