Испечати | Затвори го прозорот

НАЈДОБРИ "LIVE" ИЗВЕДБИ

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Забава
Име на форумот: Музика
Опис на форумот: Жанрови, спотови, групи, награди, концерти...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=27028
Датум на принтање: 28.Октомври.2020 во 00:31
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: НАЈДОБРИ "LIVE" ИЗВЕДБИ
Постирано од: BIBI_G_3
Наслов: НАЈДОБРИ "LIVE" ИЗВЕДБИ
Датум на внесување: 16.Март.2014 во 01:22
...без разлика,дали е добро отсвирена песна, атмосфера, публика ,преработка на песна или било што-само нека е во живо !

мојот прв избор:
-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТКоментари:
Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 00:27


-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 00:35


-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 00:36

Леле Бибо што убава темичкаплазење....кхм кхм трепкање

Kiss from a rose од Seal ја слушав во живо на концерт пред едно 9 години. Таа изведба ми е најубава оти ми беше посебен момент (ќе ти кажам во ЛП зоштоголема насмевка). А снимка на Ју-Тубето не можам да најдам.

Ќе ја ставам мојата песна и најмилата ми лајв-изведба:


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 09:54

мечтаење
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 10:21

Оваа ме наежува...

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 10:40
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 10:46
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: evangeline
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 10:50
 

-------------
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


https://www.youtube.com/watch?v=1DUYlHZsZfc" rel="nofollow - Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 10:51

Live со баба Тина... грррр...тигресто...ѓавол

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 10:54


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 10:57
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: evangeline
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 10:59
 
љубов


-------------
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


https://www.youtube.com/watch?v=1DUYlHZsZfc" rel="nofollow - Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 11:00

танцување
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 11:04

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 11:09


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 23:48
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Kastro
Датум на внесување: 17.Март.2014 во 23:51
Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:
 
Tuku sto pomisliv ovaa da ja stavam ... ti pobrza si bila ....Gi obozavam i Tina i pesnavaголемо гушкање


-------------
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 18.Март.2014 во 00:04

големо гушкање

Една песна, две изведби:-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 25.Март.2014 во 11:34
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 25.Март.2014 во 11:39
Светско а наше ..... голема насмевка-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 22.Април.2014 во 16:56
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 22.Април.2014 во 16:58


-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 22.Април.2014 во 17:03


-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 23.Април.2014 во 22:12
 Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 23.Април.2014 во 22:23
 Постирано од: Орка
Датум на внесување: 27.Април.2014 во 23:33
https://www.youtube.com/watch?v=1tapXqxzZuo" rel="nofollow - Ги има многу,оваа последна што ми остави впечаток.


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 28.Април.2014 во 21:38
https://www.youtube.com/watch?v=qx3EQQQ6yjM" rel="nofollow - Eric Clapton-Wonderful tonight


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 28.Април.2014 во 21:47
-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 29.Април.2014 во 00:40
Откако ја видов снимкава од момциве и настапов само повеќе почнав да жалам за тоа што кај нас има огромен недостиг од големи, квалитетни летни фестивали на отворено
-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 29.Април.2014 во 12:22
Без разлика што го имам албумот,кога ќе посакам
да ја слушнам ја https://www.youtube.com/watch?v=D0Ccp3xjc3Q" rel="nofollow - барам верзијава во живо.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 29.Април.2014 во 17:32
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 29.Април.2014 во 17:46
На youtube гледам го избришале видеото,само сегмент има...
Но си ја има низ нетов најоригиналната изведба за враќањето на http://www.izlesene.com/video/robbie-williams-come-undone-live-at-knebworth/5275103" rel="nofollow - Роби Вилијамс


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 29.Април.2014 во 22:52
Originally posted by Орка Орка напиша:

Без разлика што го имам албумот,кога ќе посакам
да ја слушнам ја https://www.youtube.com/watch?v=D0Ccp3xjc3Q" rel="nofollow - барам верзијава во живо.
само не ја заборавај најемотивната жива песна среќа
-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 29.Април.2014 во 23:06
Го имам симнато баш овој концерт Under A Blood Red Sky - Live At Red Rocks
и во целост ја имаат енергијата која понатаму ги водеше таму каде денес се.
Иако кога би ја имал временската машина би ги слушал во Slane Castle 2001.


https://www.youtube.com/watch?v=ZRXGsPBUV5g" rel="nofollow - The Rolling Stones


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 30.Април.2014 во 23:06
https://www.youtube.com/watch?v=bRzKUVjHkGk" rel="nofollow - Joe Cocker 1969


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 03.Мај.2014 во 13:02
https://www.youtube.com/watch?v=HRCnLb4A4QM" rel="nofollow - John Lee Hooker & Ry Cooder


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 03.Мај.2014 во 20:33
Со музикава во живо,ме фати желба за едно пивце на шанк во Маракана.
Па како и да е сега ради некои дамнешни времиња...

https://www.youtube.com/watch?v=ef-f-l2Pbn8" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=ef-f-l2Pbn8


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 03.Мај.2014 во 21:12
https://www.youtube.com/watch?v=DtZ6hjiJmTU" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=DtZ6hjiJmTU


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 05.Мај.2014 во 18:32
во денешно време Dedicated for life би ги сместил во оние искомерцијализирани уфилмани бендови што мислат дека се светски познати... ама, ова е една од првите метал свирки на кои што сум бил (кога сеуште постоеше underground во МКЦ) и уште си ја чувам влезницата и ја памтам
штета што не можев да најдам лајв видео, ама еве колку да се види атмосферата
-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 07.Мај.2014 во 15:01
https://www.youtube.com/watch?v=mWAV_IXqCvI" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=mWAV_IXqCvI


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 07.Мај.2014 во 23:07
Кога ќе ми текне,си лапнав еден или два неоправдани
за да го изгледам цел концерт.Среќа веќе вакви
работи не даваат веќе по телевизии,а и ако пропуштиш една
епизода од било која серија утредента имаш реприза.
Одличен беше цел концерт на Вембли во чест на Фреди Меркјури,
https://www.youtube.com/watch?v=BC0ni-RBNAc" rel="nofollow - Пиштољи и ружи


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 09.Мај.2014 во 00:05
Да си го фатам мојот https://www.youtube.com/watch?v=gEPmA3USJdI" rel="nofollow - автопат и да ме снема со https://www.youtube.com/watch?v=NdbVmYC8eYw" rel="nofollow - брзината на звукот
Бидете си така...


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 10.Мај.2014 во 23:58
https://www.youtube.com/watch?v=uoaBjHYsDAg" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=uoaBjHYsDAg


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 11.Мај.2014 во 00:05
https://www.youtube.com/watch?v=1UuCXjr_PrI" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=1UuCXjr_PrI


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 11.Мај.2014 во 00:25
https://www.youtube.com/watch?v=5GsbCeyDx8Q" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=5GsbCeyDx8Q


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 11.Мај.2014 во 16:25
https://www.youtube.com/watch?v=BisS5JxeUW0" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=BisS5JxeUW0


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 13.Мај.2014 во 00:32-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 13.Мај.2014 во 17:02


-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 13.Мај.2014 во 17:05-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 13.Мај.2014 во 17:06


-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 13.Мај.2014 во 19:54
https://www.youtube.com/watch?v=r9-42mu1D9Y" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=r9-42mu1D9Y


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 14.Мај.2014 во 22:24
https://www.youtube.com/watch?v=nuOLExZOtNE" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=nuOLExZOtNE


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 14.Мај.2014 во 23:18
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 14:57


-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 15:00


-------------
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 16:46
https://www.youtube.com/watch?v=UvpNM3bu05o" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=UvpNM3bu05o


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 16:54
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 17:06


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 17:09
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 17:12
ѓавол

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 17:15

Што ти е бе Пајсер со тие ѓаволи? хи, хи...
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 21:16
https://www.youtube.com/watch?v=L3_i6QHzVgs" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=L3_i6QHzVgs


Постирано од: evangeline
Датум на внесување: 15.Мај.2014 во 23:45
И го обожавам гласот на оваамечтаење
-------------
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


https://www.youtube.com/watch?v=1DUYlHZsZfc" rel="nofollow - Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 16.Мај.2014 во 19:53
https://www.youtube.com/watch?v=ot1lrmLXuvs" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=ot1lrmLXuvs


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 16.Мај.2014 во 20:14-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 16.Мај.2014 во 22:35
https://www.youtube.com/watch?v=jLAr-WlxMZY" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=jLAr-WlxMZY


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 18.Мај.2014 во 19:10
https://www.youtube.com/watch?v=D4iWcFr4fTA" rel="nofollow - Четириесетина минути кафански микс во живо од Gary Moore


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 19.Мај.2014 во 23:08

Песнава има многу изведби и обработки.
Мене најубава ми е оваа во L.A. од Ерик Клептон.
И Џорџ Клуни на тапаните.хи, хи...
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 25.Мај.2014 во 20:17
https://www.youtube.com/watch?v=y5eQOPWiS84" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=y5eQOPWiS84


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 25.Мај.2014 во 21:37
https://www.youtube.com/watch?v=aq-7UBc3BPk" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=aq-7UBc3BPk


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 08.Јуни.2014 во 14:19
https://www.youtube.com/watch?v=nJFhWzgpwxs" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=nJFhWzgpwxs


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 10.Јуни.2014 во 20:57
http://www.youtube.com/watch?v=oFpa531MiK4" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=oFpa531MiK4


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 16.Јуни.2014 во 19:11
https://www.youtube.com/watch?v=ZRXGsPBUV5g" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=ZRXGsPBUV5g


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 16.Јуни.2014 во 21:08
https://www.youtube.com/watch?v=nne95hsp_Rw" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=nne95hsp_Rw


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 21.Јуни.2014 во 22:06
https://www.youtube.com/watch?v=TfBlJ00Df-I" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=TfBlJ00Df-I


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 25.Јуни.2014 во 23:30
https://www.youtube.com/watch?v=6V48_CvbHP8" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=6V48_CvbHP8


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 26.Јуни.2014 во 22:45
https://www.youtube.com/watch?v=v5xXtDcckVE" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=v5xXtDcckVE


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 28.Јуни.2014 во 18:42
https://www.youtube.com/watch?v=0Yi-LvnM_5M" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=0Yi-LvnM_5M


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 28.Јуни.2014 во 18:52
https://www.youtube.com/watch?v=nKp0uwiD6uc" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=nKp0uwiD6uc


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 28.Јуни.2014 во 19:08
Барем тука ич не ми кочи.
https://www.youtube.com/watch?v=n_GFN3a0yj0" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=n_GFN3a0yj0


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 29.Јуни.2014 во 22:30
https://www.youtube.com/watch?v=11Q6besFvqg" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=11Q6besFvqg


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 30.Јуни.2014 во 23:40
https://www.youtube.com/watch?v=KgWDYlGvyZk" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=KgWDYlGvyZk


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 01.Јули.2014 во 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=8_ItrjgZXjg" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=8_ItrjgZXjg


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 01.Јули.2014 во 18:33
https://www.youtube.com/watch?v=tBgyKoWPC5Q" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=tBgyKoWPC5Q


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 01.Јули.2014 во 23:59


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 10.Јули.2014 во 14:50
https://www.youtube.com/watch?v=dhoELTrQnGE" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=dhoELTrQnGE


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 11.Јули.2014 во 00:04
https://www.youtube.com/watch?v=hve5oOfnMk8" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=hve5oOfnMk8


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 11.Јули.2014 во 19:35
https://www.youtube.com/watch?v=WN3ME-rgpws" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=WN3ME-rgpws


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 11.Јули.2014 во 23:05
https://www.youtube.com/watch?v=ZzDXU_AcsW8" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=ZzDXU_AcsW8


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 11.Јули.2014 во 23:23
https://www.youtube.com/watch?v=1lXXvUIEy2o" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=1lXXvUIEy2o


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 12.Јули.2014 во 23:54
https://www.youtube.com/watch?v=7vP2hFFV57E" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=7vP2hFFV57E


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 13.Јули.2014 во 00:21
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 13.Јули.2014 во 00:27
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: д4б3
Датум на внесување: 13.Јули.2014 во 00:28


-------------
My way or Go ahead, make my day!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 13.Јули.2014 во 00:48
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 13.Јули.2014 во 13:45
https://www.youtube.com/watch?v=pXSGocWifAg" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=pXSGocWifAg


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 15.Јули.2014 во 11:07


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 15.Јули.2014 во 12:06
https://www.youtube.com/watch?v=8zjQ3PEJD-c" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=8zjQ3PEJD-c


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 15.Јули.2014 во 23:17
https://www.youtube.com/watch?v=4XWYefe9EzI" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=4XWYefe9EzIИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk