Испечати | Затвори го прозорот

Хрватска - Пула

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Македонија и Свет
Име на форумот: Македонци ширум светот
Опис на форумот: Новости и активности на нашинците од сите континенти
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9760
Датум на принтање: 07.Декември.2022 во 04:20
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Хрватска - Пула
Постирано од: miha
Наслов: Хрватска - Пула
Датум на внесување: 13.Октомври.2007 во 16:54
milo mi e sto se ukluciv na forumov. jas ziveam vo pula,ama sum od makedonija (makedonski brod). vamo ja neguvame nasata kultura i tradicia ... ima i drugi makedonci pa si se druzime.

golem pozdrav

p.s. - cekam komentari :)Коментари:
Постирано од: VladimirCHE
Датум на внесување: 13.Октомври.2007 во 16:58

Golemi pozdravi za nasite iselenicite bravo Mihaela mnogu e ubavo toa sto vie ste prodolzile da ja sirite makedonskata kultura vo hrvatska-------------


Постирано од: ...girl...
Датум на внесување: 14.Октомври.2007 во 15:39
bravo....bravo ja isto sum makedonka i ziveam vo hrvatska.mnogu mi je milo sto ja sirite kulturata.


Постирано од: becenevem
Датум на внесување: 14.Октомври.2007 во 16:53
nemojte da go zaboravite proizvostvoto na makedonskoit kaviar

-------------


Постирано од: miha
Датум на внесување: 14.Октомври.2007 во 19:16
ok


Постирано од: Lion
Датум на внесување: 14.Октомври.2007 во 20:14
Originally posted by miha miha напиша:

milo mi e sto se ukluciv na forumov. jas ziveam vo pula,ama sum od makedonija (makedonski brod). vamo ja neguvame nasata kultura i tradicia ... ima i drugi makedonci pa si se druzime.

golem pozdrav

p.s. - cekam komentari :)
 
 
 Dobrodojde Miha  javascript:void%280%29;">thumb_up


-------------
don't smoke and fly, take a bike and ride


Постирано од: MissSexy
Датум на внесување: 20.Октомври.2007 во 22:55
Pozdrav !
Jas bev Pula letoski i mnogu ubavo si pominav , baska bev iznenadena od srdacno gostoprimstvo , kaj luge doma bevme na vino , site bea srdacni i ljubezni.
Taka da dobredojde i ti tuka na forum pa mozi nekogas ke ti vozvratam / vozvratime...


-------------
U never get a second chance to make a first impression


Постирано од: Diki
Датум на внесување: 28.Ноември.2007 во 18:30
i sto ako ziveas u pula, da ne si carica?голема%20насмевка


Постирано од: orlov
Датум на внесување: 29.Ноември.2007 во 00:45
Originally posted by miha miha напиша:

milo mi e sto se ukluciv na forumov. jas ziveam vo pula,ama sum od makedonija (makedonski brod). vamo ja neguvame nasata kultura i tradicia ... ima i drugi makedonci pa si se druzime.

golem pozdrav

p.s. - cekam komentari :)
Уште еден доказ дека не има насекаде низ светот.


-------------
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk