Испечати | Затвори го прозорот

Во Ташкент се одржа парада на коњи

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Патувања...
Опис на форумот: Многу ме нервираат типови кои се фалат дека сакаат патувања. Па добро бе, кој не сака?
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=31631
Датум на принтање: 25.Јуни.2024 во 21:15
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Во Ташкент се одржа парада на коњи
Постирано од: вован1
Наслов: Во Ташкент се одржа парада на коњи
Датум на внесување: 26.Март.2023 во 15:27

https://www.youtube.com/watch?v=tKajpqUK4ts" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=tKajpqUK4ts

-------------
http://1917.gq/jy/jyindex.htmКоментари:
Постирано од: pajser
Датум на внесување: 26.Март.2023 во 20:45
[IMG=htts://youtube.com/shorts/uTMtpvLd-o4?feature=share" rel="nofollow]http://youtube.com/shorts/uTMtpvLd-o4?feature=share[/IMG]

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 26.Март.2023 во 20:55
[IMG]https://youtube.com/shorts/uTMtpvLd-o4?feature=share/IMG]

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontroliranaИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk