Испечати | Затвори го прозорот

SEXY SHOP

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Интима
Име на форумот: Секс
Опис на форумот: Неисцрпна, најчитана... најжешка тема...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2869
Датум на принтање: 17.Јули.2024 во 15:35
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: SEXY SHOP
Постирано од: batt's
Наслов: SEXY SHOP
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 15:35
Дали сте биле во SEXY SHOP?
Сте купиле нешто или само сте разгледувале?
А ви било или ви е срам да влезете таму?

-------------Коментари:
Постирано од: mende
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 15:42
ne sum bil a sakam da odam da razgledam a poslem ke se odlucam dali ke kupam nesto ili ne??

-------------
mbm


Постирано од: Pravoslavie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 15:51

Никако и нема да влезам! Не поради срам туку поради непотребност на сексуални помагала, списанија, облеки... бљак

Убавината на интимниот однос меѓу маж и жена е во природното практикување а не вештачки создаденото. Нема ништо поубаво од женското тело, неосквернето од оние гнасотии што ги има во sexy shop. Нема ништо поубаво од редење бакнежи од глава до пети на голото женско тело. (зборувам како машко). Не гласам за секс, гласам за она нешто кое се нарекува ’водење љубов’. Не сакам односот во кревет да се сведе на чиста и груба физика или скраја да е ’садомазохизам’, туку да има чувства, љубов, доживување на партнерот, нежност... а за ова не е потребно ништо од sexy shop, зашто се’ што ми треба имам на мене и во мене - во душата-------------
Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот http://forum.idividi.com.mk/forum_topics.asp?FID=100 - Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!


Постирано од: maja
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 16:06
Сум, влегла во секси шоп, не поради потребата ,меѓутоа сакав да разгледам, зашто да не.Не значи ако влезам во секси шоп дека сум перверзна и дека намерата ми била да земам некое помагало.


-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 16:20
Pa i da zemes pomagalo, toa e pomagalo- nisto loso..., jas ne sum vlegol- ne mi trebalo pomagalo, si imam alat  

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 16:42
Па не мора такво помагало кое го имаш........имаш што ти душа сака , мислам ако посака.
Не сум имала потреба од помагала па затоа и не купив :))

-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 16:47
Da de, znam se kakvi pomagala ima... ama i jas nemav potreba, dovolno mi e ova sto si imam..  + toa sakam prirodni stvari a ne plasticni

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 16:48
Да секој сака да има природен секс, од него нема ништо подобро :)

-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 16:51

Da be... ima banani-karstavici.. zs da se kupuva plastika-vibratori.. sve ima prirodno-------------


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:05
Prirodno......mmmmmmmmmm.Em se zadovolis em si kasnes po malku.


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:17
Ti da si kasnes.. bljak.. ja nejkum

-------------


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:19
Aj sega bljak.Sto ne priznaes daka ti se dopaga.


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:21
beaj , nejkum... ja poveke sum za sladoled-da lizam...   sakash ?

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:22
Originally posted by engie engie напиша:

Aj sega bljak.Sto ne priznaes daka ti se dopaga.


Bejb pored mene ziv ti sexy shop baras!!! Abe jas sum ti site pomagala vo edno!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:24
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

Aj sega bljak.Sto ne priznaes daka ti se dopaga.


Bejb pored mene ziv ti sexy shop baras!!! Abe jas sum ti site pomagala vo edno!!!
aaaa hahaha me iznasmea... a si Orbitrek ? ona za vezbanje ko tocak so e? ili pa secko- za seckanje salati..  ( bez navreda-se zezav )

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:26
Originally posted by brmm brmm напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

Aj sega bljak.Sto ne priznaes daka ti se dopaga.


Bejb pored mene ziv ti sexy shop baras!!! Abe jas sum ti site pomagala vo edno!!!
aaaa hahaha me iznasmea... a si Orbitrek ? ona za vezbanje ko tocak so e? ili pa secko- za seckanje salati..  ( bez navreda-se zezav )


Nemas gajle drugarce furaj!!! Abe jas sum multifunctional, samo ne me teraj da peram!!! Ke peam ama ne peram!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:27

Ne baram jas sexy shop jas sum poveke od zadovolna so mojot mil Sarko.Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:31
Originally posted by engie engie напиша:

Ne baram jas sexy shop jas sum poveke od zadovolna so mojot mil Sarko.Taka bejb!!! Kazi deka sarko ne lae samo ape!!! Ama kako ape e rabotata!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:33
Epa so cekate de... ajde sakam kum da bidam... ( crnogorski )  xi xi xi

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:35
Originally posted by brmm brmm напиша:

Epa so cekate de... ajde sakam kum da bidam... ( crnogorski )  xi xi xi


Se se samo crnogorski ne baraj!!! Niti eskimski gostin da mi bides!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:36
hahah ... abe cek , ako saka nevestata crnogorski da bidam?  ee pa ti sea so drugarce li ke se karas za zena? ne zezaj...

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 17:40
Originally posted by brmm brmm напиша:

hahah ... abe cek , ako saka nevestata crnogorski da bidam?  ee pa ti sea so drugarce li ke se karas za zena? ne zezaj...


Ke ja prasas nejze!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:07
Nevestooooooo    kazi nestoo...da ili ne

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:08
Originally posted by brmm brmm напиша:

Nevestooooooo    kazi nestoo...da ili ne

Nevestata otide da zamie malku ciniite po doma!!! Ke se vrati kaj da e!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: maja
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:11
Јас не сум таа невеста што ја барате :)) Но до каде е СЕКСИ ШОПОТ

-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:14
Originally posted by maja maja напиша:

Јас не сум таа невеста што ја барате :)) Но до каде е СЕКСИ ШОПОТ


Se soglasivme, deka ne e potreben sexy shop koga jas sum tuka!!! Site pomagala vo edno, duri i vo kujna pomagalo!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:16
Ne e problem  NRGMKD  ima nevesta.. .JA NEAM... saks ti NRGMKD kum da mi bides a Maja nevesta ?...

-------------


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:20
E na tolku zeni vie ze edna ke se iskarata.Tuku vo prasanje ne e bilo koja tuka nasata Engie taka da opravdano e,slobodno prodolzeteNazad na temata Sexy shop.Sum bila ovde vo LOndon i imam razlicni vpecatoci.Vo prviot(Engie e vo LOndon pa moze,se naoga na Leicester Square)Uzas, takva nekoja dupka,zatemneta i nikakva bese taka vulgarna sto nikogas poveke nema da vlezam.Od druga strana se onie Sexy Shopovi koi se naogaat vo najskapite delovi na LOdon i taka se sredeni sto lugeto nemaat nikakvi kompleksi da vlezat i da razgledaat (i ako im treba nesto da kupat)bez da se osekaat deka pravat kriminalno deloIma nekolku poznati iminja Ann Summers ili Agent Provocateur koi so godini se zanimavaat so toa i imaat se pocnuvajki od prekrasen izbor na dolna obleka.Taka da ja sum stalen posetitelOvde lugeto malku razlicno gledaat na tie raboti duri i najpoznatiot lanec na apteki Boots pocna so prodazba na seksualno pomagala,taka da lugeto mozat da kupat i od tamu

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:22
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

E na tolku zeni vie ze edna ke se iskarata.Tuku vo prasanje ne e bilo koja tuka nasata Engie taka da opravdano e,slobodno prodolzeteNazad na temata Sexy shop.Sum bila ovde vo LOndon i imam razlicni vpecatoci.Vo prviot(Engie e vo LOndon pa moze,se naoga na Leicester Square)Uzas, takva nekoja dupka,zatemneta i nikakva bese taka vulgarna sto nikogas poveke nema da vlezam.Od druga strana se onie Sexy Shopovi koi se naogaat vo najskapite delovi na LOdon i taka se sredeni sto lugeto nemaat nikakvi kompleksi da vlezat i da razgledaat (i ako im treba nesto da kupat)bez da se osekaat deka pravat kriminalno deloIma nekolku poznati iminja Ann Summers ili Agent Provocateur koi so godini se zanimavaat so toa i imaat se pocnuvajki od prekrasen izbor na dolna obleka.Taka da ja sum stalen posetitelOvde lugeto malku razlicno gledaat na tie raboti duri i najpoznatiot lanec na apteki Boots pocna so prodazba na seksualno pomagala,taka da lugeto mozat da kupat i od tamu


Bejbi mi stvaras zelba i jas sega da dojdam tamu i zaedno da si posetime nekoj od tie sexy shopovi!!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:30

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

E na tolku zeni vie ze edna ke se iskarata.Tuku vo prasanje ne e bilo koja tuka nasata Engie taka da opravdano e,slobodno prodolzeteNazad na temata Sexy shop.Sum bila ovde vo LOndon i imam razlicni vpecatoci.Vo prviot(Engie e vo LOndon pa moze,se naoga na Leicester Square)Uzas, takva nekoja dupka,zatemneta i nikakva bese taka vulgarna sto nikogas poveke nema da vlezam.Od druga strana se onie Sexy Shopovi koi se naogaat vo najskapite delovi na LOdon i taka se sredeni sto lugeto nemaat nikakvi kompleksi da vlezat i da razgledaat (i ako im treba nesto da kupat)bez da se osekaat deka pravat kriminalno deloIma nekolku poznati iminja Ann Summers ili Agent Provocateur koi so godini se zanimavaat so toa i imaat se pocnuvajki od prekrasen izbor na dolna obleka.Taka da ja sum stalen posetitelOvde lugeto malku razlicno gledaat na tie raboti duri i najpoznatiot lanec na apteki Boots pocna so prodazba na seksualno pomagala,taka da lugeto mozat da kupat i od tamu


Bejbi mi stvaras zelba i jas sega da dojdam tamu i zaedno da si posetime nekoj od tie sexy shopovi!!!!

Ajde ke te ostavam tebe ti da mi go biras dolniot veshpa moze i ke probame kako ke stoi-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:32
Ja ke ja zeam angie...mene ona da mi go odbira dolniot ves-bez goren se razbira ( da ne ne se razbereme ) ... pa i ke go  probame

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:34
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

E na tolku zeni vie ze edna ke se iskarata.Tuku vo prasanje ne e bilo koja tuka nasata Engie taka da opravdano e,slobodno prodolzeteNazad na temata Sexy shop.Sum bila ovde vo LOndon i imam razlicni vpecatoci.Vo prviot(Engie e vo LOndon pa moze,se naoga na Leicester Square)Uzas, takva nekoja dupka,zatemneta i nikakva bese taka vulgarna sto nikogas poveke nema da vlezam.Od druga strana se onie Sexy Shopovi koi se naogaat vo najskapite delovi na LOdon i taka se sredeni sto lugeto nemaat nikakvi kompleksi da vlezat i da razgledaat (i ako im treba nesto da kupat)bez da se osekaat deka pravat kriminalno deloIma nekolku poznati iminja Ann Summers ili Agent Provocateur koi so godini se zanimavaat so toa i imaat se pocnuvajki od prekrasen izbor na dolna obleka.Taka da ja sum stalen posetitelOvde lugeto malku razlicno gledaat na tie raboti duri i najpoznatiot lanec na apteki Boots pocna so prodazba na seksualno pomagala,taka da lugeto mozat da kupat i od tamu


Bejbi mi stvaras zelba i jas sega da dojdam tamu i zaedno da si posetime nekoj od tie sexy shopovi!!!!

Ajde ke te ostavam tebe ti da mi go biras dolniot veshpa moze i ke probame kako ke stoi


Abe toa uste u garderoba se probuva kako stoi dolniot ves!!! Tamu e generalnata proba pa ako e dobar ideme doma, i pravime zurka (pokraj kaminot bese taka)


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:41
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

E na tolku zeni vie ze edna ke se iskarata.Tuku vo prasanje ne e bilo koja tuka nasata Engie taka da opravdano e,slobodno prodolzeteNazad na temata Sexy shop.Sum bila ovde vo LOndon i imam razlicni vpecatoci.Vo prviot(Engie e vo LOndon pa moze,se naoga na Leicester Square)Uzas, takva nekoja dupka,zatemneta i nikakva bese taka vulgarna sto nikogas poveke nema da vlezam.Od druga strana se onie Sexy Shopovi koi se naogaat vo najskapite delovi na LOdon i taka se sredeni sto lugeto nemaat nikakvi kompleksi da vlezat i da razgledaat (i ako im treba nesto da kupat)bez da se osekaat deka pravat kriminalno deloIma nekolku poznati iminja Ann Summers ili Agent Provocateur koi so godini se zanimavaat so toa i imaat se pocnuvajki od prekrasen izbor na dolna obleka.Taka da ja sum stalen posetitelOvde lugeto malku razlicno gledaat na tie raboti duri i najpoznatiot lanec na apteki Boots pocna so prodazba na seksualno pomagala,taka da lugeto mozat da kupat i od tamu


Bejbi mi stvaras zelba i jas sega da dojdam tamu i zaedno da si posetime nekoj od tie sexy shopovi!!!!

Ajde ke te ostavam tebe ti da mi go biras dolniot veshpa moze i ke probame kako ke stoi


Abe toa uste u garderoba se probuva kako stoi dolniot ves!!! Tamu e generalnata proba pa ako e dobar ideme doma, i pravime zurka (pokraj kaminot bese taka)

O yes,jas veruvam vo tvojot izbor-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 18:42
Ne se somnevas neli!!! Se samo za dobra zabava!! i dobar ... 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 19:31
Eleni za SOHO misleshe.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 19:33

Originally posted by brmm brmm напиша:

Ja ke ja zeam angie...mene ona da mi go odbira dolniot ves-bez goren se razbira ( da ne ne se razbereme ) ... pa i ke go  probame

Ama jas ke ti odbiram maska tanga moze?

 Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 19:34

Originally posted by engie engie напиша:

Eleni za SOHO misleshe.

Ne bas,tamu ne sum bila.Ovaa bese na Leicester Square,pred 3god bese-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 19:38
Abe ne se raspravajte sea za koj sexy shop bil!!! Ajde sea ja trgamnatamu i dvete ke me nosite u sexy shop!!! Ama generalka kako posle?!?!?!? 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 19:44
Abe mnogu gi ima pa tesko e da se odlucime.Eleni ajde ti odluci ako ne.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 19:45
Abe jas se soglasuvam za sekade!!! Samo da ima sexy dolen ves, i da ve vidam dvete vo nego!!! 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 19:47

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Abe jas se soglasuvam za sekade!!! Samo da ima sexy dolen ves, i da ve vidam dvete vo nego!!! 

Togas Ann Summers>NA dve minuti od kaj mene e taka da ako zagusti situacijata.....-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 19:50
a da si zeeme od se po mnogu.. i doma  da si probame zaedno site a?   so necini ke vratime ( si ziveam so vrabotenata ke ja naredime )

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 19:54
So popust davaat!!!????? 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:01
Abe pocnete vie dvajca da pozirate tamu pa moze ke ni dadat popust.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:07
Originally posted by engie engie напиша:

Abe pocnete vie dvajca da pozirate tamu pa moze ke ni dadat popust.

A jas maneken li sum?!?!? Ili mozebi taka licam?!?!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:08
Abe od ona sto go imam videno ne bi bilo loso da svrtis nekolku krukcinja i da ni poziras.


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:08

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

Abe pocnete vie dvajca da pozirate tamu pa moze ke ni dadat popust.

A jas maneken li sum?!?!? Ili mozebi taka licam?!?!

Pa od toa jas so go vidov hm hm.Imas odlicen potencijal .MAda ke mora da proveram prvo u zivo-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:12

eve jas pocnav da probuvam

javascript PopupFenster'fullimage.php?cid=204&mid=1782&VID=e09229301aa7d4b8ba5dd4fb828aa3a6&svAffiliate=122&bild=http%3A%2F%2Fshopbilder.comonline.net%2Fpics%2Fpa%2F028%2Fpicx%2F93916a.jpg',100,100;" target=_blank onmouseover="window.defaultStatus='Nr:028939160000';return true">Nr:028939160000 Kako mi stoi?Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:12

Originally posted by engie engie напиша:

Abe od ona sto go imam videno ne bi bilo loso da svrtis nekolku krukcinja i da ni poziras.

Znaci isti vkus imame?PA toa e veke problem-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:13
Eleni mene ne mi preci da go delime.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:17
Kako be da me delite?!?!? oooooooooo pa nema da si ja izvrsuvam funkcijata kako sto treba!!! 
-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:22

Originally posted by engie engie напиша:

Eleni mene ne mi preci da go delime.

Iskreno jas sum malku sebicna i posesivnaTaka da ne znam kako ke ja naredime rabotata-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:22
Pa neli gi imas site potrebni alati na tebe?


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:26
Abe sto se sekirate ke ja nredime nekako!!! A za alatite imam i toa vo izobilstvo!!! 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: maja
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:32
Originally posted by engie engie напиша:

eve jas pocnav da probuvam


Kako mi stoi?

Јас ти завидувам на овај добар избор:))

-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: engie
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:35
Fala maicke pa poveli pridruzi mi se.


Постирано од: maja
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:36
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:


Originally posted by engie engie напиша:

Abe pocnete vie dvajca da pozirate tamu pa moze ke ni dadat popust.
A jas maneken li sum?!?!? Ili mozebi taka licam?!?!
Манекен си, за те*е ке се најди јак о нешто од секси шопот, нели

-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:37
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:


Originally posted by engie engie напиша:

Abe pocnete vie dvajca da pozirate tamu pa moze ke ni dadat popust.
A jas maneken li sum?!?!? Ili mozebi taka licam?!?!
Манекен си, за те*е ке се најди јак о нешто од секси шопот, нели

Abe majic jas ne se falam!!! Od toa sto me vidoa do sega Eleni i engie, i prokomentiraa za mene jas pocnav da si se gordeam!!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: maja
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:39
Но те видоа во нешто од секси шопот, wow....што сум пропуштила

-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:45
Originally posted by maja maja напиша:

Но те видоа во нешто од секси шопот, wow....што сум пропуштила


Majic jas ne koristam nisto od sexy shop!!! Me vidoa na fotki, a i jas niv!!! Bogami vzaemna ljubov ne potkaci!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:53
ej !!!
ajde..... sto e ova guzva na mal prostor???!!!


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:57
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:


Originally posted by maja maja напиша:

Но те видоа во нешто од секси шопот, wow....што сум пропуштила
Majic jas ne koristam nisto od sexy shop!!! Me vidoa na fotki, a i jas niv!!! Bogami vzaemna ljubov ne potkaci!!!
Одеднаш имаш две,wow!

-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:58
epa koj ti e kriv koa nacnuvas tema kako ovaa, a tuka ima dosta strucni i popaleni !!!! 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:58
abe son na sekoj maz

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 20:59
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:


Originally posted by maja maja напиша:

Но те видоа во нешто од секси шопот, wow....што сум пропуштила
Majic jas ne koristam nisto od sexy shop!!! Me vidoa na fotki, a i jas niv!!! Bogami vzaemna ljubov ne potkaci!!!
Одеднаш имаш две,wow!


E arno de!!! So mi fali!!! A moze i 3!!! Ima ima i 3!!! Samo nikoj ne ja znae tretata!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 21:02
ej.....aj ne azdisuvaj sega

bidi zadovolen i so dve

breeee......preku leb - pogaca

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 21:05
E vie samo zezaj te se!!! Heeeee!!! Ke vi mavtam jas eden den!!! 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 21:09
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

E vie samo zezaj te se!!! Heeeee!!! Ke vi mavtam jas eden den!!! 


so sto???

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 21:11
Hmmmmmmmmmm e sea me zezna!!! Pa valjda so belo znamence!!! 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 03.Февруари.2006 во 21:18


aj belki ke najdesh nesto za maftanje-------------


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 02:34
мафтало ќе заврши ли работа????

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 02:56
Па добро бе редно време беше да се појавиш!!!

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:07
EVE GHOST PRVO DOAGENJE PO DOLGO VREME I PRVO VO SEXY SHOP.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:16
Па да ги види новите производи!!! Ајде Ghost имам попуст за те*е!!!

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:28

хеххеее, па да видиме новата пролетна колекција дали стигнала де-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:33
JAS EVE VEKE POCNAV DAS PROBUVAM OD SE PO NESTO. AJDE KAZUVAJTE STO NAJDOBRO MI STOI.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:34
Напрај 2-3 крукчиња да видиме како стојат тоа подвезиците со танга!!!  Само пази на камшикот ко ќе се вртиш око ќе ми истераш!!!

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:36
STO VIKAS DA ODAM ZA CRNA BOJA ILI CRVENA.STO KE MI STOI NAJDOBRO SO KAMSIKOT.


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:42
јас

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:44
PA I TI GHOST KAZUVAJ STO DA ODBERAM ILI POCNUVAJ I DA PROBUVAS NESTO OD NOVAVA KOLEKCIJA.STO E OVA NE ME DRUZITE.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:44
Абе не битно дали си јас или ти!!! Пуцај !!! Мене више ми се свиѓа ЦРВЕНА!!!!

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:44
па ти кажав...  јас стојам најдобро со камшикот мила

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:51

ABE GHOST NEMAM PARI DOVOLNO ZA TEBE DA TE KUPAM.AKO SIMNES CENATA TOGAS KE SE NAJDE RESENIE.Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 03:54
еххххххх.... ајде сеа и ти не претерувај  земај тука квалитет ко ти се нуди

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:01
EMI AKO SE BUNIS KAMSIKOV KE POCNE DA IGRA.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:03

Полека со камшикот ќе те молам, око ќе ми извадиш!!!-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:03

киссс....  си читкаме од утре, конечно ќе бидам пак на форумот после подолго време-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:07

CAO GHOST I DA NI SE VRATIS.PRAZNO E BEZ TEBE.Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:12
Бејбииии, зарем јас те*е доволно не те задоволувам?!?!?!?

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:21

NRGMKD SI ZNAES DEKA DOVOLNO ME ZADOVOLUVAS,TUKU MISLEV I NA DRUGITE CLENKI NA FORUMOT.Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:25
Сакаш и нив да ги задоволам?!?!?!

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:30
NE ZA NIV GHOST ZATOA MU VIKAV DA SE VRATI DEKA E PRAZNO.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:33
Аааааааааааа, а јас и ти само и никој друг....... Значи работава елиминирај ја конк*ренцијата околу мене за да ме имаш за се*е!!!!  Ghost за другите!!!! о.к сеа те капирав!!!

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:37

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Àààààààààà àà, à ¼àñ è òè ñàìî è íèêî¼ äðóã....... Çíà÷è ðàáîòàâà åëèìèíèð༠¼à êîíê*ðåíöè¼ ;àòà îêîëó ìåíå çà äà ìå èìàø çà ñå*å!!!!  Ghost çà äðóãèòå!!!! î.ê ñåà òå êàïèðàâ!!!

Ti sakas da ne skaras mene i Engie?Nemoj ti da si go odneses debeliot kraj-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:41
Ама јас ништо не направив сега, не кажав јас ништоооо!!!!  Зашто мене ме карате сегааа!!!

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:42

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Àìà ¼àñ íèøòî íå íàïðàâèâ ñåãà, íå êàæàâ ¼àñ íèøòîîîî!!!!  Çàøòî ìåíå ìå êàðàòå ñåãààà!!!

sorry vo pravo si toa bilo ideja na Engie,ama pametot mi e na drugo mestopa ne sum procitala ubavo-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:45
 Стално мене ме карате!!!!

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: engie
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:49
AJ NE PLACI NRGMKD KE DOGOVORIME NESTO SE ELENI.ELENI JAS GO ZIMAM ZA UTRE,TEBE TI ODGOVARA NEDELA?


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:51

Originally posted by engie engie напиша:

AJ NE PLACI NRGMKD KE DOGOVORIME NESTO SE ELENI.ELENI JAS GO ZIMAM ZA UTRE,TEBE TI ODGOVARA NEDELA?

Mene ke mi treba poveke od eden den so nego,onaka na raatimam mnogu planovi i idei-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 04:51

Originally posted by engie engie напиша:

AJ NE PLACI NRGMKD KE DOGOVORIME NESTO SE ELENI.ELENI JAS GO ZIMAM ZA UTRE,TEBE TI ODGOVARA NEDELA?

 

Леле почнаа и да ме договараат!!! Ако не да пуштам јас таксиметарот!!! Покрај задоволство може и паричка ќе си ќарам!!!-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk