Испечати | Затвори го прозорот

Во кој клуб вежбате?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6267
Датум на принтање: 24.Мај.2024 во 18:36
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Во кој клуб вежбате?
Постирано од: batt's
Наслов: Во кој клуб вежбате?
Датум на внесување: 13.Јануари.2007 во 15:47
На интернет не може да се најде листа на вежбачки клубови и нивните контакти (телефон или e-mail)

Тука може да го внесете тоа па да имаме нешто како архива на bodybuilding и други вежбачки клубови

uf... zaboraviv da kazam.... napisete i kakov klub e toa.... za kakvo vezbanje:)

-------------Коментари:
Постирано од: batt's
Датум на внесување: 13.Јануари.2007 во 15:50
STRONG - bodybuilding   /   во тафталиџе

070205944
070393731

-------------


Постирано од: zenmaster
Датум на внесување: 13.Јануари.2007 во 20:22
Bushido ____  Veles


Постирано од: nedopirliv
Датум на внесување: 13.Јануари.2007 во 20:59
AS/Aerodrom
 
2455762


Постирано од: zlatko cernobil
Датум на внесување: 19.Март.2007 во 13:39
Atanasovski (kisela voda)kaj gazda Zoki. pozdrav od Patka

-------------
A.Z.


Постирано од: Isis
Датум на внесување: 04.Април.2007 во 12:11
ако некој знае добар клуб во автокоманда нека остави тел. и по можност цена за месечно членство . но исклучиво во автокоманда да е.Big%20smile

-------------


Постирано од: zlatko cernobil
Датум на внесување: 04.Април.2007 во 16:09
vo avto komanda nema veke odamna  Broken%20Heart

-------------
A.Z.


Постирано од: speed
Датум на внесување: 04.Април.2007 во 17:46
vo arm vezbam

-------------
speed


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 10.Април.2007 во 17:49
иначе се знае кај Миле во "Атлета"

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 16.Мај.2007 во 09:59
Energy - prilep , telefon nemam , go zaginav Confused

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Yoker
Датум на внесување: 18.Мај.2007 во 17:30
u kubus

-------------
Ajde da se druzime,ljubov da si pruzime!


Постирано од: Pimp Daddy Manev
Датум на внесување: 03.Јуни.2007 во 21:14
ej abe da ve prasam neso...da ne idel nekoj u karpos 4 u partizan...u taa teretana?ako idel ako znae da mi kaze kolku pari e mesecno ako idam sekoj den...Big%20smile

-------------
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!


Постирано од: NiNa1
Датум на внесување: 11.Септември.2007 во 09:32
Ја на физичко вежбам а у никој клуб.среќа

-------------


Постирано од: orlov
Датум на внесување: 06.Декември.2007 во 18:19
bujincan dojo inace toa e ninjutsu club 

-------------
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              


Постирано од: Tiger
Датум на внесување: 13.Август.2008 во 16:50
Велес-Партизан

-------------


Постирано од: zenmaster
Датум на внесување: 13.Август.2008 во 17:23
Aaa pa mora da se poznavame , jas site gi znam od partizan

-------------
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">


Постирано од: Tiger
Датум на внесување: 13.Август.2008 во 20:44
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Aaa pa mora da se poznavame , jas site gi znam od partizan


може брат може

-------------


Постирано од: zenmaster
Датум на внесување: 13.Август.2008 во 22:39
Originally posted by igreto igreto напиша:

Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Aaa pa mora da se poznavame , jas site gi znam od partizan


може брат може
 
 
Hm...samo da napomenam deka ne poznavam zdrav covek od tamu so isklucok na dvajca postari vezbaci намигнување


-------------
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 13.Август.2008 во 22:40
газење%20од%20смеење фала за информацијата

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: zenmaster
Датум на внесување: 13.Август.2008 во 22:49
Sho se smees ti...плазење
 
 
Ne podnesuvam bilderi od povekje pricini ke , ke bidam kratok .
 

Toa se lugje koi saakat da sportuvaat t.e. imaat zelba ama ne gi biva za nitu  eden sport pa ova im izgleda nekako naj prifatlivo kao ke odam na trening e muabetov.....(mi fali ikona za povrakjanje )

Druga greska e so imaat nekoj omilen del od teloto pr. biceps , triceps i ostanati cepsi   koj go forsiraat  i naj cesto se deformirani a za toa ne se ni svesni .

Vo Veles nema bodibilding instruktor , ne postoi . Site vezbaci se samouki t.e. da ne kazam so .-------------
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 13.Август.2008 во 22:51
голема%20насмевка сдк леееј чоече едно кафе со ти колку би сакала голема%20насмевка


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Zdravko81
Датум на внесување: 13.Август.2008 во 23:50
T-HOME

-------------
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор


Постирано од: Gjoroski
Датум на внесување: 12.Јануари.2009 во 18:47
zenmaster, koristis nik na covek koj obozuva da go oblikuva svoeto telo. A popat, pisuvas zeleni. Ako ne gi sakas bilderite od tebe poznata pricina, ne im davaj dijagnozi. Osven ako ne si lekar, no togas ke moras i terapija da im prepises za lekuvanje.
Jas mrazam luge, koi mrazat drugi luge, a pricinata ne ja znaat koja e.

http://imageshack.us">
Vo drustvo so visitinskiot ZEN. Pee odlicno, fantasticen covek za prireduvanje zabavi.

-------------
http://herkules.com.mk/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=36&Itemid=60 - протеини, гејнери, амино, креатин... Испорака до врата!


Постирано од: Ssssssssssssss
Датум на внесување: 12.Јануари.2009 во 20:16
Vo SexyBody


Постирано од: caki4ka
Датум на внесување: 13.Март.2009 во 18:42
ne sakam da zamaram ali ke moze li nekoj da mi preporaca teretana u centar,ne mozam da najdam niedna dobra


Постирано од: nikolabitola
Датум на внесување: 30.Април.2009 во 02:27
www.fitnesspaljo.com


Постирано од: mikiolo
Датум на внесување: 14.Мај.2009 во 13:08
jas   vezbam 3   god kreatin ,,,protein se zemam go prepora4uvam na site   vo forumof
dobar e.///


Постирано од: nikolabitola
Датум на внесување: 19.Мај.2009 во 00:57
И јас имам земано и протеин и креатин, и не е само да се земи туку да се праша стручен човек пред да се земи, оти јас си напрајв сериозни проблеми со здравјето, така да ако мислите да земате хемија консултирајте се со фитнес тренери.


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 30.Октомври.2009 во 08:08
Bev vo Gladijator, sega sum vo Flex, a od prvi ke vidime kade голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 30.Октомври.2009 во 19:14
ZANA -KLUBголема%20насмевка


Постирано од: riki1899
Датум на внесување: 01.Ноември.2009 во 12:35
VO GLADIJATOR sega veke i malku poveke doteran...:)))


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 01.Ноември.2009 во 12:38
во клуб Маj хаус...голема%20насмевка


Постирано од: DDarko
Датум на внесување: 01.Ноември.2009 во 13:53
Vo klub Astibo!мир

-------------


Постирано од: Gjoroski
Датум на внесување: 01.Ноември.2009 во 21:15
PLAZZA.

-------------
http://herkules.com.mk/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=36&Itemid=60 - протеини, гејнери, амино, креатин... Испорака до врата!


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 02.Ноември.2009 во 17:39
Od denes na mnogu posofisticirano mesto so mnogu pokulturen narod i extra trener голема%20насмевка големо%20гушкање

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: i.ars
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 01:30
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Od denes na mnogu posofisticirano mesto so mnogu pokulturen narod i extra trener голема%20насмевка големо%20гушкање


цената на тоа задоволство?


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 08:33
Kako sto razbrav od trening e 500 den, a za mazi teretana + bazen+ sauna= 6150. Ama ne sum sigurna. Inace zboram za PLAZA голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: riki1899
Датум на внесување: 25.Декември.2009 во 17:44
uste malku vo Gladijator,a zdravje od pocetokot na februari vo noviot bodibilding i fitnes centar ZAFIROV TEAM vo avtokomanda

-------------
    basnata KISELO E GROZJETO sekogash e aktuelna,...dali lisicata uspeala da izlaze nekoj drug osven sebesi?      


Постирано од: ninotopal
Датум на внесување: 17.Јануари.2013 во 14:06
Кој е најпознат и најубав бодибилдинг и фитнес клуб во охрид?Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk