IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - РЕЗОНАНЦИЈА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

РЕЗОНАНЦИЈА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 704705706707708 717>
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2012 во 08:50
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

аха...почнува времето за кафосувањенамигнување...моето омилено време во денот(секогаш кога се пие кафе)...мамамд ја нема,за Анастеа е рано,Марко веќе го испи кафето...гледам нешто и Анакин свратил...и коквчето ми најмило...
сите заминавте?...сама ќе пијам сега кафе????
ај сама ќе си испијам еднонамигнување


воздивнувањевоздивнувањевоздивнувањевоздивнување
ако нешто ми недостига на форумов тоа е утринското кафе овде и позитивно резонирачките вибрирања тага

Дојдеголема насмевка

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50506_231632694514_4689717_n.jpg 

Кафето од тебенамигнување (многу трошок е за мене 2 работи наеднаш- не би издржал мојот генетски код толкав арч наеднашголема насмевка), од мене малку за циркулација.
Мајко мила ова “за циркулација“ стана некако навика во ова на куп многу празници.
пс... Ми помина цела година во исчекување- да преминм во онаа категорија-многу саканите благородни суштества што никој ги нејке-изненадување СВЕКРВА
Ај белким оваа година ќе се смилуваат па ке ми дадат титула која ја посакувам да

Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2012 во 09:35
....
 
Е сега  ја  нема Анѓа .... па јас  ќе  наздравам  со тебе  мамад ....намигнување

...и јас   сакам  да  добијам  оваа  година  титула .........  мама ....црвенеење............мечтаење
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2012 во 10:13
Originally posted by zamislena zamislena напиша:

....
 
Е сега  ја  нема Анѓа .... па јас  ќе  наздравам  со тебе  мамад ....намигнување

...и јас   сакам  да  добијам  оваа  година  титула .........  мама ....црвенеење............мечтаење

да
Мислам дека ти пред мене ќе ја добиеш титулата големо гушкање
Да се прашувам јасјас би конкурирала веднаш и за свекрва  и за нанаголема насмевка



Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2012 во 11:51
па вие сите сте дошле на кафе,а мене ме немаизненадување
значи треба почесто да кукам овде како ми недостигатеголема насмевка
дури и Анакин не почестил си поезија...мило ми е
ај по едно кафе и блачко...а гледам и за титули некој се бори годинава...ммммммм...и тоа најубавите титули,посебно онаа на Замислена...ти посакувам што побрзо да ја добиеш мила..а ти мајче,ајде,па после ќе не учиш нас,свекрвите кои доаѓаме, на мир,дипломатија и толеранцијахи, хи...


големо гушкање

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2012 во 19:27
добра ви вечер
кафенце...едното е за Биби_Гголема насмевкаголемо гушкање


ех...додека ја да стигнам со кафето Биба ми киднала хи, хи...


Изменето од Andjelina - 08.Јануари.2012 во 19:28
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2012 во 21:08
Фала Калешоголемо гушкање

Кон врв
BiBi_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 27.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3175
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiBi_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2012 во 18:24
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

добра ви вечер
кафенце...едното е за Биби_Гголема насмевкаголемо гушкање


ех...додека ја да стигнам со кафето Биба ми киднала хи, хи...


тука сум, кај одбивам кафе и лепо друштво...нит било нит ќе биде... туку, видов кафето сервирано па претрчав да земам штоперицата...601200digtajmer...  сега Анѓо, можеме да седнеме и да почнеме хи, хи...

NO MATTER WHAT WILL HAPPEN I WILL ALWAYS SMILE!
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2012 во 18:28
газење од смеењегазење од смеењегазење од смеењенабави штоперица...е сега сме комплетни и турнирот може да почне смеење
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
BiBi_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 27.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3175
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiBi_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2012 во 18:37
редот мора да се запази ... сега, комплетни вака, од каде да почнеме??? ај напрво една виртуелно-матрична гушка

Прегратка


NO MATTER WHAT WILL HAPPEN I WILL ALWAYS SMILE!
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2012 во 18:42
матрична...ех..
големо гушкањеголемо гушкањеголемо гушкање
големо гушкањеголемо гушкањеголемо гушкање
големо гушкањеголемо гушкањеголемо гушкање
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2012 во 18:45


ииииииии???
до кај стигнавме голема насмевка





Изменето од Andjelina - 09.Јануари.2012 во 18:47
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
BiBi_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 27.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3175
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiBi_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2012 во 18:47
ииииииии...немој сеа тука до кај стигнавме.... срам ми е вака јавно ...важно,за она што ти го кажав- функционира и имаше ефект... не сум веќе толку полна себе како некогаш газење од смеење 

NO MATTER WHAT WILL HAPPEN I WILL ALWAYS SMILE!
Кон врв
BiBi_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 27.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3175
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiBi_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2012 во 18:50
првин по едно вакво па после тоа колачето што си го понела
Слика намигнување

NO MATTER WHAT WILL HAPPEN I WILL ALWAYS SMILE!
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2012 во 18:56
Originally posted by BiBi_G BiBi_G напиша:

ииииииии...немој сеа тука до кај стигнавме.... срам ми е вака јавно ...важно,за она што ти го кажав- функционира и имаше ефект... не сум веќе толку полна себе како некогаш газење од смеење 


газење од смеењегазење од смеењегазење од смеење btw за муабетон никому не кажувајсмеење
и пошто не сме полни со себе може и милк шејкот и колачетонамигнување



Изменето од Andjelina - 09.Јануари.2012 во 18:57
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 704705706707708 717>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.