Испечати | Затвори го прозорот

Продолжен рокот на личните карти и после Февруари

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Македонија и Свет
Име на форумот: Право
Опис на форумот: Tолкување и коментирање закони, правни совети, судска практика
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=31636
Датум на принтање: 19.Јуни.2024 во 18:30
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Продолжен рокот на личните карти и после Февруари
Постирано од: pajser
Наслов: Продолжен рокот на личните карти и после Февруари
Датум на внесување: 16.Јануари.2024 во 11:55
http://press24.mk/mvr-go-prodolzhi-rokot-lichnite-karti-doma-kje-mozhat-da-se-koristat-i-po-13-fevruari

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontroliranaИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk