Испечати | Затвори го прозорот

Каков мобилен имате?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Технологија
Име на форумот: Технологија
Опис на форумот: Мобилни тел., DVD плеери, телевизори, mp3 плеери...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5947
Датум на принтање: 23.Октомври.2020 во 23:45
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Каков мобилен имате?
Постирано од: LouWeed
Наслов: Каков мобилен имате?
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 00:30
Каков телефон користете....задоволни ли сте....или имате уште некој подобар у предвид........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLLКоментари:
Постирано од: maja
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 00:38
Користам Nokia 7270.Задоволна сум :)

-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 00:41
Заборавив да кажам дека користам SIEMENS CX65 ....топ баварска машина..........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 25.Ноември.2005 во 09:20
sony ericsson k500i - немам замерки одлично работи , би сакал да има радио


Постирано од: Maro
Датум на внесување: 25.Ноември.2005 во 11:20
Цигла! Нокиа 3650, повеќе го користам како ладно оружје отколку како мобилен

-------------


Постирано од: Ana^^
Датум на внесување: 26.Ноември.2005 во 01:32
Sony ericsson k700i i super e telefonov,2 pati mi padna vo voda i nisto ne mu e uste super raboti

-------------
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!


Постирано од: vatrena
Датум на внесување: 26.Ноември.2005 во 23:34
нокиа 6101

-------------


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 22:36

samsung E 730 i panasonic X 400 мерак ми прави самсунгот, а овој другиов исто така е добар али не како самсунгот-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: Boogie
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 22:48
Имам МОТОРОЛА В3 И МИ ГО ПРАВИ МЕРАКОТ.ДО СЕГА САМО МОТОРОЛА КОРИСТАМ И МИСЛАМ ДЕКА Е НАЈДОБРА ФИРМА ЗА МОБИЛНИ А МОЖЕ И НЕ

-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 05.Декември.2005 во 02:26

До денес користев samsung P400 и бев стварно задоволен... од денес користам nokia 3230...овака ми изгледа добра,по карактеристики супер...за другото ќе видиме, рано е да кажам..-------------


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 11.Декември.2005 во 23:22
najobicen Simens A52....ne sum ljubitel na telefoni...sakam ednostaven i lesen....a mojot e takov i voedno simpaticen na izgled iako e sekojdnevem i go ima sekoj vtor....ama ne bi mozela  da se otkazam od nego....mnogu si go sakam....mozam da go treskam da go mavam i pak da raboti....:))))))

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 11.Декември.2005 во 23:34
eeeeee toa ti e svabska masina.......samo siemens niso drugo.........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Pharaoh
Датум на внесување: 13.Декември.2005 во 18:02
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

Имам МОТОРОЛА В3 И МИ ГО ПРАВИ МЕРАКОТ.ДО СЕГА САМО МОТОРОЛА КОРИСТАМ И МИСЛАМ ДЕКА Е НАЈДОБРА ФИРМА ЗА МОБИЛНИ А МОЖЕ И НЕ
Da ti kazam pravo jas imav nekolku modeli na motorola i od nieden ne sum zadovolen ovaka moze imaat nekoi korisni softverski alatki ama baterijata ime e mnogu slaba i imaat greski vo softverite mnogu sepak tie se telefoni poveke nameneti za americki pazari i za druga mreza ne za ovaa nasata


-------------
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите


Постирано од: joki
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 19:04
i jas imam nokivce ama 2100 mislam deka e, star model ama mnogu mi e simpaticen i si go sakam MNOGU MNOGU(EDNO GUSKALCE ZA MOJOT MOBILEN)

-------------
Точачиња.


Постирано од: ZokiBoSS
Датум на внесување: 20.Јануари.2006 во 18:32
Nokia 8310 .. Супер за на час, си имам слушалки и радиото не троши многу батерии.. Закон

П.С. Кога реков супер за на час, мислев на учениците, а за професорите незнам, тие треба да кажат :D


-------------
That What Doesn't Kill Me, Only Makes Me Stronger..!


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 31.Јануари.2006 во 18:26

 

Zako telefonce!!! Mnogu mi e super!!!-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: majmunPP
Датум на внесување: 31.Јануари.2006 во 22:30
jas imam nokia 6111 super e golem ekran ima


Постирано од: walker_girl
Датум на внесување: 15.Февруари.2006 во 17:48

Super mi e-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 20.Февруари.2006 во 22:11
Jas od skoro SAMSUNG D600 se uste go proucuvam ama kamerceto mu e super 2.0 megapixel


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 01.Април.2006 во 20:15
panasonic vs3

ima ekran strava, 16milioni boji:)

-------------


Постирано од: micevski
Датум на внесување: 02.Април.2006 во 01:38
Sony Ericsson J210 i sega za sega telefonceto je super

-------------
It`s nice to be important but is more important to be nice >>>bRiX<<<


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 02.Април.2006 во 02:40
Motorola V3 go koristam godina dena i mnogu si go sakamSega zemav NOKIA 88 00 ama uste prviot si go koristam

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 02.Април.2006 во 08:44

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Motorola V3 go koristam godina dena i mnogu si go sakamSega zemav NOKIA 88 00 ama uste prviot si go koristam

со здравје да си ги служиш

Sony Ericsson к 700

добар еПостирано од: Eleni
Датум на внесување: 02.Април.2006 во 14:23
Fala

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: The Godfather
Датум на внесување: 29.Април.2006 во 20:11
Jas koristam Sony Ericsson K700i - Super e telefoncevo zasto ima se sto mi treba: mp3,fm radio,kamerata ne e losa....... edino spored mene ima mala memorija - 41mb, inaku e super.

-------------
Paid Tha Cost To Be Da Boss


Постирано од: mishel
Датум на внесување: 30.Април.2006 во 00:46
NOKIA DEFINITIVNO,SEGA JA IMAM 7270 NOKIA FASHON


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 30.Април.2006 во 07:32
motorola v 80

-------------


Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 30.Април.2006 во 22:02
nokia 6280 poklon od mobimak

-------------
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: butel2
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 22:58
сони ериксон К300, супер ми е


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 09.Мај.2006 во 00:45
panasonik, metuzalem

-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 17.Мај.2006 во 13:47
Samsung sgh X640, super mi e, samo sto kamerata nema blic, bezveze...


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 10:36
LG U 8360 prezadovolen sum

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 11:06
Ја веке пишав дека имам Самсунг Д600 и замислете има само една мелодија за пораки и нема опција да ја смениш по глупа работа не сум видела досега толку пари дадов да една проста опција ја нема,мора да идам до мобимак да видам што може да се смени.

-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 11:25
a zasto ne proucavas poveke pred da kupis telefon

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 11:32
епте ми се свиѓаше и камерата му е 2.0 ама мора тоа да може да се среди некако

-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 11:39
a be eve mojot telefon LG sto go zedov ima kamera 1.3 MP gi vadam na kompjuter slikive se dzam a za opcii ubajna sve sve

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 15:48


Сега си го купив пред некој ден!!!
Закон е!!! 512 МБ меморија!!! 2.0 мп камера!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 24.Мај.2006 во 16:10
    

GSM 900/1800/1900
Разговор до 2 часа, Мирување до 200 часа
WAP, EMS, MMS, GPRS class 10, BT, Java
Вградена дигитална камера 1.3 MP
Екран во боја 262к,(128x160 pixsel)
Снимање и гледање на видео клипови
Полифони мелодии,игри
MP3 Player
93x46x22 mm
93g


-------------


Постирано од: Marck
Датум на внесување: 24.Мај.2006 во 23:42
Nokia N70

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 11:35
 sony ericsson 700 i ...od vcera Embarrassed


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 11:42
So zdravje da si go koristis Big smile

-------------


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 11:44
SAMSUNG  E_800    mn mi e zaeban, ama jas si go sakamTongue

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 11:46
Originally posted by SkorpijA SkorpijA напиша:

So zdravje da si go koristis Big smile
ти благодарам !!!Embarrassed да си го купиш тој шо си го посакувашSmile


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 12:06
Делфинче со здравје да си го служиш воното телефонче

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 12:23
Тенкс пајаче мило Smile


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 12:25
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Тенкс пајаче мило [IMG>height=17 alt=Smile src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley1.gif" width=17 align=absMiddle>

        

-------------


Постирано од: xokaido
Датум на внесување: 07.Јуни.2006 во 11:02
Imav motorola....a sega imam Samsung..:)

-------------
The only way to navigate Love
Is to be lost within it
It is neither a beast to be conquered
Nor a thought to be cornered
You are a guest in its presence.Постирано од: maja
Датум на внесување: 06.Јули.2006 во 11:46


Samo nekolku dena go imam, seuste taka receno go ispituvam, ima pregolemi moznosti osobeno sledenje na mundijalot i se okolu nego:)
    NOKIA N92

-------------


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 25.Август.2006 во 15:26
Јас моментално имам Motorola V3 navistina e добар и неверојатно тенок.


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 25.Август.2006 во 15:57
 
Maja kako ke go imas za nekolku dena koga uste ne e izlezen.....  ilii ke otides vo fabrikata ke im go ukrades...osven ako ne mislis na mn podobriot N93 sto e veke izlezen....  http://www.gsmarena.com - www.gsmarena.com


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 25.Август.2006 во 16:16
Ma nemoj znam vajda sto imam

-------------


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 25.Август.2006 во 16:27
Pa ke recam....da ne slucajno imas nokia N93 , a ne N92 ? aj vii poubo

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 25.Август.2006 во 16:29
N 92

-------------


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 25.Август.2006 во 16:30
EPA TAKA KAZI tuuuuuuu.....so zdravje da si go sluzis, pobrzo da go skrsis i nov da ti kupat...

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 25.Август.2006 во 16:34
Originally posted by brmm brmm напиша:

EPA TAKA KAZI tuuuuuuu.....so zdravje da si go sluzis, pobrzo da go skrsis i nov da ti kupat...
Thanks, ama aj ti pofalise bidejki imash jak mobilen ajde de kazi koj model e:))

-------------


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 25.Август.2006 во 16:37
auu ne e jak mojot, ako padne se krsi.... nokia imam, ama nema veze koj model posto ima luge sto nemaat mnogu pari tuka i moze da me pcujat koga ke kazam...vaka aren si e mi vrsi rabota, zvoni mi zvonat... i ke kazam samo deka ima WI-FI i 4GB memorija  a tvojot majus ostarel veke

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 25.Август.2006 во 16:41
Bravo za skromnosta ama so ona sto kaza deka ima WI-FI i 4GB memorija jasno e se :)
mojot mobilen za vo kosh e :))

-------------


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 19.Септември.2006 во 11:01
KAKO VAM VAŠ MOBITEL MOŽE POMOĆI U
IZVANREDNIM SITUACIJAMA


Mada zvuči nevjerovatno, vaš mobilni telefon vam može spasiti život, ili barem živce, u nekim situacijama. Isprintajte i sačuvajte ovu stranicu, nikad se ne zna...

KAKO BILO GDJE U SVIJETU POZVATI HITNU, POLICIJU...

Jedinstveni broj za izvanredne situacije koji se sa mobilnog telefona može pozvati bilo gdje u svijetu je 112. Ukoliko se nađete izvan signala vaše mreže, a u pitanu je izvanredna situacija, pozovite 112 i vaš telefon će tražiti bilo koju postojeću mrežu na mjestu gdje se nalazite. Potom ćete na displeju vidjeti brojeve hitnih službi za područje u kojem ste. Interesantno, broj 112 možete birati čak i kada je tastatura na vašem telefonu zaključana.


KLJUČEVI ZA DALJINSKO OTVARANJE AUTA OSTALI ZAKLJUČANI U AUTU

Ovaj će vam trik jednom možda zatrebati. Ako zaključate ključ od auta u autu, a rezervni ključ imate kod kuće, napravite slijedeće: nekoga tko je u kući sa vašeg mobitela nazovite na njen-njegov mobitel. Vaš mobitel držite 30-tak centimetara od vrata vašeg auta. Osoba u vašoj kući treba držati u ruci ključ vašeg auta blizu mobitela i pritisnuti gumbić za otključavanje. Vaš auto će se otvoriti. Udaljenost uopće nije bitna, važno je samo da na mobitel pozovete osobu kod koje je rezervni daljinski ključ za otvaranje vašeg auta.


SKRIVENA REZERVA U BATERIJI VAŠEG MOBITELA

Zamislite da je baterija vašeg mobitela pri kraju, potreban vam je telefon, a punjač nije kod vas. Nokia telefoni imaju mogućnost rezervne snage baterije. Da biste je aktivirali, ukucajte * 3 3 7 0 # i vaš telefon će imati 50% dopunjenu bateriju. Telefon će ovu rezervu nadoknaditi tokom slijedećeg punjenja baterije.

KAKO POTPUNO ONEMOGUĆITI KORIŠTENJE VAŠEG MOBITELA AKO GA NETKO UKRADE

Prvo morate znati serijski broj vašeg mobitela. Da biste saznali koji je to broj, ukucajte * # 0 6 # i na displeju će se pojaviti 15-cifreni broj. Ovaj broj je jedinstven za vaš aparat. Zapišite taj broj i čuvajte ga na sigurnom. Ako vam netko ukrade telefon, nazovite vašeg operatera, izdiktirajte serijski broj, i operater će moći blokirati vaš telefon, koji će biti potpuno beskoristan čak i ako lopov promijeni sim karticu. Iako vjerovatno nećete dobiti nazad vaš telefon, barem ćete znati da kradljivac od njega nema ništa. Kada bi svi ovako postupalo, daljnje krađe mobitela ne bi imale svrhe.


-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 21.Септември.2006 во 13:59
jas imam motorola v3i dolce gabana i sum prezadovolna od ovoj telefon inaku najmnogu koristam telefoni nokia i lg, mo so ovoj telefon napraviv isklucok

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 21.Септември.2006 во 18:07
inace imam i nokia n93

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: l_dijana
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 14:25
 
  Jas momentalno koristam Motorola V3i i sluzben Panasonic X400. Telefonive se ludnica!!!


-------------
   DIJANA


Постирано од: Emus
Датум на внесување: 03.Октомври.2006 во 11:40

edna cigla da ne kazuvam koja-------------
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 17:40

Sony Ericsson K510i-------------


Постирано од: Dogi
Датум на внесување: 25.Октомври.2006 во 18:37
Originally posted by babyy babyy напиша:


SKRIVENA REZERVA U BATERIJI VAŠEG MOBITELA

Zamislite da je baterija vašeg mobitela pri kraju, potreban vam je telefon, a punjač nije kod vas. Nokia telefoni imaju mogućnost rezervne snage baterije. Da biste je aktivirali, ukucajte * 3 3 7 0 # i vaš telefon će imati 50% dopunjenu bateriju. Telefon će ovu rezervu nadoknaditi tokom slijedećeg punjenja baterije.Ова е сосем погрешно. Погледнете овде или во било кое упатство за нокиа мобилен.

http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies-archive.cfm/592447.html - http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies-archive.cfm/592447.html


-------------
Јас сум мајстор!

http://widget.meebo.com/mm.swf?asMwhdKtFb" rel="nofollow - Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 26.Октомври.2006 во 18:19
Jas ja imam nokia 62 80,super e,a ja imam i Motorolata V3i e nea si ja obozavamBig%20smile

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 26.Октомври.2006 во 18:37
i jas sakav da go kupam nokia 6280 , ama sepak se odluciv za Sony Ericsson K510i 

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 26.Октомври.2006 во 18:59
Si kupiv uste eden od novata kolekcija na nokia l'amor 2 eve i edna slika od mobilniot nokia 7390
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=images-1.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch1">
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=imag-1.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch2">
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=im-1.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch3">


-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 27.Октомври.2006 во 14:19


Jas sega si zedov benq-siemens-sl91


-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: Queen Bitch
Датум на внесување: 04.Ноември.2006 во 19:03
jas a fatam mob v raka i go zapusvamConfused
a sto ubav Samsung imav...Cry


-------------
Don't wory be happy :)


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 04.Ноември.2006 во 19:31
Sony Ericsson W810i. Супер телефонче, чим го видов одма се заљубив и си го купив Big%20smile. Многу ми се свиѓа.....-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: plavu$a
Датум на внесување: 07.Ноември.2006 во 17:40
јас си имам самсунг сгх е350

-------------
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...


Постирано од: maja
Датум на внесување: 07.Ноември.2006 во 18:01
За пристап на интернет користам N70 преку програмот Nokia PC suite, невероватно сум задоволна, пред се поради UMTS i GTRS можностите сто ми ги нуди операторот Vodafone-Omnitel.Во моментот баш користам интернет конекција :)   

-------------


Постирано од: Emus
Датум на внесување: 14.Ноември.2006 во 21:19
Originally posted by Emus Emus напиша:

edna cigla da ne kazuvam koja

 
ај сега ке кажам сименс а70, многу го фрлам кога ке се изнервирам ама трпи, едвај чекам да дојт лето, тогаш ќе ми купет некој поубав за полуматурата
иначе сакам
некој од нокиа ама не знам кој


-------------
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 14.Ноември.2006 во 21:55
Moj predog e benq-siemens-sl91 ili nesto drugo od ponudata na benq-siemens mnogu odlicni modeli imaat i neverojatni opcii. 

-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: plavu$a
Датум на внесување: 03.Декември.2006 во 11:02

јас имам samsung sgh-e350-------------
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...


Постирано од: DreamGirL
Датум на внесување: 03.Декември.2006 во 14:39
ja imam siemens ax72...ne e los..ama e mn dobar od predhodniot so go imaF

-------------
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...


Постирано од: Maro
Датум на внесување: 04.Декември.2006 во 23:50
Sony Ericsson W810 i! Ептен се мислев дали да купам Мобилен без Симбијан операривен систем, ама не згрешив, мобилниов е закон

-------------


Постирано од: dzivdzi
Датум на внесување: 12.Декември.2006 во 23:18
Siemens SL65

-------------
Who needs a heart, when a heart can be broken?


Love the heart that hurts you, but never hurt the heart that loves you...


Постирано од: SURFAC
Датум на внесување: 12.Декември.2006 во 23:21
Hm ne sum imal jas imam Sony Eriksson K500I i imam Nokia N5483F
na nokiata se upravja so prst KISS


-------------
Михаил Мојата чанта


чантата ми тежи точно еден тон
на неа ке зестане комотно и слон
ке се лизне и ќе шизне надвор кога роси
кај да најде еден билдер за да му ја носи.


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 13.Декември.2006 во 21:35
Benq- Siemens sl 91

-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 00:13
Сони Ериксон W810i


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: dalija
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 10:59
SAMSUNG E330

-------------
te sakam goceeeeee


Постирано од: maja
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 11:12
Koristam NOKIA N70 za mobilen internet

-------------


Постирано од: sensei
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 11:37
imam od tie sto se kako cetka za konduri

-------------
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it


Постирано од: Emus
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 18:01
siemens a70

-------------
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.


Постирано од: DreamGirL
Датум на внесување: 15.Декември.2006 во 09:15
siemens ax72

-------------
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...


Постирано од: Mumu
Датум на внесување: 15.Декември.2006 во 13:45
po obicno CX65, ali zemav K750i.....

-------------
THE ONLY WAY TO EXIT>IS GOIN PIECE BY PIECE


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 15.Декември.2006 во 14:00
abe tvojot e bez kredit

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: _AntiChrist_
Датум на внесување: 18.Декември.2006 во 20:45
SonyEricsson W800i

-------------
Свињокол и Смртоствор!


Постирано од: _AntiChrist_
Датум на внесување: 18.Декември.2006 во 20:47
SonyEricsson W800, веке 2 недели го користам супер си трае батерија, лесен за користење итн... претходно користев Нокиа 6630 не бев задоволен од батеријата секој ден ја полнев али оправдано самиот телефон троши многу струја оти екранот му е голем. а пред нокиата користев Самсунг Д600 ми беше глуп во функциите.

-------------
Свињокол и Смртоствор!


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 18.Декември.2006 во 22:36
Originally posted by Maro Maro напиша:

Sony Ericsson W810 i! Ептен се мислев дали да купам Мобилен без Симбијан операривен систем, ама не згрешив, мобилниов е закон


Стварно е... И јас имам таков Big%20smile


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: Mumu
Датум на внесување: 19.Декември.2006 во 09:24
Originally posted by anakin anakin напиша:

abe tvojot e bez kredit


na benzin.....


-------------
THE ONLY WAY TO EXIT>IS GOIN PIECE BY PIECE


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 27.Декември.2006 во 10:32
Имам W800i, а завчера го купив и малиот Sagem My501x, и да ви кажам малиот е звер од телефонче!!! Има 262000 бои 1.3 мега пиксел камера, 32 Мб меморија, слот за мемо картица, МП3, AAC, Видео..........нема што нема!!! 1000 денари на 24 месеци во Германос!!! 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 27.Декември.2006 во 10:38
LG зашто го нема ShockedShocked

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 27.Декември.2006 во 10:39


SAGEM my501x, завчера го земав и лудница е малиов!!!
Инаку имам и SonyEricsson W800i.-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 27.Декември.2006 во 10:42-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: R-C-F
Датум на внесување: 27.Декември.2006 во 11:14
samsung  e  so  najdobar  dizajn

-------------
M O J O T    I Z B O R    E    I S L A M    N E K A    E    I     V A S


Постирано од: The*BeST*
Датум на внесување: 27.Декември.2006 во 16:26
Sony Ericson W550i


-------------
The*BeST*


Постирано од: Krigla
Датум на внесување: 12.Јануари.2007 во 00:07
Simens S45

-------------
Времето е предолго за оние кои чекаат, а прекратко за оние кои се сакаат!


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 12.Јануари.2007 во 00:09
simens taka nesto bese

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.
Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk