Испечати | Затвори го прозорот

5 причини зошто сте уморни

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Медицина
Опис на форумот: Болести и лекови, алтернативци, превенција...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=31644
Датум на принтање: 19.Јуни.2024 во 18:26
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: 5 причини зошто сте уморни
Постирано од: pajser
Наслов: 5 причини зошто сте уморни
Датум на внесување: 19.Јануари.2024 во 15:12
5 причини зошто сте постојано уморни

Речиси сите во денешно време се чувствуваат уморно. И не само понекогаш, така е цело време. Без оглед на тоа колку кофеин пиете или колку спиете, ако сте како повеќето луѓе, едноставно не можете да се ослободите од оваа постојана состојба на замор. И иако има многу повеќе загадувачи во нашата средина и нивото на тестостерон опаѓа деценија по деценија, вашите енергетски нивоа сè уште се речиси целосно под ваша контрола и не треба да се чувствувате исцрпени секој ден.-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontroliranaИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk