Испечати | Затвори го прозорот

Што сте купиле последен пат?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=3538
Датум на принтање: 03.Март.2021 во 19:23
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Што сте купиле последен пат?
Постирано од: mari20
Наслов: Што сте купиле последен пат?
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 16:56

Што сте купиле последен пат од облека? Јас една блуза и јакна..-------------
mari..sekogas za tebe:)Коментари:
Постирано од: Nelita
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 18:07
Pantoloni pred nekoj den vo kombinacija so bluzicka

-------------
„Чувствувам дека ќе полудам оваа пролет,заради една далечна убавина!“


Постирано од: maja
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 22:06
Фармерки и кратко сукниче

-------------


Постирано од: bubicka
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 12:46
kratka suknja


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 23.Март.2006 во 18:25
Фустанче кратко, блуза прозирна со краток струк, и блузичка со врзување колку да не бидам без ич

-------------


Постирано од: Patnik
Датум на внесување: 23.Март.2006 во 18:49

Ништо од наведеното...последно празнев една парфимерија-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 31.Март.2006 во 17:06
Preterav so nabavkata ama se ' od kaj mene vo butik.Znaci farmerki, suknicinja, fustanchinja, kosula, maichki....


Постирано од: mende
Датум на внесување: 01.Април.2006 во 13:39
jas si kupiv farmerki

-------------
mbm


Постирано од: simonce*
Датум на внесување: 02.Април.2006 во 11:45

si go smeniv mobilniot:)-------------


Постирано од: Patnik
Датум на внесување: 02.Април.2006 во 14:49
Последен пат си купив патики...си ги сакам мноооооогуууу.

-------------


Постирано од: girl
Датум на внесување: 03.Април.2006 во 16:52
posleden pat si kupih patiki,farmerki i edna potenka majca

-------------
I'm the BEST!


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 15.Април.2006 во 13:10
очила за сонце ....не се двојам засега од нив


Постирано од: nindza
Датум на внесување: 17.Април.2006 во 17:22
hulahopki....crni... nindza e majstor na maskiranjeto zatoa e nindza

-------------
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata


Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 17.Април.2006 во 18:21

Bokserici, nekoj letni maici i intimen vesПостирано од: oblachinja
Датум на внесување: 20.Април.2006 во 09:02
cevli si kupiv i toa vcera a denes ke si kupam farmerki...

-------------


Постирано од: весна
Датум на внесување: 20.Април.2006 во 11:07
Corapi od golden point,ama so feler mi gi prodale pa denes ke odam da gi reklamiram.Povise pari za taksi ke dadam ama toa e.


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 21.Април.2006 во 02:38
Denes si kupiv 4 fustancija..otide platata ama super se

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Клементина
Датум на внесување: 21.Април.2006 во 17:04
чорапчиња од зелено пазарче

-------------
precious..


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 21.Април.2006 во 18:18
Кратки сукњички 3, чевли и сандали, 2 блузи со кртатки ракави, 2 хаљинчиња,3 пара пантолони, 3 блузи со ликра. Туш за очи, сјај за усни...
уф се изнтрошив ама вредеше задоволството...

-------------


Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 21.Април.2006 во 20:17

Ne vnimavam na trosokot zs mozam da si pruzam sve, kao i uvek bez nekoe partalce ne se vrakam doma ali sea kupiv sukna i toa do kolena neso so nezna cipka kosta ali jako mi stoi-------------
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 21.Април.2006 во 20:34
konduri

-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: antonijo
Датум на внесување: 29.Април.2006 во 01:05
ne se sekavam sekogas kupuvam po nesto...


Постирано од: maja
Датум на внесување: 19.Мај.2006 во 15:17
Letna obleka...sama si ja nabaviv :))

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 19.Мај.2006 во 15:31

кошула .....вчераПостирано од: natalija
Датум на внесување: 19.Мај.2006 во 15:58
летни сандали кломпи, комплет од сукњичка со маица летни и една ташна

-------------


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 19.Мај.2006 во 18:16
pantaloncinja i farmercinja kapri....vcera

-------------


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 15.Јуни.2006 во 12:46
Епа утрово бев вредна и си купив 3 маички,ташна,2 прслучиња,1 чевличиња и 1 чорапчиња

-------------


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 15.Јуни.2006 во 13:04
sega se vrativ od shoping..da ne se sretnavme nekade so bosabLOL

-------------


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 15.Јуни.2006 во 13:10
si kupiv jogurtce Clown

-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: WORHOL
Датум на внесување: 15.Јуни.2006 во 13:14
..DVA GRKLANI..MMMMMM


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 15.Јуни.2006 во 13:22
Zadni amortizeri za golfot, i komplet izduven sistem(brmBrm)

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 15.Јуни.2006 во 13:48
mmmm.........Koka-kola light?!

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: v i v i
Датум на внесување: 15.Јуни.2006 во 13:49
suknjice i cipkasto maice........

-------------
tuka nekade....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 15.Јуни.2006 во 13:55
aaaaaaaaaaaaaaa.......za obleka se zbori? Letno bolero i edno 20 komada tangi...

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 16.Јуни.2006 во 12:20
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

Zadni amortizeri za golfot, i komplet izduven sistem(brmBrm)
 
Gledam jas, vecer nesto ke brci vo Aerodrom okolu Downunder


Постирано од: maja
Датум на внесување: 16.Јуни.2006 во 13:50
Mojata rabota e takva sto od "partalcinja" mi e preku glava...no sepak sakam da kupam nesto sto nemam kaj mene:))

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 16.Јуни.2006 во 14:32
кокакола и ми се падна топка

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 24.Јуни.2006 во 15:05
Posledno si kupis edni kratki pantaloncina, kostum za kapene i debelo plativ za niv


Постирано од: angelwings
Датум на внесување: 24.Јуни.2006 во 15:20
pantaloni i apostolki

-------------


Постирано од: mishel
Датум на внесување: 25.Јуни.2006 во 00:17
KOSULA OD KARA !


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 30.Јуни.2006 во 19:37
Купачи од Lisca

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: ivancic
Датум на внесување: 30.Јуни.2006 во 19:42
si kupiv denes mornrska maicka i lla kais od biseri

-------------


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 01.Јули.2006 во 14:08
Bermudi, maslinesti.


Постирано од: angelwings
Датум на внесување: 01.Јули.2006 во 16:08
блуза и парфем од рамстор

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 07.Јули.2006 во 08:22
novi kupaki na Pompea , odlicni


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 07.Јули.2006 во 08:27
cigari hi hi hi

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 13.Јули.2006 во 18:08
Kupaci

-------------


Постирано од: angelwings
Датум на внесување: 13.Јули.2006 во 18:17
TASNA,APOSTOLKI I GAKI

-------------


Постирано од: mishel
Датум на внесување: 14.Јули.2006 во 23:06
BUDILNIK


Постирано од: ivancic
Датум на внесување: 16.Јули.2006 во 17:29
Cokolado

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 16.Јули.2006 во 21:37
Eden fustan i Sampon za kosa

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 17.Јули.2006 во 10:14
STR8     GRAPHITE


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 20.Јули.2006 во 22:12
Dolna obleka i sandali

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 20.Јули.2006 во 22:15
Rozeva tanga. Ic ne mi se sviga. Trebase crvena da si zemam..


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 20.Јули.2006 во 23:00
Originally posted by Dana Dana напиша:

Rozeva tanga. Ic ne mi se sviga. Trebase crvena da si zemam..
 
Ti rozeva jas crvena


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 22.Јули.2006 во 13:34
Ja zemav i crvenata Tongue 


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 28.Јули.2006 во 18:57
Црна сукња и розеви сандали

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 29.Јули.2006 во 18:03
Crna pamucna tanga. I zelena maicka, so nekoi glupavi karneri...


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 31.Јули.2006 во 10:07
si kupiv mnogu jaki oruzja od bugarija , ama se rebrev na vrakanje da ne mi gi fatat na carina

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 31.Јули.2006 во 10:12
Какви оружја ладни или топли?

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 31.Јули.2006 во 10:22
ladni , razbira se , toplo imam , zedov boksiraci nozevi i palki

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Dupcek
Датум на внесување: 31.Јули.2006 во 10:35
k*rtoni


Постирано од: bejbi
Датум на внесување: 31.Јули.2006 во 13:41
Мастики... и тоа AIRWAVES ACTIVE..... прекрасно..... а пред тоа Де*еЛО се нацртав пари во oriflame.... е тоа ти е... сакам да се **** ама неќам да ми влези.... како и сите ние... нели??? кога е shopping во прашање.........

-------------
              


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 31.Јули.2006 во 13:49
so sum kupil......WEED!!!!

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 31.Јули.2006 во 15:04
 good for you men , are you happy

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: sweety13
Датум на внесување: 31.Јули.2006 во 15:24
DIOR maskara sjaj i neseser
se oprciv 5000


Постирано од: Pravoslavie
Датум на внесување: 31.Јули.2006 во 16:25
Едно од последно купените нешта: книга ’Нема Спасение надвор од Црквата’ од Манастирот Острог во Црна Гора

-------------
Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот http://forum.idividi.com.mk/forum_topics.asp?FID=100 - Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 05.Август.2006 во 21:00
моето најслатко муже ме частеше неколку стварно добри крпчиња!

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: maja
Датум на внесување: 07.Август.2006 во 13:43
Sandali, tashnicka

-------------


Постирано од: angelwings
Датум на внесување: 07.Август.2006 во 13:50
obetki mnogu mi se ubavi

-------------


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Август.2006 во 18:26
Сандали

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: ohriganka
Датум на внесување: 07.Август.2006 во 19:13
fustance za na svadba


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 07.Август.2006 во 23:03
ubavo da si pomines!
seksi sandalcinja si kupiv sabajleto!


-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: maja
Датум на внесување: 08.Август.2006 во 12:56
Nisto bash denes ne sum kupila a i nekako nemam ideja sto mi nedostasuva.Mislam deka zavrsiv so letna garderoba, a so novata narachka vo septemvri mmm ke ima mnogu novo i vo trend :)

-------------


Постирано од: angelwings
Датум на внесување: 08.Август.2006 во 13:34

si kupiv patiki-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 14.Август.2006 во 22:14
seksi gakichki

-------------


Постирано од: snegulka
Датум на внесување: 02.Септември.2006 во 18:16
пантолони

-------------
http://www.glitter-graphics.com">


Постирано од: joki
Датум на внесување: 14.Септември.2006 во 14:42
...бев на генерален шопинг...и си ја дополнав гардеробата со еден пар машки фармерки(али јаки се)LOLLOLLOL, едни маслинести пантолони(сомотски)...црна блузичка со нешо жолто околу вратот...и еден сивкаст дуксер...прекрасен је...Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 14.Септември.2006 во 14:44
Parfem...Light Blue

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: maja
Датум на внесување: 14.Септември.2006 во 14:49
Ja obnoviv celata esenska garderoba so novi modeli

-------------


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 15.Септември.2006 во 19:22
Pantaloni.....mnoooogu se ubavi Big%20smile

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 15.Септември.2006 во 19:25
Samo shminki kupuvam

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: maja
Датум на внесување: 16.Септември.2006 во 11:23
Se toa sto mi treba okolu vencavkata

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 16.Септември.2006 во 13:34
Pantaloni...WoOoW grom se pantalonite Tongue

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 01.Октомври.2006 во 16:08
od kaj da pocnam
2 para patiki,
kondurcina,
essenska garderoba,
malku nakit(moze da se recit malku poveke)Big%20smile
gaki,
rabotnata uniforma
malku mebel za vo kukata
se na se premnogu pari


-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: ivancic
Датум на внесување: 01.Октомври.2006 во 16:32
Farba eve denes se farbav pak

-------------


Постирано од: snegulka
Датум на внесување: 03.Октомври.2006 во 20:34
фармерки и кондурки

-------------
http://www.glitter-graphics.com">


Постирано од: Emus
Датум на внесување: 03.Октомври.2006 во 20:37
paticina


Постирано од: Betty
Датум на внесување: 05.Октомври.2006 во 23:42
farmerka i tekses palto (bolero) i taa kombihacija so seksi bluzice e mnogu jaka 

-------------
Vistinskiot prijatel e onoj koj te drzi za raka a ti go dopira srceto


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 06.Октомври.2006 во 09:03
edno bolero i edno bluzice

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: MisIca*
Датум на внесување: 06.Октомври.2006 во 11:20
Dukcer i patiki


Постирано од: plamenko
Датум на внесување: 06.Октомври.2006 во 12:14
sportski duh:)
:)
jakna


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 06.Октомври.2006 во 13:48

Mala emotivna kriza i napraviv celosno obnovuvanje na garderobata i dva para chizmiBig%20smile-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: rebeka
Датум на внесување: 06.Октомври.2006 во 17:08

PANTALONI PATIKI KONDURI CIZMI BLUZONI KOSULI JAKNA,DOAGA ESEN JA OBNOVIV GARDEROBATA.-------------

mnjkl


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 07.Октомври.2006 во 03:19
stikli,pantaloni i patiki


Постирано од: boli glava
Датум на внесување: 07.Октомври.2006 во 03:24
Si bev u Nis i od saneri si kupiv top garderoba firmirana,za djabe pari!

-------------


Постирано од: chuchuliga
Датум на внесување: 15.Октомври.2006 во 00:34
Зимски кожен ѓубретарец и прекрасни зимски кондурчиња


Постирано од: bone
Датум на внесување: 15.Октомври.2006 во 07:02
 ...ДАСКА...Tongue

-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 16.Октомври.2006 во 21:12
Ebani salonki od 11 ili 12 sm na koi ne mozam da stojam podolgo od 3 casa.

-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: maja
Датум на внесување: 09.Јануари.2007 во 21:35
Vcera po nabavki bev a i utre isto me ceka, si "kupiv" somotski crni pantaloni koi se so predni dzebovi i strasovi mali koi formiraat peperutka, eden dukser od kratkite izvezan so cvetovi i dve bluzicki

-------------Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk