Испечати | Затвори го прозорот

Имам парче спортска облека од...

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=23434
Датум на принтање: 17.Април.2021 во 10:53
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Имам парче спортска облека од...
Постирано од: FeaR
Наслов: Имам парче спортска облека од...
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 16:35
Eve nesto za site ljubiteli na brendirana sportska obleka mesto kade mozat da predlozat nekoe parce obleka patiki, trenerki, da kazat sto imaat vo plakarot i to!-------------
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критикаКоментари:
Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 16:35

Nike имам патики. Е на нив душата им ја извадивголема%20насмевка
И едни тренерки што многу си ги сакам. Црни се, ама преееееубавитрепкање

 

 


-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 16:37
da predlozam parceзбунетосттрепкање

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 16:37
љубов


Постирано од: FeaR
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 16:38
inaku najmnogu od site  brendovi nike mi se na najљубов i nema da kazam sto imam плазење


-------------
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика


Постирано од: FeaR
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 16:40
dobar vkus  imas babeда-------------
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика


Постирано од: FeaR
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 16:43
Ferari Puma patiki-------------
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 17:00


i ako si najdam vakvi vo solun odma zemambtw...konecno uspesen upload

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 19:15
 
 
Gi ispogrebav napred od nasite 'super sredeni' ulici...


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 22.Октомври.2010 во 21:28

Blisku do ovie,beli so ciklama

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 23.Октомври.2010 во 15:11
порано не обрнував којзнае какво внимание на квалитетот, битен ми беше квантитетот.... ама откако почна да ме вие реумата си ги купив најк патичињата,... и сум мноооогу задоволна... слични на овие се-------------


Постирано од: DanevS
Датум на внесување: 24.Октомври.2010 во 15:26


Постирано од: DanevS
Датум на внесување: 24.Октомври.2010 во 15:28Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk