Испечати | Затвори го прозорот

Кога сте патувале последен пат и каде?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Патувања...
Опис на форумот: Многу ме нервираат типови кои се фалат дека сакаат патувања. Па добро бе, кој не сака?
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=4207
Датум на принтање: 19.Април.2021 во 15:21
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Кога сте патувале последен пат и каде?
Постирано од: maja_070
Наслов: Кога сте патувале последен пат и каде?
Датум на внесување: 17.Мај.2006 во 17:02
jas vo grcija


-------------
m.vКоментари:
Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 17.Мај.2006 во 17:05
I jas Tongue

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 08:37
На излети секој викенд по разни места Прилеп кокино итн

-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 09:36
germanija....

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 09:42
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

germanija....


pak beshe????


-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 10:01
Originally posted by ivana ivana напиша:


Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

germanija....


pak beshe????

    

lani....

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: blue
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 10:16
охрид Tongue


Постирано од: mende
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 12:43
jas vo skopje

-------------
mbm


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 12:49
вчера ....Охрид - дома............7 саати ....па ти ги продаам автобусите и персоналот на ....,,************,,.........како и да е беше авантура Tongue......200 км , 3 превозни срества, пцујачка идила во градот на Јаболкото Smile, и јавање на див коњ ( читај возенје во едно нешто велеа ,,да ова е автобусот,, )LOL


Постирано од: joki
Датум на внесување: 19.Мај.2006 во 10:11
бев скопје...вчера се вратив...царскооооо...со мини комбе...20 души...напикани...али гитара и расположение...и све е така розевоLOL

-------------
Точачиња.


Постирано од: Stefanos_M
Датум на внесување: 01.Јуни.2006 во 20:10
Во Москва, топ си поминав...

-------------
Per aspera ad astra


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 24.Јуни.2006 во 09:54
Posleden pat bev na patuvane vo Rio za vreme na karnevalot i si pominav super


Постирано од: Queen Bitch
Датум на внесување: 23.Септември.2006 во 20:18
Vo Grcija edna nedela kon krajot na avgust

-------------
Don't wory be happy :)


Постирано од: Julija
Датум на внесување: 23.Септември.2006 во 22:00
Vo Ohrid na krajot na avgust

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 25.Септември.2006 во 15:38
Minatiot vikend SVAJCARIJA

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 25.Септември.2006 во 19:12
utre ke patuvam vo spanija

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 25.Септември.2006 во 19:26
spanija e golema....kade potocno??

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: boli glava
Датум на внесување: 25.Септември.2006 во 19:40
kuba

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 25.Септември.2006 во 19:45
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

spanija e golema....kade potocno??
 
 
se selam vo marbella


-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 08:15
braos.....neka ti e so srekja.......

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 13:25
gracias

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: deni966
Датум на внесување: 27.Септември.2006 во 03:18
MAJAMI- KEY WEST, MEKSIKO-KOZUMEL,JAMAJKA - OCHO RIOS,KAJMANSKI OSTROVI  -GRAND KAJMAN.PRED 6 MESECI I POSLEDNO LONDON PRED MESEC

-------------
SAIL BABY


Постирано од: andjelika
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 01:01
egipet pred meseci


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 29.Септември.2006 во 13:33
Vecer odam za Budva ApproveBig%20smile

-------------


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 02.Октомври.2006 во 22:54
turcija,letovo


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 03.Октомври.2006 во 16:25
pred 2 dena stignav vo Germany....ladno smrznuvacka

-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 03.Октомври.2006 во 20:25
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

pred 2 dena stignav vo Germany....ladno smrznuvacka


a kade u deutschland??

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: preselnica_mk
Датум на внесување: 06.Октомври.2006 во 16:12
Poraka do sexyemma.Jas ziveam vo Mijas Costa, Marbella mie blizu, kade se selis? Inaku od kade si od MKD? Ako sakas, moze da se vidime!
Pisi mi na mailto:preselnica_mk@yahoo.com - preselnica_mk@yahoo.com , ke ti dadam moj broj


-------------
Razmisluvaj pozitivno!!


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 06.Октомври.2006 во 18:33
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

pred 2 dena stignav vo Germany....ladno smrznuvacka


a kade u deutschland??vo Bayreuth , gradot e blisko do Leipzig i do Nurnberg


-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 08.Октомври.2006 во 19:04
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:


Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

pred 2 dena stignav vo Germany....ladno smrznuvacka


a kade u deutschland??
vo Bayreuth , gradot e blisko do Leipzig i do Nurnberg


bayreuth........znam kade e.sum bil nekolku pati tam.....

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 09.Октомври.2006 во 10:58
Vo sabotata bev vo Leipzig na prosetka i si pominav super

-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 09.Октомври.2006 во 11:05
e leipzig e star grad..ali mene istokot nikad ne me povlece....münchen,augsburg,starnberg,garmisch,füssen....toa povise me privlekuvae!!!

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 09.Октомври.2006 во 11:08
Lou ne znam dali e tocno ama cimerkive mi go preporacuvaat Dresden da go vidam, bilo mnogu ubavo , so ambient kako vo Firenca,....ne sum bila tamu, ama imam zelba da otidam
A u plan mi e da idam i vo augsburg, imam edna prijatelka od fakultet tamu.


-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 09.Октомври.2006 во 11:14
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

Lou ne znam dali e tocno ama cimerkive mi go preporacuvaat Dresden da go vidam, bilo mnogu ubavo , so ambient kako vo Firenca,....ne sum bila tamu, ama imam zelba da otidamA u plan mi e da idam i vo augsburg, imam edna prijatelka od fakultet tamu.


DRESDEN...obavezno go posetis....!!!!!

auxburg...hmmmm kakvi sekjavanja iam za gradov...jasno ziveev 28godini na 60km od tam!!!

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 09.Октомври.2006 во 11:26
Znaci Dresden e ubav grad,, fala za sovetoto, ke gledam da go posetam , samo i toj da ne e nekoj star grad ?

-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 09.Октомври.2006 во 11:32
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

Znaci Dresden e ubav grad,, fala za sovetoto, ke gledam da go posetam , samo i toj da ne e nekoj star grad ?


da dresden e star grad...ima katedrala sto bese skoro unistena vo wwII......

isto auxburg e star grad i ima prekrasna okolina....

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 09.Октомври.2006 во 11:42
a vaka da mi kazes, vo skoro vreme da ne se odrzuva nekoja manifestacija vo Germanija ? jas sum avanturist i sakam da prosetam nasekade, barem da ima sto da se vidi.

-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 09.Октомври.2006 во 11:44
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

a vaka da mi kazes, vo skoro vreme da ne se odrzuva nekoja manifestacija vo Germanija ? jas sum avanturist i sakam da prosetam nasekade, barem da ima sto da se vidi.


za zal ne sum informiran!!
ali tam svasta se slucuva i siguren sum deka ke najdes nekoja manifestacija po tvoj vkus....

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 20.Октомври.2006 во 17:27
posleden pat bev vo Dubrovnik. prekrasno mesto

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 14:39
belgrad i novi sad......sta da ti pricam,kad sve znas?Smile


Постирано од: plamenko
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 15:18
dubrovnik i ako se smeta galicnik jance sto e na nasa teritorija:)


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 15:27
imas kuka vo jance?


Постирано од: plamenko
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 15:28
aham majka mi e od tamu:)

imam niva pokraj radika poubavo e tamu:)-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 15:33
LICNI MUABETI PREKU LP!!!!

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: maja
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 15:34
Vo Nassau 15 dena

-------------


Постирано од: l_dijana
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 16:04
 Posleden pat patuvav za Italija na saem za moda. Super beseLOL

-------------
   DIJANA


Постирано од: Puma
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 21:18

Pred dve nedeli bev vo Sofija sluzbenoПостирано од: mikus
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 21:23
Stambol
ama e goleeeeeeeeeeeem 22 miliona uf

-------------
Unidentified Flying Object-- SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba ,neka i taka nee nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 03.Ноември.2006 во 10:06
pred 2 nedeli dojdov vo amekika
minatata nedela ojdov vo vajoming
vcera se vrativ vo new york


-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: maja
Датум на внесување: 03.Ноември.2006 во 13:48
Vecerva ke patuvam za Svajcarija:)

-------------


Постирано од: ivancic
Датум на внесување: 03.Ноември.2006 во 16:27
Bev vo Ungarija

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 03.Ноември.2006 во 18:50
Originally posted by maja maja напиша:

Vecerva ke patuvam za Svajcarija:)
jas sakav da odam ama prilicno mi e rizicno  za nekoj vo moja sostojba znaes za sto zboruvam

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 03.Ноември.2006 во 20:43
Последен пат бев при крај на август у Грција - Порто Карас на Балканијада

-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: Antoaneta
Датум на внесување: 11.Ноември.2006 во 17:34
Minatata nedela na dva dena do Grcija...sluzbeno


Постирано од: eli1
Датум на внесување: 12.Ноември.2006 во 01:00
samo so se vrativ od Limerick (Irska)
 
brrr.....kakvo grozno industriisko mesto....Cry


Постирано од: Македонски
Датум на внесување: 12.Ноември.2006 во 03:00

Здраво ели1 немам мозност многу да патувам а Ирска ми е една од омилените европски земји кажими нешто повеќе. Посебно ме интересира природата. Постирано од: emilija 90
Датум на внесување: 12.Ноември.2006 во 09:32
vcera bev do skopje i nazadLOL

-------------


Постирано од: Emus
Датум на внесување: 12.Ноември.2006 во 12:56
do grcija oktomvrito

-------------
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 24.Ноември.2006 во 16:09
samo sto se vrativ od germanija........ali imav i sea 4 dena skoluvanje vo masinski....

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 10:29
vcera bev vo München i nisto posebno   edinstevno sto mi ostavi vpecatok e Arenata, goleeeeemiot stadion ...Wow navistina izgledase bozenstveno Tongue

iako e golem grad poveke mi se dopagja Nürnberg , nekako poveke se cuvstvuva novogodisnata atmosfera vo Nürnberg otkolku vo München


-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 10:37
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

vcera bev vo München i nisto posebno   edinstevno sto mi ostavi vpecatok e Arenata, goleeeeemiot stadion ...Wow navistina izgledase bozenstveno [IMG]smileys/smiley17.gif" align="absmiddle" alt="Tongue" />iako e golem grad poveke mi se dopagja Nürnberg , nekako poveke se cuvstvuva novogodisnata atmosfera vo Nürnberg otkolku vo München


nuernberg e poznato po atmosferata, plus toa legendarniot weihnachtsmarkt e so godini najpoznatiot novo godisen "bazar"........

ali steta, edna nedela porano i ke pievme zaedno po eden weissbier......

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: dzivdzi
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 11:56
Последен пат бев во Цетиње, Црна Гора и си поминав многу убаво - многу мирен град... И нели со задолжителни прошетки до Будва, Бечичи...

-------------
Who needs a heart, when a heart can be broken?


Love the heart that hurts you, but never hurt the heart that loves you...


Постирано од: l_dijana
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 12:08
 Posleden pat, t.e. vikendov bev do Ohrid onaka na kratko da se izrelaksiram malce i da se vidam so nekoi prijatelcinja.Wink

-------------
   DIJANA


Постирано од: clemclem
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 15:50
pred 3 nedeli vo valensija i barselona i taragona i sidzes

-------------
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 15:56
barca...ludnica grad,pretpostavuvam ddeka super si pomina

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: dalija
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 13:56
GERMANIJA a se spremam sega za Sofija

-------------
te sakam goceeeeee


Постирано од: maja
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 16:57
Posleden pat beshe Svajcarija, od togash ne sum ja napushtila Italija :(

-------------


Постирано од: Maro
Датум на внесување: 17.Декември.2006 во 01:31
Originally posted by maja maja напиша:

Posleden pat beshe Svajcarija, od togash ne sum ja napushtila Italija :(

Ti barem ne ja napustas Italija...Big%20smile. Jas ne ja napustam Makedonijava i Skopjevo dosadnoConfusedConfusedConfused. Posleden pat patuvav do Ohrid, a nadvor do Ungarija


-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 25.Декември.2006 во 10:09
Охрид- Струга - Охрид - Скопје TongueTongueTongue
Колку е убав Охрид накитен м м м м м м
Не сум го видела во такво светло..како Алиса у земји чудеса бев.
Толку што го сакам Охрид само иии ииии иии правев кеде и да се свртиш блеска од сијалички разни..Убавина..EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

Делфинче имаат и бротче од сијалички направеноEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedLOLLOL


ме фати новогодишна еуфорија, шуќур, да не појдев Охрид немаше да знам дека иде нова ГодинаLOLLOLLOLLOL


-------------


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 25.Декември.2006 во 10:35
Originally posted by natalija natalija напиша:

Охрид- Струга - Охрид - Скопје TongueTongueTongue
Колку е убав Охрид накитен м м м м м м
Не сум го видела во такво светло..како Алиса у земји чудеса бев.
Толку што го сакам Охрид само иии ииии иии правев кеде и да се свртиш блеска од сијалички разни..Убавина..EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

Делфинче имаат и бротче од сијалички направеноEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedLOLLOL


ме фати новогодишна еуфорија, шуќур, да не појдев Охрид немаше да знам дека иде нова ГодинаLOLLOLLOLLOL
i kako si pomina aLOLLOLLOLpozdrav milickaTongue

-------------
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 25.Декември.2006 во 10:40
Си поминав прекрасно и уште ме болит грбов од стискање и гмечење и гушкање LOLLOLLOL...Hug
И во Струга си поминав одлично, цел живот ќе паметам како истаив една прекрасна и сакана личност од гаќи кога ме виде нацртана пред неаLOLLOLLOLLOL-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 26.Декември.2006 во 14:42
vikendov za bozik bev vo Regensburg i si pominav pozenstveno, a se sluci i dolgoocekuvanoit baknez od ......hmmmm ljubov Embarrassed

-------------


Постирано од: Valerija 2
Датум на внесување: 26.Декември.2006 во 14:44
Hrvatska na odmor,letovo

-------------
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka


Постирано од: irena
Датум на внесување: 26.Декември.2006 во 14:50
Crna Gora na odmor letovo... Kotor me fascinirase...
Potoa Ohrid i Prespa nasi Embarrassed


-------------
TI I JAS VECEN POVIK I ODGOVOR


Постирано од: maja
Датум на внесување: 28.Декември.2006 во 20:38
Bev vo Valla D'Aosta potochno vo GRANDE PARADISO skijachki centar...sneg, sonce...raj.BESE PREKRASNO

-------------


Постирано од: dzivdzi
Датум на внесување: 28.Декември.2006 во 20:40
Posleden pat bev letoska vo Cetinje, Crna Gora... Posle toa nigde...

-------------
Who needs a heart, when a heart can be broken?


Love the heart that hurts you, but never hurt the heart that loves you...


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 30.Декември.2006 во 09:19
Поздрав од преубавото МАВРОВО!!! WinkWinkWinkWinkWink

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 30.Декември.2006 во 14:39
Во моментов вагата натежнува Big%20smile
Ти доагаш наваму или јас летнувам за Амстердам?!!!Big%20smile
па ке се смениме Big%20smile


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 03.Јануари.2007 во 19:17
Во Грција бев последно пред 2 месеци


-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: najdobra
Датум на внесување: 03.Јануари.2007 во 20:38
Vo Atina mnogu ubavo hihihi pak mi se idi Embarrassed

-------------
Zivot bez strav e patuvanje kon srekata


Постирано од: sensei
Датум на внесување: 04.Јануари.2007 во 15:08
na popova shapka bev za nova godina, i bese soncevo i toplo kako vo prolet.

-------------
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it


Постирано од: Ana_bt
Датум на внесување: 18.Јануари.2007 во 18:43
Posledno bev  Ohrid  pred  1  mesec,a  maj  odam  Monako.Big%20smile


Постирано од: ivana_zi
Датум на внесување: 22.Јануари.2007 во 19:48
Бев во Белград пред 1 недела и беше прекрасно..

-------------
Ништо не е таинствено освен за да биде разоткриено, и ништо не е скриено освен за да биде откриено...


Постирано од: NoraM
Датум на внесување: 23.Јануари.2007 во 08:55
Posledan pat (26.4.06-02.04.06) potuvala sam vo MakedonijaSmile.


Постирано од: Isis
Датум на внесување: 26.Јануари.2007 во 01:25
на марсBig%20smile


Постирано од: Antiqua
Датум на внесување: 06.Февруари.2007 во 22:11
Баш сега сум на патуванје во Германија. Вчера бев во Франкфурт, денес сум во Каизерслаутерн, а утре ќе одам во Манхајм. Супер е тука, само да има малку повеќе сонце уште поубаво ќе биде!Wink

-------------
Veni Vidi Vici


Постирано од: GUOL
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 09:26
more so ne kazuvas a????

-------------
3 MONAT WAR DA LOU KRANK>JETZT SAUFT DA WIADA GOTT SEI DANK!


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 13:41
jas vo petok zaminuvam za Bremen i tamu prodolzuvam so studiite 

-------------


Постирано од: GUOL
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 13:48
opa...ke vidis razlika sea 

-------------
3 MONAT WAR DA LOU KRANK>JETZT SAUFT DA WIADA GOTT SEI DANK!


Постирано од: bajaderam
Датум на внесување: 07.Февруари.2007 во 13:48

WinkПостирано од: maja
Датум на внесување: 08.Февруари.2007 во 18:28
Во Македонија


-------------


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 16.Март.2007 во 18:19
Vo dekemvri na skijanje na Rogla vo Slovenija

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: brza
Датум на внесување: 16.Март.2007 во 19:02
bi patuval jas,..ama,zakluchen e "kafezov",...i toa so poveke braviBig%20smile

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 16.Март.2007 во 19:31
Rezerven kluc Brza,toa mu e majkata!!

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: nade
Датум на внесување: 17.Март.2007 во 10:11

minatata godina vo mart vo Romanija go posetiv zamokot na DarkulaAngryПостирано од: Danielsan
Датум на внесување: 25.Март.2007 во 23:40
...последен пат пред 7-8 дена во Берово ( за Македонија )
 или пред еден месец во  Словенија ...на семинар....(мислам дека зборуваме за -кога последен пат сме патувале и каде ..


Постирано од: аџија
Датум на внесување: 28.Март.2007 во 14:15
маврово... LOLLOLLOL

-------------


Постирано од: belichka
Датум на внесување: 29.Март.2007 во 13:21
shtipEmbarrassed

-------------
Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo


Постирано од: sensei
Датум на внесување: 29.Март.2007 во 13:32
Pred dve-tri nedeli vo Bitola.

-------------
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it


Постирано од: sandrica
Датум на внесување: 29.Март.2007 во 14:19
Na Pelister vo januari.

-------------
Just loveИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk