Испечати | Затвори го прозорот

Ми текна на...

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=3840
Датум на принтање: 01.Октомври.2020 во 10:18
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Ми текна на...
Постирано од: Alekta
Наслов: Ми текна на...
Датум на внесување: 29.Март.2006 во 23:09

za onie koi se cuvstvuvaat nostalgicno....primer jas eve cela vecer se cuvstvuvam nostalgicno i se prisekjam na se so imam pominato so najdobrata drugarka....

mi tekna na edna vecer ko vozevme roleri neprekinato 6 saati go izvozivme CEL grad iii moravme da izletame i nadvor od nego.....zatoa posle nozete mi bea poteceni

mi tekna na edna vecer ko spiev kaj nejze pa jas taa i brat i ostanavme budni do 4 i se gazevme od smeenje....ama NENORMALNO se smeevme  

mi tekna na edna vecer ko pravevme racija niz cel grad za da sobereme pari poso mene za prv pat vo godinata mi se piese nesto alkoholno:)) pa sobravme i otpojke pari i posle ne drmase cela vecer

mi tekna sega skoro ko pievme na peronite na avtobuskata stanica den pred da ja rusat, i posle taka raspolzoeni zaminavme na pica....

lele abe mnogu si ja sakam drugarka miiiiii iako ne e zacleneta na forumov eve edna guska za nea

aj sea vie pisete ko kje vi tekni na nesto so mozda i ne e taka interesno ama so vi znaci i so imate potreba da go napisete....-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....Коментари:
Постирано од: natalija
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 13:41
Ме фака носталгија за пријателите кои не сум ги видела со години... Ми фалат прошетките по Езерото, мирните прошетки по паркот, ми фалат мислите за те*е, кафето со те*е, допирот твој по раката, шепкањето на увцето. Ми фали другарка ми која не сум ја видела цела недела.. Ми фали Охрид, ми фалите вие, ми недостига лудувањето по хотелите, камповите. Мирната морка вода, белите бранчиња што удираат по карпите.. Ми фалат книгите што не умеат да ми ги вратат..Ми фали пола гардероба што внуките ми ја шетаат, ми фали мачорот и неговите лудории. Ми фали славејчето кое ми пееше на прозор. Ми фали месечината и неговиот поглед.. Ми фалат пари да си ја купам колата моја.. Ми фали факањето риба со татко ми.. Ми фалат излетите по планините...Ми недостига најмногу погледот негов со неговите смарагдни очи..гласот, убавината..


-------------


Постирано од: blue
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 14:55

ми фали безгрижноста на студентските денови....Постирано од: pece7475
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 15:09
mene mi falat godinite 2000, 2001, 2002

-------------
I BELONG TO YOU, YOU BELONG TO ME! FOREVER !!!


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 15:09

ја па си мислев арни сте вам ви фалело

пс

и јас ...................ист сум , ми фали..........ама..ке ви кажам.....Постирано од: blue
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 15:11
КАЖЖЖЖЖИИИИИИ ДЕЛФКО ШТО ТИ ФАЛИ


Постирано од: maja
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 15:17
Mi tekna na...edna vecer koga nie cetirite drugarki razgovaravme onaka dolgo vo nokjta, koga bevme tolku silni za se da na napravime bez da razmislime na nesto sto moze da bide.I taka dodeka go vrtevme brojot na Vlado (mislam na Janevski) i razgovarame so nego jas kako "najhrabra" odednash bev malku iznenadena koga go slushnav ona negovoto, pa dojdete shtom sme tolku blisku....nie togash bevme kaj ednata od nas cetirite, a toj samo na 100 metra od nas.I taka "otkacheni" vo nokjta go ispivme site najdobroto kafe kaj Vlado.Togash go zapoznavme, i stvarno toj e edna prekrasna lichnost so golemo srce.:)


Постирано од: Cvekence
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 15:47

mene mi fale daska...

p.s.ne si nesto wow...mislam hellooo...-------------
respect my authoritaaa


Постирано од: angelwings
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 16:22
Mi  fali vnuka mi koja e moeto najmilo nesto a ne mozam da ja gledam cesto , sestra mi  ,majka mi tatko mi , se blizi denot koga pak ke gi vidam i mnogu sum srekna poradi toa.


Постирано од: Carnation
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 16:35
Originally posted by Cvekence Cvekence напиша:

mene mi fale daska...

p.s.ne si nesto wow...mislam hellooo...

izvini a to p.s. na so se odnesvit?-------------
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана


Постирано од: Carnation
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 17:28
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Carnation Carnation напиша:

Originally posted by Cvekence Cvekence напиша:

mene mi fale daska...

p.s.ne si nesto wow...mislam hellooo...

izvini a to p.s. na so se odnesvit?


na tebe sigurno ne

abe znam deka na mene ne,ama na so?-------------
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана


Постирано од: Cvekence
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 18:30
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Carnation Carnation напиша:

Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Carnation Carnation напиша:

Originally posted by Cvekence Cvekence напиша:

mene mi fale daska...

p.s.ne si nesto wow...mislam hellooo...

izvini a to p.s. na so se odnesvit?


na tebe sigurno ne

abe znam deka na mene ne,ama na so?


pa sea na nesto ne mora  da znaes ti se

abe znae ama kuti neka ne kazuva,molim te...-------------
respect my authoritaaa


Постирано од: joki
Датум на внесување: 30.Март.2006 во 20:34
ми текна на една вечер...најуба вечер во мојот живот...кога случајно се најдов кај споменикон...и таму беше...и славеше за нешто шо му е многу важно...и за најголемо чудо се напив вино една голтка...се разбира само за него бече пошо ми реце:ТЕ МОЛАМ ЈОКИ...АЈ ЗА (не можам да кажам пошо ако познајт сличајно...)... и секако дека не можев да речам не...па после си разменав ланчиња со една исто така многу драга личност...па ммојата најомилена пирска убава му ја дадов на...па ми рече да се пресеља таму кај шо живејт тој ...и јас му реков дека не ме оставет од дома...и тој ми рече сдека тој ќе ме чуват...и све беше толку толку...али само дур беше пијан ...веќе утреденда стара приказна...хебига

-------------
Точачиња.


Постирано од: Carnation
Датум на внесување: 01.Април.2006 во 17:48

mi tekna na mojot najdobar drugar od sredna skola so kogo bev telepatski povrzan i na momenti se cudevme kako e to mozno.

sedime jas i toj na prva klupa,a to bese period koga dvajcata mnogu gi slusavme red hot chili peppers i ko so sedevme,bez nikakov znak ili dogovor,istovremeno se svrtevme kaj tie so sedat zad nas i vo ist moment pocnavme da pejme pesna od red hot,potocno stihot bese:"you could do it in the city,you could do it in the zone...." i posle pocnavme:"ej,kopile,abe od kaj znaese deka ke pocnam i jas so to?" i ogromno smeenje posle toa-------------
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 01.Април.2006 во 20:47

mene mi tekna na vecerta ko za prv pat go vidov Carnation    PARDON koga toj mene me vide prv pat      

jako bese zimi se   -------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Queen Bitch
Датум на внесување: 24.Април.2006 во 19:50

mi tekna na edna nok

se obiduvav da aspijam i taka kako so mi e krevetot odma do penjere zraci od polna mesecina pagaa na mojata pernica.se vrativ vo site veceri pominati so... begaj pak ke pocnam da placam

aj helpnete mi...-------------
Don't wory be happy :)


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 24.Април.2006 во 22:25

mi tekna na 14ti fevruari    kolku ubo si go pominav cel den     -------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Април.2006 во 00:08
vcera popladne


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 26.Април.2006 во 00:33

Mi tekna na zurkata na Carl Cox, lani letoto vo Collosseum koga docekavme da izgree sonceto.

Na banjanje vo Ohridsko vo 8 saat od sabajle...

PREKRASNI MOMENTI-------------


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 26.Април.2006 во 02:20
MA MI TEKNA NA MINATATA NOK

-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: brza
Датум на внесување: 26.Април.2006 во 02:23
more,.......podobro da ne mi tekne,................ke mi se stemni,............ozbilno!

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 26.Април.2006 во 08:10
mene denes mi teknuvaat samo ubavi raboti-si vetiv deka nema denes da si se nerviram...mi tekna deka i pomalku citam(od ova internetov..LOL.)pa ke si kupam edna kniga sega-mi ja preporacaaWink

-------------


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 26.Април.2006 во 08:40

Ми текна дека не сум се напил какао утово.-------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 26.Април.2006 во 08:45
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

Ìè òåêíà äåêà íå ñóì ñå íàïèë êàêàî óòîâî.

i mene sega mi tekna na kakaoto...ne ti trebase bas da me potsetuvas...-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Април.2006 во 09:03

Originally posted by beleg beleg напиша:

mene denes mi teknuvaat samo ubavi raboti-si vetiv deka nema denes da si se nerviram...mi tekna deka i pomalku citam(od ova internetov..LOL.)pa ke si kupam edna kniga sega-mi ja preporacaaWink

i da si ja kupis .....Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 29.Април.2006 во 01:06
MAJACry

-------------


Постирано од: joki
Датум на внесување: 02.Мај.2006 во 19:43
ми текна ...вчера како си поминав преубо...си ја сликав лепотицана машка...и вечерта...се видов со милоно...ама на крај ко да се поднаљутивме...ај појќе да не мислам...

-------------
Точачиња.


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 02.Мај.2006 во 21:29
mi tekna na nesto i na nekogoCryi se rastaziv.....

-------------


Постирано од: crni69
Датум на внесување: 02.Мај.2006 во 21:38
nee samo toj nekoj ....nebidi tazna.....razveselise.....


Постирано од: joki
Датум на внесување: 03.Мај.2006 во 19:33
ми текна  на...алекта...летото ко дојде кај споменикон...и ко ме срамеше пред брачед ми...момено не е саглам...јака е немат шо...царица...само уше да се попјавит

-------------
Точачиња.


Постирано од: Мече
Датум на внесување: 03.Мај.2006 во 20:19
Ми текна на едно убаво време кога се беше поинаку...тоа време е веќе далеку зад нас...


Постирано од: nedopirliv
Датум на внесување: 03.Мај.2006 во 21:16

mi tekna na nekoj.......vcera bevme zaedno...a sega e 2000 kilometri daleku od ovde......sakam dase vratiПостирано од: Alekta
Датум на внесување: 07.Мај.2006 во 19:23

lele carica sum    abe joki.....sedi ne em znaes   .....ej joki, ama koga idat braced ti navaka  ermmmm... da si prasam..... 

inace mi tekna na bugarija, ..... pred svadbata ko se sobravme samo nie 4 i ko pievme vodka.......... steta so toa bese za posleden pat onaka da se soberime  mi tekna na svadbata ko se gazev od smeenje, ko igrv ko nezdrava....ko ispiv celo shishe belo vino.......-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 20:08
mi tekna na edna vecer ko bevme so carnation na  pica    i ko mi kaza eden vic, i ko kje ja prevrtev masata od smeenjeeee    ej SRC (od koga ti neam receno vaka) ti tekvit bbe?????     

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: tajci
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 20:14
mi nedostiga minatata sabota koga posleden pat  se vidovme i sega si ........km.dalekuuu


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 21:49
mi tekna na toa kolku se nervirav porano ko bev mala ko Silvester nemase da uspee da go izede Tweety

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 22:09

KAJ ste be ohriganiiii-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 22:14
eto beeeee, a vas prilepcani sto ve nema se gubite, a strumfeta kje ja tepam

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: R!K!
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 22:18

abe alekta od prilep si

 Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 22:18
aaa izgleda nesto okolu ljubovta ima nesto , sim go nema nekoj na forum , gadno e vljuben  ( mene me nemaa oti imam mnogu rabota )

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 22:25

ne od ohrid sum

aaaaa abe strumfeta, maro....i dvajcata gi nema.....-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 22:33
da ne se omazija tamu da ne se ozenija

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 08.Мај.2006 во 22:34
se e mozno

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: joki
Датум на внесување: 14.Мај.2006 во 14:28
ми текна на лето...2003...коа бев во бугарија...во созопол...и си поминав многу јако...а на ова ме потсети justin timberlike-senjorita...ко бевме тамо...беше фреш на мтв...и на секои две минутки ја пушптаја...

-------------
Точачиња.


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 14.Мај.2006 во 16:04
Mi tekna na vcera

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 17.Мај.2006 во 22:54
tekna mi na toa koga pred 7 meseci se registrirav na forumot so nadez deka site clenovi od forumot ke se zblizime, no samo nekoi od clenovite (okolu 8 clenovi) me prifarija vo ova forumsko drustvo...i eve sega bas nekako sum natazena, ama ne znam zosto, ali sepak mnogu i od srce gi pozdravuvam onie clenovi  koi na poseben nacin gi cenam ( si znaat tie koi se )
***************************************************


-------------


Постирано од: Carnation
Датум на внесување: 17.Мај.2006 во 23:03
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

tekna mi na toa koga pred 7 meseci se registrirav na forumot so nadez deka site clenovi od forumot ke se zblizime, no samo nekoi od clenovite (okolu 8 clenovi) me prifarija vo ova forumsko drustvo...i eve sega bas nekako sum natazena, ama ne znam zosto, ali sepak mnogu i od srce gi pozdravuvam onie clenovi  koi na poseben nacin gi cenam ( si znaat tie koi se )
***************************************************
mozda ne sme razmenile  nitu edno lp,ama eve ovde te poaknvam letovo da dojdis ohrid,pa se nadevam deka i jas ke bidam eden od tie so ke gi cenis na poseben nacinSmile


-------------
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 07:15

Mene si mi mila,no i jas se drzam na strana...nekako bev ostro napagana i....ama stvarno sekogas gi citam tvoite postovi.....Tongueeve edno guskanje da ne si taznaHug-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 08:52
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

tekna mi na toa koga pred 7 meseci se registrirav na forumot so nadez deka site clenovi od forumot ke se zblizime, no samo nekoi od clenovite (okolu 8 clenovi) me prifarija vo ova forumsko drustvo...i eve sega bas nekako sum natazena, ama ne znam zosto, ali sepak mnogu i od srce gi pozdravuvam onie clenovi koi na poseben nacin gi cenam ( si znaat tie koi se )***************************************************


      Ајде мила ке ти помине, те гушкам многу и најмногу..

-------------


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 09:04
ми текна што ќе правам денесBig smile

-------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 20:12
girl!!!! ti samo donesi cokolado......pa togas za drugoto ne beri gajle:))))))))))))))))))

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: perinosi
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 20:29
mi tekna na edna devojka shto imavme sex pred 5 dena.


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 18.Мај.2006 во 20:53
mi tekna na veligden......WOW LUDNICA BESE CEL DEN APSOLUTNO CEL DEN OD 12 VECERTA PA NAREDNITE 24 CASA.... 

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 19.Мај.2006 во 12:33

на те*е ми текнаПостирано од: oblachinja
Датум на внесување: 19.Мај.2006 во 18:27

na edna za mene mnogu mila licnost...i za nea  mnogu guski-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 00:23
koja li e taa?

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Carnation
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 02:25
mi tekna na onaj klosaron so me zaeba vecerva za internetotAngry

-------------
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана


Постирано од: maja
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 17:41
Ми текна на минатото лето и на мојот годишен одмор, сепак беше полн со изненадувања :)

-------------


Постирано од: veda
Датум на внесување: 23.Мај.2006 во 01:49
 
Mi tekna deka e docna i deka treba da spijam. Se prisetiv na nokite koi gi delev so tebe-bez fizicki dopir;samo mentalna energija i sega koga ke razmislam jas povtorno mislam na nego-mi tekna da ti kazam deka TE SAKAM...............of mori majko mila kolku sum zaljubena!!!Heart


Постирано од: brza
Датум на внесување: 23.Мај.2006 во 01:58
ne si sama,.....heheheh

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 23.Мај.2006 во 08:45
mi tekna deka cesto tresam glupostiLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

-------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 23.Мај.2006 во 09:12
Се сетив на едно прекрасно место каде што имаше карпи и бранчиња пенливи што удираат пенливо по карпите.. гледајки како морето си игра седев и сега ми текна колку бев спокојна и мирна во мислите..
Вода... не сум ја видела од дамна ме бара плаче по мене, градот ме вика.. Дојди види ме гушни ме, навали се со мојата вода да ти видам лик..

-------------


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 25.Мај.2006 во 19:59

mi tekna na toa kolku golemo dete e tatko mi :))))))-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 25.Мај.2006 во 22:02
A mene mi tekna na majka mi......................i kolku mi nedostasuva...........

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 25.Мај.2006 во 22:52
Originally posted by beleg beleg напиша:

A mene mi tekna na majka mi......................i kolku mi nedostasuva...........
i mene mi tekna na majka mi.
    

-------------


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 18:22
dade i mene mi tekna na tebe, mi tekna na denta ko bese dojdena ovde.....ma na cel den kolku ubavo si pominavmeeeeeeee :)))
I MISSS YOUUUU


-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 18:42
mene mi tekna na vcera

-------------


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 19:18
na edna sredba koja ne izleze kako sto treba...ama i toa e del od zivotot...

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 27.Мај.2006 во 00:18
koga go zapoznav nego

-------------


Постирано од: Мече
Датум на внесување: 27.Мај.2006 во 00:25

Ми текна дека ми останува уште малку пред да се вратам дома-ми текнува на сите луѓе кои ги запознав,сите ситуации кои ги поминав,искуството што го стекнав....ми текнува....засекогаш ќе остане еден дел од мене овде...Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 27.Мај.2006 во 14:04
Originally posted by beleg beleg напиша:

na edna sredba koja ne izleze kako sto treba...ama i toa e del od zivotot...
pak mi tekna na istotoConfused


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 27.Мај.2006 во 16:27
mi tekna koga prv pat sednav da vozam

-------------


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 27.Мај.2006 во 17:14
Abe sredbata ne mi izleguva od glava...........

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 27.Мај.2006 во 17:15
mi tekna na edna prekrasna vecer

-------------


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 27.Мај.2006 во 17:38
mene na los den...

-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 28.Мај.2006 во 01:26
mene nema potreba da mi tekne,..............seushte trae!!

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 28.Мај.2006 во 15:11
i mene mi tekna na los den i losa sredba....

-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 29.Мај.2006 во 00:53
zarem,tolku bilo losho.a?

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 30.Мај.2006 во 00:01
na nesto sto se sluci...ama moze da se popravi.........Big smile

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 30.Мај.2006 во 13:15
Ми текна на една прекрасна личност многу ми недостасува

-------------


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 30.Мај.2006 во 13:30
mi tekna deka treba da jadam, pak Approve

-------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 30.Мај.2006 во 14:33
mi tekna deka ne sum piela kafe od sabajle:)


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 30.Мај.2006 во 16:57
mi tekna na profesorot po fizika :)))))))))))))))))))))))))

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 30.Мај.2006 во 19:17
MI TEKNA NA LANSKIOT ODMOR.....
I VIKENDOV PAK KE OTIDAM NA ISTOTO MESTO


-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 30.Мај.2006 во 19:51

....na edno vreme koga tolku bev opiena od ljubov........Embarrassed-------------


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 25.Јуни.2006 во 11:27
ми текна на средата и на пријатното друштво.....и би сакала да се пофтори

-------------


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 25.Јуни.2006 во 11:53
mi tekna na minatite meseciBig smile ........

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 29.Јуни.2006 во 08:02

мај брадер DisapproveПостирано од: oblachinja
Датум на внесување: 29.Јуни.2006 во 08:42
maj sisterDisapprove

-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 29.Јуни.2006 во 09:05
mi tekna na edna p**ka

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 03.Јули.2006 во 22:18

majka mi i mi e mnogu mnogu zal.....-------------


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 03.Јули.2006 во 22:23
BElEG..sandacetoooooooo, brisi

-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: brza
Датум на внесување: 03.Јули.2006 во 22:33
a,shto ne si "kupite"pogolemi sanduci,be ,.....pa pomalku ke brishete!

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 12.Јули.2006 во 22:31
mi tekna na Cecka i mi nedostasuva...

-------------


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 16.Јули.2006 во 11:09
е и мене ми текна на цецка и на тоа дека сега се брчка во море

-------------


Постирано од: laki
Датум на внесување: 19.Јули.2006 во 23:22
mi tekna na Ljubco kolku bedno.........


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 19.Јули.2006 во 23:55
ми текна на ......Embarrassed

-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 20.Јули.2006 во 00:37
bolje i da ne mi tekne,...ke mi se stemni,iako veke e temno!

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 20.Јули.2006 во 02:36
Mene mi tekna deka treba da ucam...

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: brza
Датум на внесување: 20.Јули.2006 во 02:44
a,mene deka odamna trebashe da si odam!

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert EinsteinИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk