Испечати | Затвори го прозорот

СЛИКИ КАКО БАЈКИ

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Интима
Име на форумот: Љубов
Опис на форумот: Верност, другарство, страст, љубомора, мерак... или се’ заедно?
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6549
Датум на принтање: 13.Јули.2024 во 11:41
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: СЛИКИ КАКО БАЈКИ
Постирано од: Гостин
Наслов: СЛИКИ КАКО БАЈКИ
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:29CITAM CUVSVATA GI IZRAZUVATE SO PESNI;PRIKAZNI;STIHOVI;::::AJ DA PROBAME DA CUVSVTA GI ISKAZEME PREKU SLIKI A SLIKITE DA NAPRAVAT BAJKA
55Коментари:
Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:36-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:38


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:46


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:46-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:48-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:51


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:53-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:54


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 01:58


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:01-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:04


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:05-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:07


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:09-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:11


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:15-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:18


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:20-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:23Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 02:28-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 12:11


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 12:12


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: belichka
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 13:05


Постирано од: soncence
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 14:02


-------------


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 08.Февруари.2007 во 01:12
 EmbarrassedEmbarrassed

-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: KaTeNcE1111
Датум на внесување: 08.Февруари.2007 во 16:38


-------------
You will never get to HEAVEN if you`re scared of gettin HIGH!


Постирано од: ivana_zi
Датум на внесување: 08.Февруари.2007 во 17:19


-------------
Ништо не е таинствено освен за да биде разоткриено, и ништо не е скриено освен за да биде откриено...


Постирано од: soncence
Датум на внесување: 08.Февруари.2007 во 17:41


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 08.Февруари.2007 во 20:11


-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 08.Февруари.2007 во 22:02


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: maja
Датум на внесување: 08.Февруари.2007 во 22:09


-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 02:40


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 02:40


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 02:42


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 02:42


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 02:42


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 02:44


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 02:44


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 13:35


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 13:36


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: DreamGirL
Датум на внесување: 09.Февруари.2007 во 14:19
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

lele big kiss nemas poim kolku mi se sviga slikava...sakav da si ja stavam kako avatar ama nemoze CryCryCry


-------------
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 10.Февруари.2007 во 01:47
Originally posted by babyblue babyblue напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

lele big kiss nemas poim kolku mi se sviga slikava...sakav da si ja stavam kako avatar ama nemoze CryCryCry


Зашто да неможе? Shocked
Јас од аватар ја земав...Confused


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 10.Февруари.2007 во 01:49


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: DreamGirL
Датум на внесување: 10.Февруари.2007 во 02:15
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Originally posted by babyblue babyblue напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

lele big kiss nemas poim kolku mi se sviga slikava...sakav da si ja stavam kako avatar ama nemoze CryCryCry


Зашто да неможе? Shocked
Јас од аватар ја земав...Confused
ja sakav tuka da ja stavam ama ne mi dava oti mn bila golema Confused


-------------
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 10.Февруари.2007 во 02:19
Originally posted by babyblue babyblue напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Originally posted by babyblue babyblue напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

lele big kiss nemas poim kolku mi se sviga slikava...sakav da si ja stavam kako avatar ama nemoze CryCryCry


Зашто да неможе? Shocked
Јас од аватар ја земав...Confused
ja sakav tuka da ja stavam ama ne mi dava oti mn bila golema Confused


Лелееее... Епа ај ќе ја намалам па ќе ти ја пратам по меил утре Wink


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: soncence
Датум на внесување: 11.Февруари.2007 во 10:48
Gothic%20Fairytale:%20%20Red%20Riding%20Hood%20and%20the%20Wolf%20%20by%20Jasmine%20Becket-GriffithGothic%20Fairytale:%20%20Red%20Riding%20Hood%20and%20the%20Wolf%20%20by%20Jasmine%20Becket-Griffith

-------------


Постирано од: soncence
Датум на внесување: 11.Февруари.2007 во 10:59


-------------


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 11.Февруари.2007 во 20:37


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 11.Февруари.2007 во 20:40-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: anakin
Датум на внесување: 11.Февруари.2007 во 20:43-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 11.Февруари.2007 во 21:18


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 11.Февруари.2007 во 22:35
Big%20smileBig%20smileBig%20smile


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 00:06
[


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 00:14-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 00:16-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 00:18


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 00:24-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 00:31


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 00:36
.

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 00:39


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 00:46-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 15:58-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 20:42-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 20:53


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 20:57-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 21:01


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 21:18-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 21:30


Постирано од: DARKDOG
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:00


-------------


Постирано од: DARKDOG
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:01


-------------


Постирано од: DARKDOG
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:05


-------------


Постирано од: DARKDOG
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:07


-------------


Постирано од: DARKDOG
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:08


-------------


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:43-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:48-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:48


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:53-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:56


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Февруари.2007 во 23:59-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 00:05


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 00:11-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 00:19-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 00:22


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 00:27-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 00:36


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 00:42
Cool


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 00:55
Cry


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 16:30-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 16:56


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 17:02
Smile-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 18:13-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 23:01


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 23:06-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 13.Февруари.2007 во 23:12


Постирано од: belichka
Датум на внесување: 14.Февруари.2007 во 00:36


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 14.Февруари.2007 во 03:16


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 14.Февруари.2007 во 03:17


Постирано од: belichka
Датум на внесување: 14.Февруари.2007 во 09:10
http://www.ricksastro.com/DSOs/50_m42_wide_212.jpg">


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 14.Февруари.2007 во 13:38-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk